לייעוץ ראשוני

חייגו עכשיו:

072-330-6116

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יניב רפאל – שמאי מקרקעין מעל 15 שנות ניסיון! איך לבחור חברה לניהול הנכס שלך?

איך לבחור חברה לניהול הנכס שלך?

איך לבחור חברה לניהול הנכס שלך?

איך לבחור חברה לניהול הנכס שלך?

יש לכם נכס שאתם משכירים? אם הנכס בחו"ל, קשה מאוד לנהל לבד השכרת נכס. וגם אם הנכס נמצא בארץ, יש צורך לפעמים לקחת עזרה בניהול הנכס. עזרה זו, חוסכת לכם פעמים רבות כסף, והופכת את רכישת הנכס למשתלמת וכדאית, כיוון שאינכם צריכים להשקיע זמן מיותר בטיפול בנכס.

מתי כדאי לנהל נכס באמצעות חברה?

ניהול נכס להשכרה, יכול להביא רווח. אולם, יש מקרים בהם ניהול הנכס הופך לנטל. כדאי להיעזר בשירות של חברות ניהול נכסים, כאשר הנכס רחוק ממכם, או כאשר אין לכם זמן להתעסק בניהול הנכס. אם רכשתם קרקע בחו"ל, מומלץ מאוד לעבוד מול חברת ניהול נכס, שעובדת ללא הרף, ודואגת להוצאת האישורים, והתחלת הבנייה. כיוון שאינכם בקיאים בהליכי הפשרת קרקע, והוצאת היתרי בנייה בחו"ל, חברת ניהול מקומית של נכסים, תסייע לכם רבות.

מומלץ לבחור חברת ניהול, המתמחה באזור מסוים

חשוב מאוד לקחת חברה, שמומחית באזור בו נמצא הנכס שלכם. למשל- אם יש לכם נכס בפורטוגל, עליכם לשכור שירותי חברת ניהול נכס, המוחית בפורטוגל. המומחיות, באה לידי ביטוי גם בהיכרות עמוקה עם דיני המקרקעין של אותו אזור, ועם הרשויות המוניציפליות.

כדאי מאוד לבחור חברת ניהול בעלת ניסיון

ניהול נכס דורש ידע ומיומנות. לכן, כדאי תמיד לבחור חברות ניהול נכסים מנוסות ומקצועיות. חשוב לעבוד עם חברה שיש לה המלצות חיוביות, ומנהלת נכסים דומים לנכס שלכם, באזור בו נמצא הנכס שלכם.

מי השוכרים שמוצאת החברה?

חלק מהניסיון של חברה לניהול נכסים, נמדד גם באיכות השוכרים שהיא מביאה למשכיר. פעמים רבות, חברות מנוסות וותיקות, יודעות כיצד לאתר שוכרים איכותיים לנכס. הן יודעות היכן וכיצד לפרסם ולשווק את הנכס.

מה המחיר שגובה החברה?

בסופו של דבר, למחיר שגובה החברה עבור ניהול הנכס, יש משקל כבד בהחלטה איזו חברה לבחור. גם אם החברה מקצועית מאוד, מחיר יקר מאוד עבור ניהול נכס, עלול להפוך את ההשקעה ללא משתלמת.

מה כוללת חבילת הניהול של החברה? אחד מהשאלות שאתם צריכים לשאול את עצמכם כאשר אתם שוכרים חברה לניהול נכסים, היא מה החבילה שאתם מקבלים מהחברה. האם החבילה כוללת רק מציאת שוכרים, ותחזוקה שוטפת של הנכס, או גם ליווי מוניציפאלי? אם טרם הוצא טופס 4 לנכס, חשוב שחברת הניהול, תהיה מנוסה בתחום זה. אם רכשתם קרקע להשקעה, חברת ניהול נכס, שמטפלת לכם בכל הוצאת האישורים, חוסכת לכם הרבה זמן עבודה, והוצאה כספית על טיסות לחו"ל, לצורך טיפול בטפסים.

ודאו שהדירה רשומה על שמכם.

כאשר אתם מתחילים תהליך השקעה בחו"ל ביחד עם חברת ניהול, וודאו שהנכס נרשם על שמכם. לעולם, אין לבחור בחברת ניהול הרושמת נכסים על שמה, אך מעבירה לכם עמלות קבועות. חברות ניהול נכסים מקצועיות, דואגות שהנכס יהיה רשום על שמכם, ועוזרות לכם בכך בכל שלב ושלב.

טיפים מנצחים מיועץ עסקי למכירה נכונה של הנכס שלכם

עולם הנדלן השתנה רבות בשנים האחרונות, יותר יותר אנשים מודעים לרווחיות הנעשת בתחום, ורוצים להשקיע

קרא עוד
כך תבחרו עורך דין לעסקאות מקרקעין
כך תבחרו עורך דין לעסקאות מקרקעין

כאשר אנחנו מדברים על עסקאות מקרקעין אנחנו לא מדברים דווקא על אנשי נדל"ן. כל אדם

קרא עוד
שווי נכס של דירה – לפי מה הוא נקבע?
שווי נכס של דירה – לפי מה הוא נקבע?

כאשר בוחנים שווי נכס של דירה, צריך להבין כי הוא נקבע על סמך מגוון רחב

קרא עוד
arrow

073-7836966

arrow

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  ?יש שאלות
  חייגו עכשיו

  חייגו עכשיו

  ייעוץ ראשוני

  ייעוץ ראשוני

  close

   יש שאלות?

   השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

   Call Now Button