לייעוץ ראשוני

חייגו עכשיו:

072-330-6116

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יניב רפאל – שמאי מקרקעין מעל 15 שנות ניסיון! טיפים מנצחים מיועץ עסקי למכירה נכונה של הנכס שלכם

טיפים מנצחים מיועץ עסקי למכירה נכונה של הנכס שלכם

עולם הנדלן השתנה רבות בשנים האחרונות, יותר יותר אנשים מודעים לרווחיות הנעשת בתחום, ורוצים להשקיע בנדלן. אך הרווח בנדלן לא מגיע לאחר תקופה קצרה אלה לוקח שנים רבות, וכאשר היום מגיע ואתם רוצים למכור את הנכס רצוי שתעשו זאת נכון, לצערינו לא מעט אנשים נקלעים לקשיים כאלו או אחרים ו"מוכרים בזול" לכן הכנו עבורכם כמה טיפים מיועץ עסקי שיעזור לכם למכור נכון, ולא להפסיד אלה לצאת כמרוויחים!

מכירת נכסים שוות ערך לעסק לכל דבר ועניין לכן במאמר הבא אנחנו נפנה לניהול הנכס שלכם כעסק לכל דבר ועניין ובכן כך נדרשת ההסתכלות בנושא הרי אנחנו רוצים שהעסק הזה יהיה מניב ככל האפשר צריך להתייחס אליו בהתאם ( :

אם אתם לא מוצאים את עצמכם בעולם הזה, אל תדאגו, רבים לא מוצאים את עצמם במרחב הזה הדורש מהם להבין כבר מהרגע הראשון כיצד לנהל עסק מוצלח. אבל בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. כדי להסביר ולפרש את התחום שהוא כאילו לא הדבר בו אתם עוסקים אבל מהר מאוד מבינים כי הוא חלק אינטגרלי מעולם המושגים שלכם נכון לעכשיו.

מה ההמלצות שיש לי, בתור יועץ עסקי, לתת לכם

לתהליך של ייעוץ עסקי יש כמה יתרונות. כאן יש כמה המלצות וטיפים אותם תוכלו ליישם ביחד בתהליך של ייעוץ עסקי עם בעל מקצוע המכיר את התחום.

המלצה ראשונה ללכת לתהליך של ייעוץ עסקי היא לאפשר לבעל הנכס להבין היטב מה המשמעויות הבירוקרטיות של מכירת נכס: כאשר אתם מוכרים נכס, אתם צריכים להבין את המשמעויות בכך, מכירת נכס שוות ערך למכירת עסק, הנכס שלכם צריך להניב עבורכם פרנסה, ובכן גם העסקים. לכן ייעוץ עסקי בעת עסקאות נדלן גדולות וקטנות הוא משהו שכדאי לשקול. המשמעות של מכירת נכס זה שאתם מוכרים משהו שאתם השקעתם עליו את כולכם, וזאת התחושה שאתם גם רוצים לשדר לקונה, שיבין שיש ערך רב ומשמעות רבה לנכס אותו הוא קונה.

המלצה שניה היא ליצור חזון ולהחליט מה המטרות של המכירה לתקופה הקרובה ולשנים שלאחר מכן: אין למכירה זכות קיום כל עוד בעל הנכס לא מצליח לראות את התמונה הגדולה. הדבר הגדול שאותו ייעוץ עסקי עושה זה לאפשר לכם רגע להרים את הראש מעל המים. להבין מה אתם רוצים להשיג ממכירת הנכס שלכם, לאן אתם שואפים ועוד. לאחר שתראו את התמונה הגדולה יהיה לכם קל להוריד את הדברים לפסים מעשיים כבר היום.

המלצה שלישית היא למצוא מה שיאפשר לכם לא לוותר:  בכל תהליך של ייעוץ עסקי תיווכחו לדעת כי מרבית בעלי הנכסים מוכרים את הנכס שלהם לא תמיד לפי הרווח  אותו הם צפו.ומבצעים מכירה בגלל תקופה קשה כלכלית או קשיים כאלו או אחרים אבל זה שיש תקופה פחות טובה לא אומרת שעליכם למכור את הנכס בכל מחיר. בתהליך של ייעוץ עסקי אנחנו לומדים איך לצאת מהבוץ ולהתגבר על הקשיים, ולהגיע למכירה אותה אנו רוצים.

 

הערכת שמאות של מבני מסחר ותעשייה
הערכת שמאות של מבני מסחר ותעשייה

הערכת שמאות של מבני מסחר ותעשייה היא חשובה במקרים רבים, אחד מהם הוא הערכה לקראת

קרא עוד
אילו בדיקות צריך לבצע כאשר רוכשים נכס מקרקעין?

עסקאות מקרקעין כרוכות לרוב בעלויות גבוהות, ובהתאם גם בסיכונים גבוהים. לכן על הרוכש האחראי לבצע

קרא עוד
4 שאלות מובילות בנושא משכנתא הפוכה
4 שאלות מובילות בנושא משכנתא הפוכה

משכנתא הפוכה היא ערוץ מימון אשר רבים מבני 60+ אשר זכאים לפנסיה משתמשים בו כדי

קרא עוד
arrow

073-7836966

arrow

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  ?יש שאלות
  חייגו עכשיו

  חייגו עכשיו

  ייעוץ ראשוני

  ייעוץ ראשוני

  close

   יש שאלות?

   השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

   התחל שיחה
   צריכים עזרה?
   שלום!
   איך אוכל לעזור לך?