לייעוץ ראשוני

חייגו עכשיו:

072-330-6116

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יניב רפאל – שמאי מקרקעין מעל 15 שנות ניסיון! מדוע חשוב לשכור את שירותיו של שמאי מקרקעין מנוסה בעסקאות שטח?

מדוע חשוב לשכור את שירותיו של שמאי מקרקעין מנוסה בעסקאות שטח?

מדוע חשוב לשכור את שירותיו של שמאי מקרקעין מנוסה בעסקאות שטח?

לשמאי מקרקעין יש תפקיד חשוב בעסקאות מקרקעין, ההערכה שלו יכולה להיות מאוד קריטית ועל בסיסה יכולה לקום וליפול עסקה. לשמאי מקרקעין ישנם כלים וידע מקצועי המאפשרים לו לבצע חישוב שווי ולהעריך את מידת הכדאיות של העסקה. כדי שתוכלו לקבל הערכה כמה שיותר מדויקת ומקצועית שתאפשר לכם להגיע להחלטה הנכונה, יש לבחור בשמאי מקרקעין מקצועי, מוסמך ובעל רישיון לעסוק בתחום. כמו כן חשוב שלבעל המקצוע שבחרתם תהיה הבנה בתחומים שונים החל במיסי מקרקעין וחקיקה, ועד כלכלה והנדסה. 

מבצעים עסקאות שטח? כל הסיבות לשכור את שירותיו של שמאי מקרקעין

לתהליך בניה יש שלבים שונים, החל בעבודות עפר מקיפות בשטח, דרך תהליך הבניה עצמו ועד רגע מסירת המפתח המיוחל. אנשים רבים שוכרים את שירותיו של שמאי מקרקעין עבור מבנה שכבר קיים, אולם אפשר בהחלט להקדים תרופה למכה, ולהזמין את השמאי להגיע כבר בשלב ביצוע עבודות העפר, עוד לפני שמתחייבים לרכישה. שמאי מקרקעין בעל כובעים רבים והוא יכול לבצע הערכות שווי שונות ומגוונות, כמו למשל הערכת שווי מגרש לבניית בית צמוד קרקע, או הערכת שווי קרקע לבניית בניין מגורים. 

מה עוד השמאי בודק?

מלבד לספק הערכה כללית של שווי הנכס בפועל השמאי בודק גם דברים נוספים, ובוחן זוויות נוספות. כך למשל הוא בודק את התשתיות הקיימות, את היתרי הבניה (אם אישור הבניה תואם למצב בשטח, האם ישנן חריגות בנייה). הוא מבצע בדיקה תכנונית (כלומר מה מותר ומה אסור לבנות בנכס), הוא מעריך את העלויות הנלוות לבניה כמו למשל תשלום מיסים ועוד. לאחר מכן הוא מנסח דוח מפורט ובו כל הנתונים, העובדות בשטח וכל הממצאים אליהם הגיע ובאמצעותו, ניתן להחליט האם העסקה שאתם הולכים לבצע אכן משתלמת וכדאית. בנוסף, יש לציין שלדו"ח של שמאי המקרקעין יש אופי משפטי כך שאפשר להשתמש בו בדרכים שונות ומגוונות. 

הזמינו שמאי מקרקעין, זה ישתלם לכם!

הרבה אנשים משקיעים בפרויקטים של מקרקעין בשלבים מאוד ראשוניים של עבודות עפר מקיפות בשטח. יש בכך הזדמנות אדירה לקנות זכות בנכס או בשטח ואז למכור אותה כאשר תהיה עליית ערך, או לחלופין להמשיך לתהליך הבניה ולהפוך לבעלים על נכס. אולם כדי שבאמת תהיה תשואה משתלמת חשוב להבין אם לקרקע אכן יש פוטנציאל. כאן שמאי מקרקעין נכנס לתמונה ובכוחו לבדוק את היתכנותו הכלכלית של כל פרויקט נדל"ן כבר בשלביו הראשוניים. 

7 דברים שאתם צריכים לעשות כשאתם רוכשים דירה
7 דברים שאתם צריכים לעשות כשאתם רוכשים דירה

מזל טוב, החלטתם לרכוש דירה. רכישת דירה היא לא עסקה שאנו עושים לעיתים קרובות, ומדובר

קרא עוד
תשלום מע"מ בעת רכישת דירה מה חשוב לדעת
תשלום מע"מ בעת רכישת דירה מה חשוב לדעת

עסקאות מקרקעין – רכישת או מכירת דירה – מחויבות על פי חוק בתשלום מע"מ, מס

קרא עוד
מהו מס שכר דירה ומה חשוב לדעת בנושא
מהו מס שכר דירה ומה חשוב לדעת בנושא

אחת ההשקעות הפופולאריות והמועדפות ביותר על ישראלים רבים, היא ההשקעה בתחום הנדל"ן. בין הסיבות לפופולאריות הרבה של הבחירה באפיק השקעה זה, היא עצם העובדה כי המס על שכר דירה הוא שולי ביותר. אז אם שאלתם את עצמכם מהו מס שכר דירה, הנה כל מה שחשוב לדעת בנושא

קרא עוד
arrow

073-7836966

arrow

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  ?יש שאלות
  חייגו עכשיו

  חייגו עכשיו

  ייעוץ ראשוני

  ייעוץ ראשוני

  close

   יש שאלות?

   השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

   Call Now Button