לייעוץ ראשוני

חייגו עכשיו:

072-330-6116

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יניב רפאל – שמאי מקרקעין מעל 15 שנות ניסיון! חשבת לקחת הלוואה חוץ בנקאית לדירה? אלו כמה דברים שחשוב לדעת

חשבת לקחת הלוואה חוץ בנקאית לדירה? אלו כמה דברים שחשוב לדעת

חשבת לקחת הלוואה חוץ בנקאית לדירה? אלו כמה דברים שחשוב לדעת

עבור רבים מאיתנו, בית בבעלות פרטית הוא אחד ההישגים המרכזיים אליהם אנו שואפים. בדרך אל היעד, עלינו לצלוח לא מעט אתגרים. גם לגיוס ההון העצמי לקבלת המשכנתא, נצטרך לעבוד תקופה ארוכה. על פי ממצאי מחקרים כלכליים, מדובר באחת מהתקופות הארוכות ביותר ביחס לשאר מדינות המערב. גם אם נעבור את החסם הזה בהצלחה ונגייס את הסכום הדרוש, אנו עשויים לגלות כי הבנק מסרב לתת לנו משכנתא, או מציע לנו תנאים שלא נוכל לעמוד בהם. 

במקרים כמו אלו, חשוב לדעת כי קיים אפיק נוסף. הלוואות חוץ בנקאיות זמינות כיום גם עבור רכישת דירה. על אף שמדובר בפתרון שעשוי להוות לעתים הצלות של ממש, הוא לא תמיד האידיאלי. כיצד ניקח הלוואה כזו ובאילו מקרים? ננסה כאן לפרט יותר על כך.

היתרונות בהלוואות חוץ בנקאיות לדירה

כיום פועלים בשוק מוסדות חוץ בנקאיים רבים אשר אינם כפופים לתנאי והגבלות בנק ישראל. הדבר מאפשר להם את החופש והגמישות הנדרשים כדי לספק הלוואות גם לאלו שאינם עומדים בקריטריונים. כך, גם אם ניהלת בעבר תיק חייבים שהסתיים בחדלות פירעון או בהסדר נושים, או אם קיים BDI שלילי עקב היסטוריה של בעיות בחשבון, יהיה באפשרותך לקבל נתיב עוקף חשוב שייתן לך הזדמנות לפתוח בדרך חדשה. הלוואות חוץ בנקאיות אינן דורשות בדיקת רקע מקיפה וקפדנית ומעמידות לרשות לווים סכומים לרכישת דירה, גם אם אין בידיהם את מלוא ההון העצמי. 

היתרונות הללו טומנים בחובם סיכונים רבים עבור המוסדות החוץ בנקאיים ולכן, הם מכסים את עצמם על ידי גביית ריבית גבוהה יחסית לממוצע בשוק. לכן, לפני שנצעד בדרך הזו, חשוב שנוודא כי זוהי אכן האפשרות היחידה שלנו. אם אכן מיצינו את כל האפשרויות, זהו נתיב הצלה חשוב שיכול לתת לנו אוויר לנשימה.

מתי ניקח הלוואה חוץ בנקאית?

חשוב שנזכור עובדה חשובה. כל חוב צריך להחזיר בסוף. אדם אינו הופך למסורב משכנתא בקלות ועובדה זו צריכה להנחות אותנו בהמשך קבלת ההחלטות שלנו. אנו נכנסים להתחייבות מאוד לא פשוטה שתדרוש החזרים בסכום לא קטן וחשוב שנוודא כי נוכל לעמוד בה. פיגורים בהחזר הלוואה כזו יכול להשיב אותך לתסבוכת שיהיה קשה לצאת ממנה. אם צפוי להיכנס סכום גדול בקרוב, עקב מכירת נכס, ירושה או בונוס בעבודה ויש לך ערובה מלאה כי יהיה באפשרותך להשיב את הסכום, זו עשויה להיות בחירה טובה.

נשמח לקדם אותך אל הבית

למידע נוסף על הלוואות חוץ בנקאיות בתנאים גמישים למסורבי משכנתא, הצוות שלנו עומד לרשותך וישמח לסייע לך למצוא את הפתרונות שיאפשרו לך לממן את רכישת הבית שלך. כדי לקבל מענה לכל שאלה, כל שעליך לעשות הוא לפנות אלינו עוד היום.

השלבים המרכזיים למימוש תמ"א 38
השלבים המרכזיים למימוש תמ"א 38

תמ"א 38, תכנית המתאר הארצית להתחדשות עירונית, אושרה בישראל בשנת 2005, באמצעות אוסף של תקנות

קרא עוד
חוות דעת כלכלית מרואה חשבון לפני רכישת דירה
חוות דעת כלכלית מרואה חשבון לפני רכישת דירה

רכישת נכס או ביצוע של כל עסקת נדל"ן אחרת כרוכים בהחלטה קריטית ובהוצאה כספית גבוהה

קרא עוד
שמאי מקרקעין לבתים צמודי קרקע
שמאי מקרקעין לבתים צמודי קרקע

שמאי מקרקעין  עריכת שמאות מקרקעין מורכבת מרבדים שונים שאותם בודק במקצועיות שמאי מקרקעין כדי להגיע

קרא עוד
arrow

073-7836966

arrow

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  ?יש שאלות
  חייגו עכשיו

  חייגו עכשיו

  ייעוץ ראשוני

  ייעוץ ראשוני

  close

   יש שאלות?

   השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

   Call Now Button