לייעוץ ראשוני

חייגו עכשיו:

072-330-6116

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יניב רפאל – שמאי מקרקעין מעל 15 שנות ניסיון! בדיקת מיסוי מקרקעין באמצעות שמאי מקרקעין

בדיקת מיסוי מקרקעין באמצעות שמאי מקרקעין

בדיקת מיסוי מקרקעין באמצעות שמאי מקרקעין

שיעורי המס המונהגים בישראל על עסקאות מקרקעין כאלו ואחרות הינם מהגבוהים ביותר בעולם, כאשר היקף המיסים החלים על מוכרי/רוכשי עלול להגיע גם ל-40% משווי העסקה בכללותה. על פי חוקי המיסוי המונהגים במדינת ישראל, כל אדם המוכר נכס מחויב בתשלום מס שבח הנקבע בהתאם לרווח בין מחיר הנכס בעת המכירה לבין המחיר אותו שילם המוכר בעת הרכישה. היטל השבחה הינו מס נוסף המוטל על מוכרי נכסים וזאת במקרים בהם בוצעו בנכס פעולות אשר הובילו לעלייה בערכו. מנגד, רוכשי נכסים מחויבים במס רכישה הנקבע בהתאם למדרגות מס המתעדכנות בתחילתה של כל שנה אזרחית חדשה.

היקף וגובה המיסים הנלווים לכל עסקת נדל"ן אותה תרצו להשלים (כצד המוכר או כצד הקונה בעסקה), מחייב אתכם לחשב את ערך המס לו תדרשו. כיום, תוכלו להסתייע אומנם באמצעות מחשבונים שונים הפועלים באתר האינטרנט של רשות המיסים לצורך כך, אך חשוב לזכור שכל שינוי בפרמטר כזה או אחר בכל הנוגע לנכס עלול להשפיע בצורה משמעותית על גובה המס לו תדרשו.

שירותיו של שמאי מקרקעין בכל הנוגע לקיומו של הליך הערכת שווי לנכס אותו תרצו למכור או לרכוש, כוללים בין היתר גם שירותי בדיקה בכל הנוגע להיקף המס לו תדרשו בעת ביצוע והשלמת העסקה. בדיקת מיסוי מקרקעין באמצעות שמאי מקרקעין מתקיימת על סמך הערכת השווי אותה הוא מקיים עבורכם ועל סמך נתונים השוואתיים שונים ומערכות מקוונות לחישוב מס מקרקעין.

בדיקת מיסוי מקרקעים על ידי שמאי מקרקעין נכללת בשירותי הבדיקה השונים אותם הוא מציע לכם במסגרת שירותיו והיא מאפשרת לכם להיערך בצורה המיטיבה ביותר להשלמת העסקה והיערכות מקדימה לתשלום חבות המס הנלווית לעסקה.

חשוב לציין שבשירותי בדיקת מיסוי מקרקעין באמצעות שמאי מקרקעין מסתייעים גם רשויות ומועצות מקומיות וזאת לצרכי קביעת חבות המס במקרים של היטלי השבחה, כאשר עליית הערך הנקבעת על ידי הוועדה המקומית מבוססת על הערכת שמאי אשר נשלח מטעמה.

עומדים למכור או לרכוש נכס? מסתייעים בשירותי שמאי מקרקעין לצרכי הערכת שווי הנכס? בדקו האם במסגרת שירותיו הוא מקיים עבורכם גם בדיקה מקיפה בכל הנוגע למיסוי המקרקעין לו תדרשו.

טיפים מנצחים מיועץ עסקי למכירה נכונה של הנכס שלכם

עולם הנדלן השתנה רבות בשנים האחרונות, יותר יותר אנשים מודעים לרווחיות הנעשת בתחום, ורוצים להשקיע

קרא עוד
כך תבחרו עורך דין לעסקאות מקרקעין
כך תבחרו עורך דין לעסקאות מקרקעין

כאשר אנחנו מדברים על עסקאות מקרקעין אנחנו לא מדברים דווקא על אנשי נדל"ן. כל אדם

קרא עוד
שווי נכס של דירה – לפי מה הוא נקבע?
שווי נכס של דירה – לפי מה הוא נקבע?

כאשר בוחנים שווי נכס של דירה, צריך להבין כי הוא נקבע על סמך מגוון רחב

קרא עוד
arrow

073-7836966

arrow

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  ?יש שאלות
  חייגו עכשיו

  חייגו עכשיו

  ייעוץ ראשוני

  ייעוץ ראשוני

  close

   יש שאלות?

   השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

   Call Now Button