לייעוץ ראשוני

חייגו עכשיו:

072-330-6116

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יניב רפאל – שמאי מקרקעין מעל 15 שנות ניסיון! ייעוץ נדלן ושרותי שמאי

ייעוץ נדלן ושרותי שמאי

ייעוץ נדלן ושרותי שמאי

אחת ההחלטות החשובות ביותר אשר אנשים מקבלים במסגרת חייהם היא ההחלטה בדבר המגורים. במסגרת ההחלטה על המגורים יהיו מצבים בהם יהיה צורך לשקול את עניין המחיר מול עניין התועלת ולהיות בקיאים בעולם מונחים שאינו מוכר. תחום הנדל"ן מורכב ממושגים שונים אשר עשויים להיות בלתי מובנים לרבים ולכן יש חשיבות להיעזר בשירותיו של יועץ נדלן.  בהתאם למורכבות בתחום חשוב ביותר למצוא איש נדלן מומחה בנושא המדויק בו אתם זקוקים לסיוע.

אם ברצונכם לדעת פרטים על רכישת נכס או מכירתו, ניתן לפנות אל יועץ נדלן המומחה בתחום אשר מציע שירות של שווי הערכת הנכס. יתרה מכך, הייעוץ עשוי לעסוק גם בשלבים שונים של העסקה- כך לדוגמא בשלבים בהם יש צורך לבצע בדיקות של הנכס מול גורמים רשמיים כגון מנהל מקרקעי ישראל.

חשוב לסקור את תחום ההתמחות הספציפי

בעת בחירת שירותי ייעוץ נדלן קיימת חשיבות עליונה לסקור את תחומי ההתמחות שלו וכן את הרקע המקצועי של היועץ- יש לבחון כמה שנים הוא עוסק בתחום,  מהי ההכשרה שלו,  מיהם קהל הלקוחות שלו,  אותן תשובות לשאלות יכולות ללמד לא מעט על ההתאמה שלו לצרכים שלכם.  השכרת השירותים של יועץ מקצועי תהיה כרוכה במרבית המקרים בתשלום שאינו קבוע אלא משתנה בהתאם לרמת הייעוץ.

ככל שהעסקה מורכבת יותר,  כך התשלום גבוה יותר ולכן רבים עשויים להתלבט בעת הפנייה אל איש מקצוע, אך התמורה היא שקט נפשי וידיעה כי איש מקצוע מטפל בכל הרכיבים השונים.

היוועצות עם שמאי מקרקעין במסגרת תמ"א 38

בשנים האחרונות ניתן לראות מגמה חדשה בענף הנדל”ן  אשר אי אפשר להתחמק ממנה. ניתן לראות יוזמות רבות של התחדשות עירונית המבוצעות בערים השונות ומסתיימות בהצלחה רבה.  חלק משמעותי מהיוזמות הנ"ל משתייך לתוכנית בשל תמ"א 38 – תכנית מתאר ארצית לחיזוק מבנים ישנם מפני רעידות אדמה. הסיבה לתוכנית היא מצבם של מבנים ישנים, כאשר דירות חדשות מתמ”א 38 כוללות בין היתר תוספת של מספר קומות, תוספת חנייה וחיזוק המבנים.  במקומות רבים כיום ניתן לראות את הפרויקט  יוצא לדרך. עם זאת,  יש לזכור כי מדובר בהליך בנייה הדרגתי המצריך חודשים ארוכים של עבודה ואף שנים.

הדיירים לא ממש יכולים לדמיין כיצד יראו הדירות בסיום הפרויקט בשל סימני ההיכר בתחילתו הכוללים בין היתר בניינים ללא כניסה ומרפסות שמש שאינן מחוברות לבניין. כאן נכנס לתמונה שמאי מקרקעין אשר ביכולתו להעריך את התוכנית ולדעת מה תהיה שווי התוכנית לדיירים.

היוועצות עם שמאי מקרקעין עשויה לפזר את הערפל סביב התוכנית ולשפוך אור על התוכנית כך שהדיירים ידעו בדיוק מה צפוי להם מהתוכנית והאם משתלם להם לעבור הליך אשר עשוי לנוע בין כמה חודשים למספר שנים.

אנשי מקצוע שחשוב להכיר לפני ביצוע עסקאות נדל"ן
אנשי מקצוע שחשוב להכיר לפני ביצוע עסקאות נדל"ן

הלוואי ויכולנו לעשות הכל בכוחות עצמנו, מבלי להזדקק לאנשי מקצוע המתמחים בתחומים השונים. למעשה, ישנם

קרא עוד
שמאות מקרקעין – הערכת שווי מבני ציבור
שמאות מקרקעין – הערכת שווי מבני ציבור

במסגרת תפקידו של שמאי המקרקעין, הוא עוסק לא רק בהערכת שווי של נכסים פרטיים, אלא

קרא עוד
תרומת השמאי להצלחתו של פרויקט מסוג התחדשות עירונית
תרומת השמאי להצלחתו של פרויקט מסוג התחדשות עירונית

תסכימו איתנו, שכאשר זה נוגע לפרויקטים של התחדשות עירונית, יש המון חוסר וודאות ואחת הדרכים

קרא עוד
arrow

073-7836966

arrow

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  ?יש שאלות
  חייגו עכשיו

  חייגו עכשיו

  ייעוץ ראשוני

  ייעוץ ראשוני

  close

   יש שאלות?

   השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

   Call Now Button