לייעוץ ראשוני

חייגו עכשיו:

072-330-6116

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יניב רפאל – שמאי מקרקעין מעל 15 שנות ניסיון! שמאי מקרקעין בחיפה

שמאי מקרקעין בחיפה

שמאי מקרקעין בחיפה

שמאי מקרקעין בחיפה מספק חוות דעת והערכות שווי לגבי נכסי מקרקעין שונים בעיר הייחודית ורבת הפנים: ים לצד הר, יהודים לצד ערבים, מרכזי מסחר שוקקים לצד מוסדות השכלה גבוהה נחשקים. משרד השמאות "יניב רפאל – שמאי מקרקעין" המנוהל על ידי יניב רפאל, פועל מזה כעשור בתחום המקרקעין בכל רחבי הארץ ובין היתר באזור חיפה והצפון.

שירותיו של שמאי מקרקעין בחיפה כיום, מבוקשים גם על ידי המגזר העסקי וגם על ידי המגזר הפרטי. בנקים, למשל, יפנו לשמאי מקרקעין בחיפה כשהם נדרשים להחליט אם להיענות לבקשת משכנתא עבור נכס בעיר הכרמל היפה. אנשים פרטיים נזקקים לשירותיו של שמאי מקרקעין בחיפה במקרים רבים, וביניהם לדוגמה עזרה בהפחתת היטל השבחה שנקבע על ידי הרשות המקומית בעקבות אישור תוכנית בניין עיר או אישור שימוש חורג לנכס מסוים.

כשמחפשים שמאי מקרקעין בחיפה חשוב להקפיד לפנות רק אל שמאי מקרקעין הרשומים בפנקס שמאי המקרקעין. רישום זה מבטיח כי השמאי עמד בבחינות ההסמכה של מועצת שמאי המקרקעין, עבר סטאז' כנדרש ומקפיד על כללי האתיקה של המקצוע הרגיש.

שמאי מקרקעין בחיפה שולט לא רק בנעשה באזורים השונים של העיר השלישית בארץ מבחינת גודל האוכלוסייה (כ-270,000 איש נכון לשנת 2010), אלא גם בסביבתה, שכן חיפה היא מרכז שמסביבו נמצאות ערי לווין רבות ומגוונות ובהן נשר, קרית טבעון, קרית מוצקין, קרית אתא, קרית ביאליק, טירת הכרמל ועוד. סביר להניח כי שמאי מקרקעין בחיפה יתמצא גם במחירי וערכי נדל"ן בערים צפוניות אחרות כמו חדרה, עכו, עפולה, נצרת, שהרי מחיר דירה בחיפה, למשל, תלוי בין השאר גם במחיר דירה בעפולה ולהיפך.

החשיבות שבבחירת שמאי מקרקעין מקצועי ומנוסה
אוכלוסיית חיפה מגוונת ביותר: העיר קלטה רבים מבני העלייה הרוסית בשנות התשעים של המאה העשרים, כאשר כיום כל תושב רביעי בחיפה הוא ממוצא רוסי ובפרט רבים מהם הגיעו מאוקראינה. מאז ומתמיד חיו בה ערבים לצד יהודים בדו-קיום המהווה סמל ומופת ויש בה גם קבוצה דתית בלתי מבוטלת.

התוצאה היא שלכל אזור בחיפה ולכל שכונה יש אופי משלה, דירוג סוציואקונומי משלה ומידת אטרקטיביות אחרת ועל כן שמאי מקרקעין בחיפה חייב להכיר את כל הניואנסים בכל השכונות והרחובות. יניב רפאל, שמאי מקרקעין מוסמך ומנוסה, ידע לייעץ לכם טרם קניית נכס בחיפה, טרם מכירת נדל"ן בעיר וטרם כל עסקת מקרקעין בתחומי העיר.

גורם נוסף המשפיע על מחירי הנדל"ן בחיפה, ועל עבודתו של שמאי מקרקעין בחיפה, הוא הצטמצמות מרכזיות התעשייה בעיר ובאזור. לעומת זאת, הטכניון, אוניברסיטת חיפה ושלל המכללות המרוכזות באזור הנמל מושכים אל העיר אוכלוסייה צעירה ותוססת, ומשפיעים על מחירי הנדל"ן בשכונות שבהן מתרכזים הסטודנטים.

ברבעים מסוימים בחיפה יש מחסור בדירות (נכון לשנת 2011) והביקוש עולה בהרבה על ההיצע, ואילו באזורים אחרים עומדות דירות רבות ריקות וללא דורש. במשרד השמאות של יניב רפאל תוכלו לקבל ייעוץ והכוונה מקצועיים אודות השכונות והאזורים המומלצים ביותר להשקעה בעיר.

כמו בערים גדולות נוספות, מתבצעים בחיפה פרויקטים רבים וכמובן ששמאי מקרקעין בחיפה בקיא גם בנעשה בהם ובאפשרויות החדשות שהם פותחים בפני המעוניינים לגור ולעבוד בעיר. משרד השמאות יניב רפאל ישמח לעמוד לרשותכם לשירותי מקרקעין בכל רחבי הארץ ובחיפה והצפון בפרט.

טיפים מנצחים מיועץ עסקי למכירה נכונה של הנכס שלכם

עולם הנדלן השתנה רבות בשנים האחרונות, יותר יותר אנשים מודעים לרווחיות הנעשת בתחום, ורוצים להשקיע

קרא עוד
כך תבחרו עורך דין לעסקאות מקרקעין
כך תבחרו עורך דין לעסקאות מקרקעין

כאשר אנחנו מדברים על עסקאות מקרקעין אנחנו לא מדברים דווקא על אנשי נדל"ן. כל אדם

קרא עוד
שווי נכס של דירה – לפי מה הוא נקבע?
שווי נכס של דירה – לפי מה הוא נקבע?

כאשר בוחנים שווי נכס של דירה, צריך להבין כי הוא נקבע על סמך מגוון רחב

קרא עוד
arrow

073-7836966

arrow

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  ?יש שאלות
  חייגו עכשיו

  חייגו עכשיו

  ייעוץ ראשוני

  ייעוץ ראשוני

  close

   יש שאלות?

   השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

   Call Now Button