לייעוץ ראשוני

חייגו עכשיו:

072-330-6116

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יניב רפאל – שמאי מקרקעין מעל 15 שנות ניסיון! שמאי מקרקעין – איש המקצוע החשוב ביותר בעולם הנדל"ן

שמאי מקרקעין – איש המקצוע החשוב ביותר בעולם הנדל"ן

שמאי מקרקעין – איש המקצוע החשוב ביותר בעולם הנדל"ן

שוק הדיור והנדל"ן בישראל הוא שוק מאוד מורכב ונרחב, אשר חווה בשנים האחרונות תנודתיות רבה מאוד,  אשר מקשה על כל מי שמעוניין להשקיע בו זמן ומשאבים. יחד עם זאת, ישנם כמה חוקי ברזל שחייבים לשמור עליהם כדי לצלוח את קשיי השוק ולהביא לכדי רכישות מוצלחות בתחום זה. אחת המשימות החשובות ביותר, בכל תהליך רכישה היא התקשרות עם שמאי מקרקעין. תפקידו העיקרי של שמאי המקרקעין הוא ליצור הערכות שווי מדויקות ככל הניתן, על בסיס נותנים עדכניים מכלל השוק ומהנכס או הנחלה אשר עומדת בראש מעיינכם. פניה לאיש המקצוע המתאים למשימה, היא פניה שיכולה לחסוך לכם לא מעט כסף בעתיד לבוא, כמו גם הליכים משפטיים וסיבוכים מיותרים.

שלוש סיבות מעולות לפנות אל שמאי מקרקעין

בין אם אתם מוכרים נכס, או רוכשים נכס חדש, הסיוע של שמאי מקרקעין יכול לאפשר לכם לבצע עסקה אמינה ורווחית לכל המעורבים בה. בין היתר, שמאי המקרקעין יכול לסייע לכם במשימות הבאות:

·הערכת שווי – בירור כללי של שוויו האמיתי של הכנס, מתייחס למיקום, גודל ותוספות לבית כמו חניה או מחסן. כל זאת, לצד סביבת המגורים או המצב הסוציואקונומי והחינוכי של השכונה. הערכות משוכללות אלו, הן תפקידו העיקרי של שמאי המקרקעין והוא מבצע אותן על בסיס מאגר נתונים עצום שיש בידו, כמו גם הבנה עמוקה של השוק שמסייעת לו ליצור את תג המחיר האופטימלי לדירות, בתים פרטיים ונכסים כללים.

·בירורי נזיקין – נזיקין לנכס מקרקעין הוא תחום עיסוק נרחב שיכול לבוא לידי ביטוי במגוון רחב מאוד של תחומים. החל מבירור נזיקין הקשור לליקויי בנייה וכלה בנזיקין לרכוש הבית הפרטי שלכם. השמאי יכול לבצע הערכה מאוד מקצועית של עלות הנזק ולהפיק דו"ח אותו תוכלו להציג בפני הגורמים המוסמכים והרשמיים.

· תמ"א 38 – רגע לפני שאתם מתחילים בפרויקט שדרוג תשתיות המבנה שלכם, חושב לדעת כי אתם זכאים לקבל הערכת שווי לכנס שלכם, על מנת שתוכלו לתמחר אותו בצורה הראויה לאחר השיפוץ והשדרוג של פרויקט תמ"א 38.

גם בתחום החקלאי – שמאי המקרקעין יכול לסייע לכם

לא רק השוק הפרטי יכול להנות משירותיו של שמאי המקרקעין. גם אם אתם בעלים של קרקע חקלאית, אותה אתם רוצים למכור, מומלץ לפנות לעזרת שמאי שיכול לבצע הערכת שווי. בצורה כזו תצליחו למכור את הנכסים שלכם במחיר שיביא לרווח המקסימלי אל מול ההשקעה.

חשיבות שמאי בעת קניית דירה חדשה בפרויקט
חשיבות שמאי בעת קניית דירה חדשה בפרויקט

חלמתם על הבית הזה במשך שנים, כעת קיבלתם גם אישור למשכנתה או שיש לכם חסכונות.

קרא עוד
מתי פונים לשירותיו של שמאי מקרקעין?
מתי פונים לשירותיו של שמאי מקרקעין?

שמאי מקרקעין הוא איש מקצוע בעל מגוון סמכויות ותחומי אחריות. ישנם לא מעט מצבים וזמנים

קרא עוד
מה חשוב לדעת לפני ששוכרים דירה
מה חשוב לדעת לפני ששוכרים דירה

אדם הזקוק לדירה בשכירות מגיע לכמה וכמה דירות עד שהוא מחליט איזו מהן היא המתאימה

קרא עוד
arrow

073-7836966

arrow

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

?יש שאלות
חייגו עכשיו

חייגו עכשיו

ייעוץ ראשוני

ייעוץ ראשוני

close

יש שאלות?

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

Call Now Button