לייעוץ ראשוני

חייגו עכשיו:

072-330-6116

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יניב רפאל – שמאי מקרקעין מעל 15 שנות ניסיון! שמאי מקרקעין – כל השירותים

שמאי מקרקעין – כל השירותים

שמאי מקרקעין – כל השירותים

שירותיו המקצועיים של שמאי מקרקעין מוסמך, מנוסה ומקצועי, מתמקדים אומנם בכל הנוגע להערכת שווי הנכס לו הוא נדרש, אך יחד עם זאת חשוב לציין שהערכת השווי המתבצעת על ידי השמאי יכולה לשמש אתכם למגוון רחב של מטרות כגון:

  • שמאי מקרקעין לצרכי שמאות למשכנתא- כאשר תגיעו לאחד מהבנקים למשכנתאות לצרכי נטילת הלוואת משכנתא, קרוב לוודאי שבחלק מהמקרים הבנק המלווה יציג בפניכם רשימה של שמאים מטעמו שתפקידם לבצע הערכת שווי בכל הנוגע לנכס אותו אתם מעוניינים לרכוש ובגינו אתם עתידים ליטול את ההלוואה. במקרים אלו חשוב לזכור שכל אחד מהשמאים המופיעים ברשימה מייצג את הבנק ואמון על שמירת האינטרסים הכלכליים של הבנק ולכן אנו ממליצים לכם לשכור שמאי פרטי מטעמכם אשר יתלווה לפעולת השמאות הנערך על ידי הבנק וכך תוכלו להבטיח לעצמכם שירותי שמאות אובייקטיבים.
  • שמאי מקרקעין לצורך קביעת פיצויים בגין ירידת ערך נדל"ני- חוקי המדינה קובעים כי בסמכותן של הוועדות המקומיות לתכנון ובניה הפועלות בכל רשות/מועצה מקומית, הזכות להפקיע מקרקעין בהתאם לצרכי הציבור הרחב. כפועל יוצא מכך, בעלי הנכסים שביניכם עלולים למצוא את עצמם ביום בהיר אחד מתמודדים עם פארק/מסילת רכבת/כביש סלול/בית עלמין או כל צורך ציבורי אחר ההולך ומוקם מול בתיהם. במקרים אלו, תוכלו לשכור את שירותיו של שמאי מקרקעין על מנת לאמוד את היקף הפיצויים להם אתם זכאים בגין הפקעת המקרקעין באזור מגוריכם שבחלק מהמקרים עלולה להוביל לירידת ערך הדירה.
  • שמאי מקרקעין לצרכי בוררות- סכסוכי מקרקעין עלולים ללוות עסקאות מקרקעין כאלו ואחרות אותן תרצו להשלים ובמקרים אלו מומלץ לפנות לשירותיו של שמאי מקרקעין המתמחה בהערכת שווי נכסים לצרכי גישור בין הצדדים המעורבים בסכסוך הנדל"ני. מקרים אלו כוליים בין היתר מקרים כגון: דירות העוברות בירושה, פירוק שיתוף במקרקעין במסגרת הליכי גירושין וכדומה.
  • שמאי מקרקעין לצרכי ליווי פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית- פרויקטים כגון תמ"א 38 או פינוי בינוי (תמ"א 39) מומלץ ליישם לאחר הערכת שווי מטעמו של שמאי מקרקעין מוסמך ומנוסה וזאת על מנת לבחון את ההצעות הכלכליות אשר הונחו בפני הדיירים מטעם היזם. כמו כן, בדיקה זו נועדה לצרכי הערכת כדאיות כלכלית האם לבצע את הפרויקט גם בהיבטי המיסוי הנלווים אליו.
שמאי מקרקעין – איש המקצוע החשוב ביותר בעולם הנדל"ן
שמאי מקרקעין – איש המקצוע החשוב ביותר בעולם הנדל"ן

שוק הדיור והנדל"ן בישראל הוא שוק מאוד מורכב ונרחב, אשר חווה בשנים האחרונות תנודתיות רבה

קרא עוד
מתי פונים לשירותיו של שמאי מקרקעין?
מתי פונים לשירותיו של שמאי מקרקעין?

שמאי מקרקעין הוא איש מקצוע בעל מגוון סמכויות ותחומי אחריות. ישנם לא מעט מצבים וזמנים

קרא עוד
מה חשוב לדעת לפני ששוכרים דירה
מה חשוב לדעת לפני ששוכרים דירה

אדם הזקוק לדירה בשכירות מגיע לכמה וכמה דירות עד שהוא מחליט איזו מהן היא המתאימה

קרא עוד
arrow

073-7836966

arrow

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

?יש שאלות
חייגו עכשיו

חייגו עכשיו

ייעוץ ראשוני

ייעוץ ראשוני

close

יש שאלות?

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

Call Now Button