לייעוץ ראשוני

חייגו עכשיו:

072-330-6116

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יניב רפאל – שמאי מקרקעין מעל 15 שנות ניסיון! שמאי מקרקעין ראש העין

שמאי מקרקעין ראש העין

שמאי מקרקעין ראש העין

שמאי מקרקעין ראש העין כל מה שאתה צריך לדעת

סקטור הנדל"ן בארץ מורכב מגורמים רבים. קרקעות בבעלות המדינה, נכסים של מוסדות ציבוריים, שטחים חקלאיים בבעלות מועצות מקומיות, בתים של אנשים פרטיים ועוד. כולם מחזיקים או מחכירים נכסים מסוגים שונים וכולם מוכרחים לאמוד את שווים של הנכסים לצורך הערכות שונות ולצורך מסחר. על הצורך הזה עונה ביעילות שמאי המקרקעין: האיש שתפקידו להעריך את שוויו של נכס מסוים, לפי מדדים מקובלים ותחת תקינות שמאית אחידה.

רבים מניחים את ההנחה השגויה הגורסת כי לצורך קנייה או מכירת בית באיזור מסוים, מספיק לקבל ייעוץ מיועץ נדל"ן או לשכור את שירותיו של מתווך נדל"ן ובכך לסיים את הסיפור. 

אך לאמיתו של דבר, לעתים רבות חלה חשיבות מכרעת על המוכר או הקונה לשכור את שירותיו – או לכל הפחות להתייעץ – של שמאי מקרקעין מנוסה ובקיא בשוק הנדל"ן.

למה חשוב להשתמש בשמאי מקרקעין?

ענף הנדל"ן מורכב, באופן טבעי, ממונחים מסובכים לאדם הממוצע. כמו כן, כוחות שוק וגורמים רבים אחרים משפיעים ישירות על שווים של הנכסים שלנו, ובלי היכרות עם שוק הנדל"ן – לא נדע כיצד להעריך ולאמוד את השווי. אי הידיעה הזו עלולה לעלות לנו ביוקר: באמצעותה אנו קובעים תשלומים של היטל השבחה, מחשבים סכומי פיצויים של ירידות ערך, מבררים כדאיות כלכלית של עסקאות נדל"ן ועוד. על כן, כמעט בלתי אפשרי לעשות את הפעולות הללו – ופעולות רבות נוספות – ללא הערכות שווי מקצועיות של שמאי מקרקעין.

משרד השמאות של יניב רפאל

אתם אנשים פרטיים המחפשים שמאי מקרקעין ראש העין? קבלן בניין לפני חתימת עסקה גדולה? אדריכלים? משרד השמאות של יניב רפאל מעניק שירותי שמאות מקרקעין, ייעוץ נדל"ן, בוררות, ליווי עסקי אישי ועוד שלל שירותים בתחום הנדל"ן, במקצועיות ובאמינות רבה.

יניב רפאל, המייסד והבעלים, הינו שמאי מקרקעין מהמנוסים והמבוקשים בארץ. עם ידע וניסיון של למעלה מ-15 שנות עבודה ותעודות והסמכות רבות בתחום, יניב רפאל מנהל נכסים רבים בכל רחבי הארץ. בין אם מדובר בליווי עסקאות נדל"ן במיליוני שקלים, סיוע בניהול תהליכים מול הרשויות או שמאות לאנשים פרטיים – משרדנו יטפל בזה באופן המקצועי והנכון ביותר.

במהלך שנות העבודה הרבות נחשפנו למאות ואלפים של מקרים ואתגרים, העמקנו את הידע שלנו בשוק הנדל"ן הישראלי ורכשנו כלים מקצועיים להתמודדות ומתן מענה הולם לכל סוג של בקשה, עסקה או פעולה בעולם הנדל"ן.

שירות ומקצועיות מעל כולם

הביקוש הרב לשמאי מקרקעין ראש העין למעשה מחייב אותנו להתעלות כמה שיותר ולספק את השירות הטוב ביותר עבור לקוחותנו – בלי להתפשר על האיכות על חשבון הכמות. אנו למדים כל העת ומשתדלים כמה שיותר לספק את צרכי לקוחותנו על הצד הטוב ביותר. 

אנו דואגים להקשיב באופן תדיר לרחשי השוק ולהיות תמיד עם היד על הדופק – שוק הנדל"ן הישראלי מאופיין בעליות ומורדות ושינויים תמידיים, תיקוני חקיקה, שינויים במדיניות הממשלתית ועוד. על כן, כל שמאי מקרקעין ראש העין חייב להתעדכן באופן שוטף במידע הרלוונטי בשוק.

 

כמו כן, משרדנו מתמחה באופן ייחודי בטיפול בהפחתות היטלי השבחה, תחום הקיבוצים והמושבים, פיצולי נחלות ושאר פעולות מול רשות מקרקעי ישראל. צוות המשרד מעמיד אנשי מקצוע קפדניים ואמינים במיוחד עבור מטרות אלו.

בעלים של נכס? מחפשים שמאי מקרקעין ראש העין? מעוניינים בייעוץ ראשוני חינמי וללא כל עלות? לכל שאלה, הצעת מחיר ולפרטים נוספים אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר ונחזור אליכם בהקדם.

שמאי מקרקעיןהערכת שווי דירההיטל השבחהשמאי מקרקעין במודיעיןשמאי רכושדוח אפסשמאי מקרקעין במושבים,שמאי דירותשמאי נחלהשמאי בשוהםשמאי נזקי מיםתמ"א 38 ירושליםשמאי מקרקעין בירושלים

7 דברים שאתם צריכים לעשות כשאתם רוכשים דירה
7 דברים שאתם צריכים לעשות כשאתם רוכשים דירה

מזל טוב, החלטתם לרכוש דירה. רכישת דירה היא לא עסקה שאנו עושים לעיתים קרובות, ומדובר

קרא עוד
תשלום מע"מ בעת רכישת דירה מה חשוב לדעת
תשלום מע"מ בעת רכישת דירה מה חשוב לדעת

עסקאות מקרקעין – רכישת או מכירת דירה – מחויבות על פי חוק בתשלום מע"מ, מס

קרא עוד
מהו מס שכר דירה ומה חשוב לדעת בנושא
מהו מס שכר דירה ומה חשוב לדעת בנושא

אחת ההשקעות הפופולאריות והמועדפות ביותר על ישראלים רבים, היא ההשקעה בתחום הנדל"ן. בין הסיבות לפופולאריות הרבה של הבחירה באפיק השקעה זה, היא עצם העובדה כי המס על שכר דירה הוא שולי ביותר. אז אם שאלתם את עצמכם מהו מס שכר דירה, הנה כל מה שחשוב לדעת בנושא

קרא עוד
arrow

073-7836966

arrow

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  ?יש שאלות
  חייגו עכשיו

  חייגו עכשיו

  ייעוץ ראשוני

  ייעוץ ראשוני

  close

   יש שאלות?

   השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

   Call Now Button