לייעוץ ראשוני

חייגו עכשיו:

072-330-6116

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יניב רפאל – שמאי מקרקעין מעל 15 שנות ניסיון! שמאי מקרקעין באילת

שמאי מקרקעין באילת

שמאי מקרקעין באילת

שמאי מקרקעין באילת כל מה שאתה צריך לדעת

שמאי מקרקעין הוא המפתח שלך ושל כל אדם לעסקת נדל"ן כדאית ומוצלחת בעיר הכי דרומית בישראל.

שמאי מקרקעין חייב להיות חלק בלתי נפרד מכל עסקת נדל"ן המתבצעת בעיר אילת וזאת בשל שלל המורכבויות של העיר, שרובה בנויה ומבוססת על תיירות ונופש ולכן היא גם מושכת לא מעט משקיעים מבחוץ אשר רוכשים בה נכסים להשקעה. מה הם מחפשים? את התשואה הגבוהה ואת השקט הנפשי שהנכס שלהם יעבוד בשבילם.

שמאי מקרקעין הוא גורם מפתח בתהליכי נדל"ן והוא היחיד שיכול לתת תשובות בנוגע למצב הנכס, לקביעת שווי הנכס, בנושאים שקושרים לזכויות עתידיות (כמו האם אפשר יהיה לבצע תוספות בנייה, האם הבינוי הקיים קיבל היתר ונבנה לפי ההיתר במדויק ללא חריגות, האם הוא תואם את סעיפי ההיתר גם כשהוא נבחן לאחר כמה שנים, האם הזכויות רשומות על שם בעל הנכס כפי שנדרש על פי החוק ועוד). שמאי המקרקעין הוא זה שמבצע בדיקות של רישומי הנכס בטאבו, יודע לבדוק ולומר האם הנכס מהוון ועוד.

 

שמאי מקרקעין באילת הוא הגורם המקצועי היחיד שהוסמך מטעמם של משרד המשפטים ומועצת שמאי המקרקעין במדינה להעריך את שווי הדירה או הנכס הנדל"ני בהתאם לחוק ותוך כדי שהוא מתבסס על כל הגורמים והשיקולים שקובעים את המחיר והשווי, אותם הוא מפרט בשומתו לפי התקינה השמאית.

בשנים האחרונות בוצעו מספר שינויים מהותיים שקשורים לעולם הנדל"ן בעיר אילת – כמו סגירת שדה התעופה הקיים ופתיחת שדה תעופה חדש ומרוחק יותר שאליו יגיעו גם טיסות בין לאומיות.

באזור שדה התעופה הישן ישנן תוכניות מרשימות של בניה לצרכי מגורים והקמה של שטחי מסחר ופארקים, הן לרווחת התושבים והן לטובתם של בעלי העסקים בעיר הדרומית.

אז איך נבחר את שמאי המקרקעין שלנו?

הדבר החשוב ביותר שצריך לוודא הוא רישום השמאי בלשכת השמאים והצגת תעודת שמאי בתוקף, הרי היא הרישיון שלו לעבודה. הדבר השני הוא הוותק של השמאי, היותו חלק ממשרד גדול שיוכל לתת שירות במגוון רחב של תחומים ופעולות, הכרות מעמיקה עם גופים כמו בנקים, מועצות מקומיות וכדומה.

חשוב מאד להיפגש עם אנשי מקצוע על מנת לחוש את הכימיה והתקשורת הטובות והחיוביות לפני שמקבלים את ההחלטה, לכן אנו מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ על מנת להבין בדיוק מה דרוש לכם ולאיזה סוג של סיוע מעולם השמאות אתם זקוקים.

משרד שמאות המקרקעין שלנו נותן שירותים מקצועיים מגוונים ואיכותיים למועצה האזורית חבל אילות ומבצע שומות של פרויקטים ויחידים בעיר אילת לרווחת התושבים, בעלי העסקים וכל מי שרוצה לתקוע יתד בעיר התיירות של ישראל.

שמאי מקרקעין, הערכת שווי דירה, היטל השבחה, שמאי מקרקעין במודיעין, שמאי רכוש, דוח אפס, שמאי מקרקעין במושבים, שמאי דירות, שמאי נחלה, שמאי בשוהם, שמאי נזקי מים, תמ"א 38 ירושלים, שמאי מקרקעין בירושלים

מזהים נזילה סמויה מהגג? אתם חייבים לקרוא את זה
מזהים נזילה סמויה מהגג? אתם חייבים לקרוא את זה

אחת הבעיות המשמעותיות ביותר שאנחנו יכולים להתמודד איתן במהלך מגורים או עבודה בנכס מסוים, זו

קרא עוד
7 דברים שאתם צריכים לעשות כשאתם רוכשים דירה
7 דברים שאתם צריכים לעשות כשאתם רוכשים דירה

מזל טוב, החלטתם לרכוש דירה. רכישת דירה היא לא עסקה שאנו עושים לעיתים קרובות, ומדובר

קרא עוד
תשלום מע"מ בעת רכישת דירה מה חשוב לדעת
תשלום מע"מ בעת רכישת דירה מה חשוב לדעת

עסקאות מקרקעין – רכישת או מכירת דירה – מחויבות על פי חוק בתשלום מע"מ, מס

קרא עוד
arrow

073-7836966

arrow

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  ?יש שאלות
  חייגו עכשיו

  חייגו עכשיו

  ייעוץ ראשוני

  ייעוץ ראשוני

  close

   יש שאלות?

   השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

   Call Now Button