לייעוץ ראשוני

חייגו עכשיו:

072-330-6116

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יניב רפאל – שמאי מקרקעין מעל 15 שנות ניסיון! איך לבחור משרד תיווך בעסקאות מכר נדל"ן?

איך לבחור משרד תיווך בעסקאות מכר נדל"ן?

איך לבחור משרד תיווך בעסקאות מכר נדל"ן?

נכון להיום, רשומים בישראל יותר מ – 19,839 מתווכי מקרקעין ברישיון אשר מציעים מגוון רחב של שירותי תיווך לעסקים, לקוחות פרטיים ומוסדיים. לעיתים קרובות, העמלה של משרד התיווך על ביצוע העסקה היא זהה, כך שהבידול בין משרדי התיווך נוצר במקומות אחרים בהם יש להם יתרון יחסי על פני המתחרים. 

במאמר זה אציג כיצד לבחור משרד תיווך אשר יעזור להשלים את עסקת המקרקעין במהירות, יעילות ובצורה הנוחה ביותר.  

איך לבחור משרד תיווך בעסקאות מכר נדל"ן? 

החשיבות של משרד תיווך בעסקאות נדל"ן היא עצומה משום שמשרד תיווך יעיל יכול להעניק בפני הלקוח לא מעט קונים/מוכרים פוטנציאליים, להעניק שירותי הערכת שווי, לאגד תחתיו מספר מתווכים אשר פועלים בסינרגיה וכמובן, לשווק את הנכס לציבור הרחב. 

בעת בחירת משרד תיווך לעסקאות קנייה או מכירה של דירות, משרדים וחנויות מומלץ להקפיד על הפרמטרים הבאים: 

 1. לוקאליות – באופן כללי, כמעט תמיד עדיף לשכור את שירותיו של משרד תיווך מקומי אשר מכיר את השוק בצורה טובה. לצורך הדוגמא, אם ברצוני למכור או לקנות דירה בקריות, אני כמעט תמיד העדיף להשתמש בשירותיו של משרד תיווך בקריות ולא בחיפה, עכו או תל אביב משום ששוק הנדל"ן הוא פרובינציאלי במהותו. 
 2. מוניטין – לכל משרד תיווך יש את המוניטין העסקי שלו. מומלץ לאתר משרד תיווך אשר בעל מוניטין חיובי אשר מתמחה בנכסי נדל"ן אשר קרובים לנכס המיועד. לדוגמא, משרד בעל מוניטין לעסקאות מכירה או קנייה של נכסים פרטיים, מסחרי וכדומה. 
 3. אמינות – אמינות המשרד ובעליו היא א-ב בכל עסקה ובוודאי בעסקאות נדל"ן אשר נעשות בסכומים גבוהים של מאות אלפי שקלים ומיליוני שקלים. 
 4. חיבור אישי –כימיה וחיבור אישי עם המתווך שמייצג אותך מול הצד השני, המשרד ובעליו היא נושא שהרבה לא מתעכבים עליו אך הוא חשוב במיוחד להצלחת העסקה שעומדת על הפרק. לעיתים, חיבור ראשוני שאינו צולח עם המתווך, יכול להעיב על ההתנהלות הכללית ואף על להשפיע בצורה ישירה על כלכליות/מחיר העסקה.  
 5. המלצות – כל עסק שמכבד את עצמו יוכל להפנות לך למספר לקוחות מרוצים מהם תוכל לשמוע על ההתנהלות הכללית של העסק ובעליו. בנוסף, ניתן לקבל המלצות מבני משפחה וחברים אשר יוכלו לכוון אותך למשרדים ומתווכים מומלצים באזור שלך.  

לסיכום, בחירה מושכלת של משרד תיווך יכול להיות ההבדל בין עסקה מהירה שיוצאת לפועל בה שני הצדדים (הקונה והמוכר כאחד) יוצאים מרוצים לבין עסקה כושלת אשר תשאיר לך טעם רע בפה. 

7 דברים שאתם צריכים לעשות כשאתם רוכשים דירה
7 דברים שאתם צריכים לעשות כשאתם רוכשים דירה

מזל טוב, החלטתם לרכוש דירה. רכישת דירה היא לא עסקה שאנו עושים לעיתים קרובות, ומדובר

קרא עוד
תשלום מע"מ בעת רכישת דירה מה חשוב לדעת
תשלום מע"מ בעת רכישת דירה מה חשוב לדעת

עסקאות מקרקעין – רכישת או מכירת דירה – מחויבות על פי חוק בתשלום מע"מ, מס

קרא עוד
מהו מס שכר דירה ומה חשוב לדעת בנושא
מהו מס שכר דירה ומה חשוב לדעת בנושא

אחת ההשקעות הפופולאריות והמועדפות ביותר על ישראלים רבים, היא ההשקעה בתחום הנדל"ן. בין הסיבות לפופולאריות הרבה של הבחירה באפיק השקעה זה, היא עצם העובדה כי המס על שכר דירה הוא שולי ביותר. אז אם שאלתם את עצמכם מהו מס שכר דירה, הנה כל מה שחשוב לדעת בנושא

קרא עוד
arrow

073-7836966

arrow

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  ?יש שאלות
  חייגו עכשיו

  חייגו עכשיו

  ייעוץ ראשוני

  ייעוץ ראשוני

  close

   יש שאלות?

   השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

   Call Now Button