לייעוץ ראשוני

חייגו עכשיו:

072-330-6116

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יניב רפאל – שמאי מקרקעין מעל 15 שנות ניסיון! אנשי מקצוע שחשוב להכיר לפני ביצוע עסקאות נדל"ן

אנשי מקצוע שחשוב להכיר לפני ביצוע עסקאות נדל"ן

אנשי מקצוע שחשוב להכיר לפני ביצוע עסקאות נדל"ן

הלוואי ויכולנו לעשות הכל בכוחות עצמנו, מבלי להזדקק לאנשי מקצוע המתמחים בתחומים השונים. למעשה, ישנם לא מעט תחומי DIY, שבהם אתם אכן יכולים לעשות הכל בעצמכם. אבל, לרוע המזל, תחום הנדל"ן אינו כזה, ולכן, לפני כניסה לעסקה (או לעסקאות) נדל"ן, חשוב מאד שתצטיידו באנשי המקצוע הנכונים, אותם אנשי מקצוע שיסייעו לכם לצלוח את עסקת הנדל"ן באופן המוצלח, הבטוח והמשתלם ביותר עבורכם. 

עורך דין מקרקעין

כל עסקת נדל"ן, ללא תלות בהיקפה הכספי או בסוג העסקה, חייבת להתבצע בליווי ובייעוץ של עורך דין מקרקעין, אותו עורך דין אשר תחומי התמחותו מצויים בדיני המקרקעין ובדיני החוזים. משרדי עורכי דין מסוג זה מציעים לכם מגוון שירותים משפטיים רחב שמטרתם השלמת עסקאות הנדל"ן השונות. בין שאר השירותים המשפטיים המועילים שמציע משרד עורך דין מקרקעין ניתן להשתמש בניסוח הסכמי המכר ובליווי משפטי, בביצוע הבדיקות המקדימות הנדרשות לצורך בדיקת קיום הגבלות ומגבלות משפטיות הנוגעות לנכס ולאימות זהות הרוכש או המוכר של הנכס, ובטיפול המשפטי הנדרש לקיומם של כל סוגי עסקאות הנדל"ן. כאן, חשוב לציין, כי בניגוד למשרדי התיווך, ששימוש בשירותיהם הוא אופציונאלי ותלוי ברצון הצדדים המעורבים בדבר, שירותיו של עורך דין מקרקעין הם חיוניים, גם במקרים בהם החוק אינו דורש זאת מפורשות.

משרדי תיווך

מתווכים יכולים להציע לכם לא מעט הקלות לאורך שלבי עסקת נדל"ן בעת התגבשותה, מקביעת שוויו של הנכס המיועד להשכרה/מכירה או קנייה ועד לאיתור הרוכש או המוכר שיהיה מעוניין בנכס. ישנן התמחויות שונות בתחום (משרדי תיווך המתמחים בקניה ובמכירה של דירות, משרדי תיווך המתמחים בקניה ובמכירה של בתים, משרדי תיווך המתמחים בהשכרת נכסים וכיו"ב). יתרה מכך, לא רק סוג הנכס וסוג עסקת הנדל"ן הם המבדלים בין המשרדים השונים, משרדי הנדל"ן ממקדים את פעילותם באזור מסוים, והם מכירים את כל הנכסים המצויים באזור ותואמים לסוגי הנדל"ן ולסוגי עסקאות הנדל"ן שמאפיינים את התמחותו של משרד התיווך הספציפי הזה.

שמאי המקרקעין

בניגוד להערכת השווי הניתנת על ידי מתווך (והמשמשת את מוכר הנדל"ן לצורך הערכה ראשונית של הנכס), להערכת שווי הניתנת על ידי שמאי מקרקעין יש משקל מקצועי. הערכת שווי נכס, כשהיא מבוצעת על ידי שמאי מקרקעין מוסמך, מספקת לעוסקים במכירה או בקניית נדל"ן הערכה מדויקת ביותר. הערכה זו עשויה לשמש אתכם גם במקרים אחרים, כדוגמת תביעות בשל ליקויי בנייה המוגשות נגד קבלן בניה ש"מכר" לכם חתול בשק.

יועצי מס

כל עסקה המתרחשת בתחום הנדל"ן בישראל מחייבת תשלום מס – מצידו של המוכר כמו גם מצידו של הרוכש. משום כך, שירותיו של יועץ מס שתחום התמחותו הוא מיסוי המקרקעין יאפשרו לכם לצמצם את חבויות המס שאותן אתם עלולים להידרש לשלם, או, לחילופין, להיערך לדרישות התשלום שעשויות להגיע.

7 דברים שאתם צריכים לעשות כשאתם רוכשים דירה
7 דברים שאתם צריכים לעשות כשאתם רוכשים דירה

מזל טוב, החלטתם לרכוש דירה. רכישת דירה היא לא עסקה שאנו עושים לעיתים קרובות, ומדובר

קרא עוד
תשלום מע"מ בעת רכישת דירה מה חשוב לדעת
תשלום מע"מ בעת רכישת דירה מה חשוב לדעת

עסקאות מקרקעין – רכישת או מכירת דירה – מחויבות על פי חוק בתשלום מע"מ, מס

קרא עוד
מהו מס שכר דירה ומה חשוב לדעת בנושא
מהו מס שכר דירה ומה חשוב לדעת בנושא

אחת ההשקעות הפופולאריות והמועדפות ביותר על ישראלים רבים, היא ההשקעה בתחום הנדל"ן. בין הסיבות לפופולאריות הרבה של הבחירה באפיק השקעה זה, היא עצם העובדה כי המס על שכר דירה הוא שולי ביותר. אז אם שאלתם את עצמכם מהו מס שכר דירה, הנה כל מה שחשוב לדעת בנושא

קרא עוד
arrow

073-7836966

arrow

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  ?יש שאלות
  חייגו עכשיו

  חייגו עכשיו

  ייעוץ ראשוני

  ייעוץ ראשוני

  close

   יש שאלות?

   השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

   Call Now Button