לייעוץ ראשוני

חייגו עכשיו:

072-330-6116

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יניב רפאל – שמאי מקרקעין מעל 15 שנות ניסיון! שמאי מקרקעין בירושלים

שמאי מקרקעין בירושלים

שמאי מקרקעין בירושלים

שמאי מקרקעין בירושלים

מה תפקידו של שמאי מקרקעין?

שמאי מקרקעין הוא מעין בלש שתפקידו לחקור את המצב של הנכס וכך לגלות מהו הערך האמיתי של הנכס. לעיתים הערך האמיתי של הדירה הוא נמוך באופן משמעותי מהמחיר אותו מבקש בעל הדירה.

ולכן חשוב מאוד ששמאי מקרקעין יבחן את הנכס לפרטי פרטים ויספק את ההערכה שלו לגבי שווי הנכס. לאחר ששמאי המקרקעין עורך בדיקה מקיפה על הנכס, הוא מפיק דו״ח שמפרט את כל הנתונים והעובדות על מצב הנכס. הדו״ח הזה מהווה מסמך משפטי וניתן להשתמש בו לצורך ניהול משא ומתן עם בעל הנכס.

כדי לקבל חוות דעת מקצועית מגורמים כמו מהנדסים, יועצי מס ועורכי דין ועל מנת להחליט האם אכן משתלם וכדאי מבחינה כלכלית לרכוש את הנכס.

בנוסף להערכת שווי הנכס עבור אנשים המעוניינים לרכוש דירה, שמאות מקרקעין מיועדת גם עבור אנשים המעוניינים למכור דירה ומתלבטים איזה מחיר לבקש עבורה.

באמצעות בדיקת שווי הנכס, ניתן להגיע למחיר הטוב ביותר – להימנע ממחיר גבוה מדי שיבריח קונים פוטנציאליים.

מצד שני לקבוע מחיר שיאפשר למוכר להרוויח כראוי מהעסקה ושלא יצא בהפסד ממנה.

יניב רפאל

אם אתם מעוניינים לשכור את שירותיו של שמאי מקרקעין, אז כדאי שתכירו את שמאי מקרקעין בירושלים מומלץ יניב רפאל. רפאל הוא שמאי מקרקעין מוסמך ויועץ נדל״ן מיומן עם שפע של ניסיון בתחום המקרקעין אותו צבר במשרד המשפטים ובמנהל מקרקעי ישראל.

יניב רפאל מספק שירותי שמאות למגוון רחב של נכסים כמו בתים, דירות, משרדים, שטחים חקלאיים ומגרשים הפזורים בכל רחבי הארץ. כיועץ נדל״ן בעל תעודה ממשרד המשפטים, לרפאל יש הבנה מעמיקה בעולם הנדל״ן הישראלי. הוא יבחן את עסקת הנדל״ן, ינתח את הפוטנציאל העתידי שלה וכך יוכל להעניק לכם הערכה לגבי כדאיות העסקה.

בתור שמאי מקרקעין בירושלים והסביבה רפאל מלווה ומסייע להתנהל מול הרשויות המקומות ולצלוח את הבירוקרטיה הרבה הכרוכה בכך. בזכות הידע הרב והכלים המקצועיים שיש ברשותו, שמאי מקרקעין בירושלים מומלץ יניב רפאל יסייע לכם לעמוד בהצלחה בתהליך של מכירה וקניית נכסף בעמידה מול ועדות והגשת הצעות מחיר המשתלמות ביותר עבורכם.

חשוב לזכור כי עסקאות נדל״ן הן עסקאות מורכבות מאוד המצריכות ליווי מקצועי וצמוד. אז אם אתם מחפשים שמאי מקרקעין בירושלים והסביבה, אתם מוזמנים לפנות לשמאי המקרקעין יניב רפאל ולקבוע שיחת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות. רפאל יעניק לכם שירות מקצועי ויחס אישי המותאם לדרישותכם ויסייע לכם לחסוך כסף רב.

מהו שמאי מקרקעין ומדוע אתם זקוקים לאחד כזה?

לפני שאתם רוכשים דירה, חשוב לשכור את שירותיו של שמאי מקרקעין. לפניכם כל מה שרציתם לדעת על שמאות מקרקעין והמלצה על שמאי מקרקעין בירושלים והסביבה

אחת העסקאות הגדולות ביותר שאדם עושה במהלך החיים היא רכישת דירה. מרביתנו נרכוש דירה פעמים ספורות, ובשל כך, חשוב לבדוק היטב את הפרטים הקטנים לפני שלוקחים משכנתא וחותמים על חוזה. לא כל הנוצץ זהב הוא – לעיתים דירות שעושות רושם כבית החלומות מסתירות בתוכן בעיות רבות כמו שעבוד של הדירה, ליקויים בצנרת, בנייה לא חוקית ועוד. כדי לדעת על כך מראש ולחסוך לכם עוגמת נפש וכסף רב, אתם זקוקים לשירותים של שמאי מקרקעין.

כיצד מתבצעת בדיקת הנכס של שמאי מקרקעין ?

השוואת מחירים- שמאי מקרקעין לדוגמה, יערוך השוואה של מחיר הנכס הממוקם בירושלים לעומת המחירים של עסקאות קודמות או של נכסים אחרים הנמצאים באזור.

בדיקה הנדסית- השמאי מגיע יחד עם מהנדס מקצועי ובוחן את מבנה הדירה, בודק האם קיימים בה ליקויים פיזיים כמו רטיבות, איטום וסדקים. בהתאם לבדיקה, תוכלו להחליט האם לרכוש את הנכס על אף הליקויים ולתקן אותם באופן מיידי, או לוותר על הנכס.

בדיקת היתרי בנייה- אם אתם מעוניינים לבדוק מהו שווי של הנכס הממוקם באזור ירושלים, שמאי מקרקעין בירושלים והסביבה יגש למסמכים של הרשות המקומית ויבדוק האם רישיון הבנייה של הנכס תואם לבנייה שלו בפועל והאם קיימות חריגות בנייה.

בדיקת מיסים והיטלים על הנכס- כל רכישה או מכירה של נכס כרוכה בתשלום מיסים. תפקידו של שמאי מקרקעין הוא בין היתר לספק הערכה לגבי המיסים שאתם צפויים לשלם כמו רווח או מס רכישה וכן יבדוק האם נדרשים תשלומים אחרים כמו היטל השבחה על הדירה. בדיקה זו תאפשר לכם להימנע מהפתעות.

בדיקת סביבת הנכס- שמאי מקרקעין  יבחן את תוכניות הבנייה הצפויות בעיר, וכך ידע לעדכן אתכם האם צפוי להיבנות למשל גורד שחקים מול המרפסת שלכם או האם ישנה תכנות לבנות בית ספר באזור.

בדיקה תכנונית- הבדיקה הזאת עונה על השאלה מה מותר ומה אסור לבנות בנכס שבו אתם מתעניינים. כך למשל, השמאי יוכל לבדוק האם יש לכם אפשרות להרחיב את מרפסת השמש ולהגדיל אותה.

בדיקה משפטית- אחד הסיכונים הגדולים ברכישת דירה הוא לגלות יום אחד שהנכס שלכם משועבד ושייך למישהו אחר (לרוב לאדם שפשט את הרגל). במסגרת הבדיקה המשפטית של הנכס, שמאי מקרקעין יבדוק עבורכם מי הבעלים החוקיים של הנכס ויתריע אם הנכס משועבד.

שכירת שמאי מקרקעין לפני קבלת משכנתא

לצד בדיקת שווי הנכס, שמאי מקרקעין בירושלים יוכל לספק לכם בדיקה לצורך לקיחת משכנתא. בבואכם לבקש משכנתא מהבנק לצורך רכישת הנכס, הבנק שולח מטעמו שמאי שתפקידו לבדוק את שווי הדירה. בהתאם להערכת השווי, יחליט הבנק כמה הלוואה להעניק לכם. שמאי שעובד עם הבנק רואה לנגד עיניו את האינטרס של הבנק, ולכן על מנת למנוע מהבנק לקחת סיכון מיותר הכרוך במתן הלוואה גדולה, השמאי עשוי להעריך את שווי הנכס במחיר הנמוך יותר מהמחיר המבוקש. במקרה כזה, סכום ההלוואה שתקבלו יהיה נמוך מסכום ההלוואה שביקשתם.

הפיתרון לכך הוא להיעזר בשירותיו של שמאי מקרקעין . שמאי מטעמנו לא כפוף לאינטרסים של הבנקים, ולכן הוא יספק לכם הערכה מדויקת יותר לשווי הנכס. לאחר בדיקת השמאות, ניתן יהיה לנהל משא ומתן מול הבנק וכך לנסות להשיג הלוואה גדולה יותר.

שכירת שמאי מקרקעין בירושלים במסגרת תמ״א 38

שירות נוסף שמספק שמאי מקרקעין בירושלים הוא ליווי בפרויקטים של תמ״א 38. מדובר בתכנית מתאר ארצית לחיזוק מבנים מפני רעידות אדמה, שאושרה על ידי ממשלת ישראל בשנת 2005. התכנית מאפשרת שדרוג הדירות והבניין באמצעות הוספת מעלית, הוספת מרפסת, הוספת ממ״ד ועוד. התכנית מאפשרת ליזמים ליהנות מהרווחים והדיירים נהנים מעלייה בערך הנכס.

ישנם יזמים רבים העוסקים בתמ״א 38, וכל יזם עשוי להציע תכנית אחרת. על מנת שאתם הדיירים תוכלו להפיק את המירב מהתכנית, ולדעת במדויק מה צפוי להיות הערך של הנכס לאחר ביצוע התמ״א, מומלץ להיעזר בשירותי שמאי מקרקעין בירושלים והסביבה. השמאי יספק עבורכם הערכת שווי של הנכס שתאפשר לכם לנהל משא ומתן עם היזמים ולהשיג את התכנית הטובה ביותר עבורכם. בנוסף לכך, השמאי יסייע לכם להתנהל מול הרשויות השונות, ויבדוק עבורכם את ההטבות שמגיעות לכם כמו היטל השבחה, מס שבח ומס מכירה.

שמאי מקרקעין, הערכת שווי דירה, היטל השבחה, שמאי מקרקעין במודיעין, שמאי רכוש, דוח אפס, שמאי מקרקעין במושבים, שמאי דירות, שמאי נחלה, שמאי בשוהם, שמאי נזקי מים, תמ"א 38 ירושלים, שמאי

 

 

עבירות מס ברכישת מקרקעין – כל מה שצריך לדעת!
עבירות מס ברכישת מקרקעין – כל מה שצריך לדעת!

בשנים האחרונות נדל"ן הפך להיות האפיק המועדף על רבים להשקיע בו את כספי הפנסיה שלהם

קרא עוד
כיצד לשווק נכס יוקרתי למכירה?
כיצד לשווק נכס יוקרתי למכירה?

בענף הנדל"ן במדינת ישראל, נכסי היוקרה נבדלים אחד מהשני והם מסווגים על פי מאפיינים שונים.

קרא עוד
הערכת שווי נכס משכנתא כגורם ממנף למשכנתא חכמה
הערכת שווי נכס משכנתא כגורם ממנף למשכנתא חכמה

במסגרת הליך האישור של המשכנתא, הבנק המלווה יבקש מהקונים שמאות על הנכס. לדעתו המקצועית של השמאי ישנה חשיבות גבוהה והוא יעריך את שווי הדירה – מה שישפיע באופן ישיר על הסכם המשכנתא שלכם.

קרא עוד
arrow

073-7836966

arrow

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  ?יש שאלות
  חייגו עכשיו

  חייגו עכשיו

  ייעוץ ראשוני

  ייעוץ ראשוני

  close

   יש שאלות?

   השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

   Call Now Button