לייעוץ ראשוני

חייגו עכשיו:

072-330-6116

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יניב רפאל – שמאי מקרקעין מעל 15 שנות ניסיון! למה צריך שמאי מקרקעין בירושלים?

למה צריך שמאי מקרקעין בירושלים?

למה צריך שמאי מקרקעין בירושלים?

מבצעים עסקת נדל"ן בעיר הקודש?

שמאי מקרקעין בירושלים הוא מרכיב הכרחי בכל עסקת נדל"ן שמתבצעת בעיר הבירה שכידוע מתפתחת, מתרחבת ומשתנה כל העת. שמאי מקרקעין בירושלים מספק הערכות שווי של נכסי נדל"ן שונים – מדירות, דרך בניינים המיועדים למטרות שונות כגון מסחר, מגורים, תיירות, מוסדות ציבור וכו', ועד למגרשים, בין אם ריקים ובין אם כאלה שכבר בנו עליהם.

בנוסף, מספק השמאי חוות דעת לבתי משפט, מטפל בנושא היטלי השבחה, מסייע בתביעות במקרים של ירידת ערך נכסי נדל"ן שברשותכם, ומייעץ בכל הקשור לתמ"א 38 שהיא התכנית לחיזוק מבנים, שיפוצם והרחבת הדירות בהם לצד בניית קומות נוספות, כל זאת כחלק מתוכנית מתאר ארצית לשדרוג בניינים ישנים והפיכתם לעמידים נגד רעידות אדמה.

למה צריך שמאי מקרקעין במיוחד בירושלים?

אם אתם רוצים לקנות או למכור דירה בעיר הקודש, התחנה הראשונה שעליכם לעבור בה היא שמאי דירות בירושלים. שמאי דירות בירושלים הוא למעשה שמאי מקרקעין מוסמך הרשום בפנקס שמאי המקרקעין, וכפוף לפיקוחה של מועצת שמאי המקרקעין – מבחינת מעבר מבחני הסמכה והקפדה על כללי האתיקה.

בבואכם לשכור את שירותיו של שמאי מקרקעין בירושלים רצוי לבחור אחד שמכיר היטב את עיר הבירה ואת סביבתה. יניב רפאל המנהל את משרד השמאות "יניב רפאל – שמאות מקרקעין" הינו חבר בלשכת שמאי המקרקעין בישראל ומנהל נכסים מזה 10 שנים. המשרד מתמחה בשירותי שמאות מקרקעין באזור ירושלים והסביבה אך מספק גם שירותי שמאות ליתר חלקי הארץ.

ירושלים היא הרי לא רק העיר הגדולה ביותר בישראל – קרוב ל-800,000 תושבים נכון לשנת 2010, בשטח של כ-126 קמ"ר– אלא גם ללא ספק המגוונת ביותר מכל הבחינות: תרבותית, דתית, גיאוגרפית, סוציו-אקונומית ובכלל. הטופוגרפיה הייחודית של עיר הקודש מחייבת את שמאי המקרקעין בירושלים להתמקצע בכל הקשור לבנייה בתחומה ולהכיר כל אבן ואבן בעיר.

שמאי דירות בירושלים

שמאי דירות בירושלים, שהוא כאמור שמאי מקרקעין מוסמך, הוא הסמכות האמינה ביותר והמקצועית ביותר לקביעת שווי דירה בירושלים, העיר שאף בית בה אינו דומה למשנהו.
שירותיו של שמאי דירות בירושלים נדרשים, בין השאר, על ידי בנקים טרם הענקת משכנתא לקוני דירה, על ידי חברות ביטוח במקרים שבהם נגרם נזק לבית ויש לאמוד את היקפו, וכמובן על ידי אנשים פרטיים בין אם הם קונים או מוכרים נכס ובין אם במגעיהם עם הרשויות. בפרט מדובר על מי שנדרש על ידי עיריית ירושלים לשלם היטל השבחה, שכן שמאי דירות בירושלים עשוי להפחית את התשלום במידה ניכרת.

הפעילות העיקרית של שמאי דירות בירושלים היא הערכת שווי דירות. שמאי דירות בירושלים חייב להתחשב בשורה ארוכה של גורמים בבואו לקבוע את שווי הנכס: באיזו שכונה נמצאת הדירה, באיזה רחוב, באיזה חלק של הרחוב (שכן ישנם רחובות שאופיים משתנה מקצה לקצה, וכך גם שווי הנכסים לאורכם), במצבו החיצוני וכן הפנימי של הנכס, בגילו, בזכויות הבנייה ותוכניות הפיתוח הקיימות עבור האזור, באפשרויות החנייה, במידת הסמיכות לכבישים ובפרט ראשיים, ובשטחים הציבוריים שנמצאים בקרבת מקום (בתי ספר, גני ילדים, פארקים ירוקים ועוד). כמו כן צריך שמאי דירות בירושלים, במקרים שבהם מדובר בדירה בבניין משותף, להתחשב בקומה שבה נמצאת הדירה, במספר הקומות ובמספר השכנים באופן כללי.

טיפים מנצחים מיועץ עסקי למכירה נכונה של הנכס שלכם

עולם הנדלן השתנה רבות בשנים האחרונות, יותר יותר אנשים מודעים לרווחיות הנעשת בתחום, ורוצים להשקיע

קרא עוד
כך תבחרו עורך דין לעסקאות מקרקעין
כך תבחרו עורך דין לעסקאות מקרקעין

כאשר אנחנו מדברים על עסקאות מקרקעין אנחנו לא מדברים דווקא על אנשי נדל"ן. כל אדם

קרא עוד
שווי נכס של דירה – לפי מה הוא נקבע?
שווי נכס של דירה – לפי מה הוא נקבע?

כאשר בוחנים שווי נכס של דירה, צריך להבין כי הוא נקבע על סמך מגוון רחב

קרא עוד
arrow

073-7836966

arrow

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  ?יש שאלות
  חייגו עכשיו

  חייגו עכשיו

  ייעוץ ראשוני

  ייעוץ ראשוני

  close

   יש שאלות?

   השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

   Call Now Button