לייעוץ ראשוני

חייגו עכשיו:

072-330-6116

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יניב רפאל – שמאי מקרקעין מעל 15 שנות ניסיון! שמאי מקרקעין בבאר שבע

שמאי מקרקעין בבאר שבע

שמאי מקרקעין בבאר שבע

החזון של בן גוריון על הפרחת השממה ויישוב הנגב עדיין לא התממש במלואו, אולם גם דרום המדינה מתעורר ועסקאות נדל"ן רבות נרקמות בו ובפרט בבירת הנגב, באר שבע. שירותיו של שמאי מקרקעין בבאר שבע עשויים להיות ההבדל בין עסקה משתלמת ומתגמלת לבין רכישת חתול בשק או מכירה במחיר הפסד.

שמאי מקרקעין בבאר שבע, כמו כל שמאי מקרקעין בארץ, חייב להיות רשום בפנקס שמאי המקרקעין. רישום זה מבטיח לנו כי מדובר באיש מקצוע רציני, שעבר את כל בחינות ההסמכה של מועצת שמאי המקרקעין, התמחה אצל שמאי מקרקעין בבאר שבע או בכל מקום אחר בארץ במשך שנה, ובנוסף אינו מעגל פינות אלא הולך בדרך הישר ומקיים את כל כללי האתיקה של המקצוע הרגיש.

יניב רפאל הוא שמאי מקרקעין מוסמך, חבר בלשכת שמאי המקרקעין בישראל ובעל ניסיון של עשור בתחום המקרקעין בכל רחבי הארץ. בין היתר משרד השמאות של יניב רפאל מספק שירותי שמאות בבירת הנגב, באר שבע ובישובי הדרום הצומחים והמתפתחים.

שמאות מקרקעין בבאר שבע
שמאי מקרקעין בבאר שבע הוא בעל ידע בתחומים רבים: נדל"ן, כלכלה, מיסוי, סוציולוגיה, חוקי בנייה ועוד ועוד. במיוחד מתמחה שמאי מקרקעין בבאר שבע בנעשה בתחום הנדל"ן בעיר השנייה בשטחה בארץ, עם קרוב ל-120,000 דונם.

200,000 תושבי העיר הדרומית (נכון לשנת 2010) גרים בשכונות בעלות צביון שונה ובהתאם גם רמת מחירים שונה. שמאי מקרקעין בבאר שבע חייב להיות בקיא בנעשה בכל פינות העיר, שמארחת בין השאר סטודנטים רבים המגיעים ללמוד באוניברסיטת בן גוריון ורופאים ושאר אנשי צוות רפואי המועסקים בבית החולים סורוקה.

על פי התכנון, במהלך העשור השני של המאה העשרים ואחת עתידה לצמוח באזור שבין באר שבע לירוחם עיר הבה"דים, שתרכז בסיסי צבא רבים שיועתקו מאזור המרכז. תוכנית זו תגרום למעברם לדרום של אנשי צבא רבים, ומן הסתם תדרוש משמאי מקרקעין בבאר שבע לקחת בחשבון גם את השינויים הרבים באזור כתוצאה מהקמת עיר זו.

שמאי מקרקעין בבאר שבע שולט לא רק בנעשה בבירת הנגב, אלא גם בהתפתחויות האורבניות והנדל"ניות בערים סמוכות, מירוחם ודימונה הדרומיות לבאר שבע, דרך שדרות ואופקים שממערב ועד לאשקלון ולאשדוד שמצפון, שהרי מחירי דירות בבאר שבע מושפעים ממחירי דירות בכל אותן ערים, ובפרט אשדוד ואשקלון הגדולות, וגם משפיעים עליהן.

הנגב הוא אזור רחב ידיים ומועט אוכלוסין יחסית, ושמאי מקרקעין בבאר שבע חייב להכיר אותו לאורכו ולרוחבו, שכן ישנם פערים משמעותיים במחירי הקרקע והנדל"ן בכלל בין מקום למקום. בפרט אמורים הדברים לגבי הנדל"ן באשקלון ובאשדוד, שתי ערים גדולות הנהנות הן מקרבה למרכז ולגוש דן, והן מסמיכות לים שאף היא משדרגת את ערכי נכסי הנדל"ן. שתי ערים אלה גם נמצאות בתנופת פיתוח מרשימה, שתורמת גם היא לעליית מחירי הנדל"ן ומחייבת מעקב צמוד מצד שמאי מקרקעין בבאר שבע ובדרום בכלל.

שמאי מקרקעין – איש המקצוע החשוב ביותר בעולם הנדל"ן
שמאי מקרקעין – איש המקצוע החשוב ביותר בעולם הנדל"ן

שוק הדיור והנדל"ן בישראל הוא שוק מאוד מורכב ונרחב, אשר חווה בשנים האחרונות תנודתיות רבה

קרא עוד
מתי פונים לשירותיו של שמאי מקרקעין?
מתי פונים לשירותיו של שמאי מקרקעין?

שמאי מקרקעין הוא איש מקצוע בעל מגוון סמכויות ותחומי אחריות. ישנם לא מעט מצבים וזמנים

קרא עוד
מה חשוב לדעת לפני ששוכרים דירה
מה חשוב לדעת לפני ששוכרים דירה

אדם הזקוק לדירה בשכירות מגיע לכמה וכמה דירות עד שהוא מחליט איזו מהן היא המתאימה

קרא עוד
arrow

073-7836966

arrow

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

?יש שאלות
חייגו עכשיו

חייגו עכשיו

ייעוץ ראשוני

ייעוץ ראשוני

close

יש שאלות?

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

Call Now Button