לייעוץ ראשוני

חייגו עכשיו:

072-330-6116

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יניב רפאל – שמאי מקרקעין מעל 15 שנות ניסיון! שמאי מקרקעין – הכתובת לכל מי שעוסק בנדל"ן

שמאי מקרקעין – הכתובת לכל מי שעוסק בנדל"ן

שמאי מקרקעין – הכתובת לכל מי שעוסק בנדל"ן

נדמה כי העסקה הכי גדולה שהאדם עושה משך ימי חייו אלו הן עסקאות מקרקעין. אנשים משקיעים את מיטב הונם ואונם על מנת לאתר קרקעות איכותיים ורוכשים נכסי נדל"ן יקרים. לא פעם מתברר רק לאחר הרכישה כי הנכס לא ממש שווה את המחיר אותו שילמו עליו וכי הרוכש נפל בפח במובן מסוים. זוהי הסיבה אשר מחייבת את כל מי שמעוניין להיכנס לעסקה כזו של רכישת קרקע או נכס נדלני, להיעזר באנשי מקצוע אשר מכירים היטב את התחום והם אלו אשר ידעו לתת את הערכת המחיר הנכונה והמדויקת. איש המקצוע אף ימנע את המקרים אשר בהם עשוי הלקוח לשלם מחיר מופרז או כזה שאינו מוצדק על נכס שלא באמת שווה את המחיר.

שמאי מקרקעין – הכתובת לכל מי שעוסק בנדל"ן

למעשה שמאי מקרקעין הוא הכתובת עבור שני הצדדים. גם האדם שבא לרכוש נכס ולחילופין גם זה שרוצה להציע נכס למכירה. כי בעזרת שמאי המקרקעין ניתן להגיע למחיר הנכון וההגיוני שמתאים לאותו נכס. כאשר ישנו שמאי מקרקעין בתמונה, הצדדים יהיו הרבה יותר רגועים כשאר הם ידעו כי העסקה תתבצע בצורה הכי טובה ותעניק לשני הצדדים רוגע ושקט נפשי. הם ידעו כי המחיר היה בהחלט מחיר הוגן לשני הצדדים והוא משקף בהחלט את ערך הנכס בצורה האמתית.

מה עושה שמאי מקרקעין?

שמאי מקרקעין הינו איש מקצוע המכיר היטב את כל הבעיות העשויות להתעורר בנכסים שונים. הוא יודע להצביע על בעיות או תקלות שונות בנכס והוא יבחין גם בנקודות תורפה שונות אשר עין רגילה ממש לא תוכל להבחין בהם. למעשה שמאי המקרקעין מהווה כיום "המילה האחרונה" בכל מה שקשור להערכת נכסים והערכה של איכות הנכסים.

שמאי המקרקעין יעבור על כל מה שיש בנכס כמו גם על הרישומים שלו ברשויות ובעיניים המקצועיות שלו הוא ידע להצביע על כל תקלה ועל כל בעיה שקיימת בנכס.

כך ידע הלקוח שרוכש את הנכס מה המצב של התשתיות בנכס, האם אין בעיות רישום בטאבו של הנכס, האם הוא אינו משועבד בדרך כלשהי או שיש עליה צו הריסה. שמאי המקרקעין יוודא כי מדובר בנכס חוקי ובטוח לגמרי שיש לו את כל הרישיונות ואכן שווה להשקיע בנכס הזה.

בדיקה סביבתית

חשוב לדעת כי איכותו של הנכס לא נמדד רק ביחס לערך שלו בפני עצמו. לסביבה בה ממוקם הנכס יש הרבה מאוד מה לומר על איכותו של הנכס כאשר הסביבה עשויה להשפיע במידה רבה על המחיר של הנכס לטוב או למוטב.

שמאי המקרקעין יבדוק את מצב הנכס ביחס לנכסים האחרים הנמצאים באותו אזור, הוא יבדוק את אפיון הבנייה באזור ויוודא כי קיימים מבני ציבור במקום. הוא גם יבדוק את פלח האוכלוסייה במקום כאשר לאור כל זאת ההערכה שלו תוכל להיות מדויקת לגמרי.

אנשי מקצוע שחשוב להכיר לפני ביצוע עסקאות נדל"ן
אנשי מקצוע שחשוב להכיר לפני ביצוע עסקאות נדל"ן

הלוואי ויכולנו לעשות הכל בכוחות עצמנו, מבלי להזדקק לאנשי מקצוע המתמחים בתחומים השונים. למעשה, ישנם

קרא עוד
שמאות מקרקעין – הערכת שווי מבני ציבור
שמאות מקרקעין – הערכת שווי מבני ציבור

במסגרת תפקידו של שמאי המקרקעין, הוא עוסק לא רק בהערכת שווי של נכסים פרטיים, אלא

קרא עוד
תרומת השמאי להצלחתו של פרויקט מסוג התחדשות עירונית
תרומת השמאי להצלחתו של פרויקט מסוג התחדשות עירונית

תסכימו איתנו, שכאשר זה נוגע לפרויקטים של התחדשות עירונית, יש המון חוסר וודאות ואחת הדרכים

קרא עוד
arrow

073-7836966

arrow

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  ?יש שאלות
  חייגו עכשיו

  חייגו עכשיו

  ייעוץ ראשוני

  ייעוץ ראשוני

  close

   יש שאלות?

   השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

   Call Now Button