לייעוץ ראשוני

חייגו עכשיו:

072-330-6116

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יניב רפאל – שמאי מקרקעין מעל 15 שנות ניסיון! שמאי מקרקעין במודיעין

שמאי מקרקעין במודיעין

שמאי מקרקעין במודיעין

לעסקה מוצלחת בעיר העתיד…

שמאי מקרקעין הוא חלק בלתי נפרד מכל עסקת נדל"ן. שמאי מקרקעין במודיעין יסייע לכם בבואכם לקנות או למכור נכס במודיעין, עיר העתיד של ישראל, שגם בהווה נהנית מאיכות חיים מרשימה.

שמאי מקרקעין הוא אדם שהוסמך על ידי מועצת שמאי המקרקעין המשויכת למשרד המשפטים. מלאכתו היא קביעת שווי שוק – שווי שוק של דירות בבניינים משותפים, בתים פרטיים, בניינים שלמים, מגרשים ריקים או כאלו שיש עליהם מבנים, חנויות מכל הסוגים, מבנים ציבוריים שונים, שטחים חקלאיים ובעצם כל נכס נדל"ני שהוא. שמאי מקרקעין במודיעין הוא שמאי מקרקעין המתמחה בהערכת שווי נכסים בעיר היפה שהוקמה בין ירושלים לתל-אביב.

ישנם גם שמאי מקרקעין, שבנוסף להערכת שווי נכסי נדל"ן, מתמחים בתחום המיסים: ממס שבח ומס רכישה, דרך אגרות והיטל פיתוח וכלה בדמי הסכמה, דמי היוון, דמי חכירה ותכנון מס באופן כללי. אחד הנושאים החשובים ביותר שבהם עוסק שמאי מקרקעין הוא היטל השבחה – תשלום הנדרש מבעל מקרקעין על ידי הרשות המקומית בגין עליית שווי המקרקעין בעקבות אישור תב"ע (תוכנית בניין עיר), אישור הקלה או התרת שימוש חורג. כמו כן שמאי מקרקעין מספקים חוות דעת לבתי משפט בעניינים הנוגעים לנדל"ן.

שמאי מקרקעין במודיעין

שמאי מקרקעין במודיעין מספק הערכות שווי לכל סוגי הנכסים בעיר מודיעין-מכבים-רעות, זאת לצורך ביצוע עסקאות קנייה ומכירה של דירות, חנויות, מגרשים וכו'. חוות דעת של שמאי מקרקעין נחוצה גם במקרים של תביעה בגין ירידת ערך (עקב תב"ע), הגשת התנגדויות לוועדות מקומיות או לוועדות ערר, שיפוצים חיצוניים של מבנים או כל פעילות שהיא במנהל מקרקעי ישראל.

תנופת הפיתוח שבה מצויה מודיעין, שאוחדה לכדי עיר אחת עם מכבים-רעות בשנת 2003, הופכת את שמאי המקרקעין במודיעין לדמות מפתח, שכן כל העת נמכרות ונרכשות בה דירות, בין אם חדשות הנבנות בימים אלה ממש ובין אם ישנות, שנרכשו לצורך השקעה, וכעת ממומשות. עקב כך מתבצעות בעיר מודיעין עסקאות רבות של נכסים מסחריים: הגידול במספר התושבים – כ-75,000 בשנת 2010 ועם צפי ל-120,000 בשנת 2020 – יוצר גידול ניכר גם במספר החנויות ושטחי המסחר באופן כללי.

רמתה הגבוהה של מודיעין, על פי כל המדדים הסוציו-אקונומיים ורמת הזכאות לבגרות, וכן יופייה וניקיונה הבולטים לעין, מהווים גם הם כוח משיכה. הרבגוניות של העיר, שכאמור מכילה גם את מכבים ורעות ומורכבת משכונות בעלות אופי שונה, מחייבת אף היא חוות דעת של שמאי מקרקעין במודיעין על מנת להפיק את המקסימום מכל עסקת נדל"ן.

איך לבחור שמאי מקרקעין במודיעין?

כשמחפשים שמאי מקרקעין במודיעין, חשוב קודם כל לוודא שהשמאי רשום בפנקס שמאי המקרקעין, כלומר עומד בכל הדרישות של מועצת שמאי המקרקעין, לרבות מעבר בחינות הסמכה ועמידה בתנאי האתיקה (החשובים במיוחד שכן מדובר במקצוע המבוסס על אמינות).

בנוסף, כבכל תחום, רצוי לבחור בשמאי מקרקעין עתיר ניסיון מקצועי. בפרט רצוי לבחור שמאי בעל ניסיון בתחום המקרקעין במודיעין, שהרי שמאי מקרקעין במודיעין חייב להיות בקיא ומומחה בשוק הייחודי של נכסי נדל"ן במודיעין.

משרד השמאות "יניב רפאל – שמאות מקרקעין" מנוהל על ידי יניב רפאל, חבר בלשכת שמאי המקרקעין של ישראל ובעל ניסיון רב בתחום המקרקעין. המשרד מתמחה בשירותי מקרקעין באזור מודיעין והסביבה אך מספק גם שירותי מקרקעין ליתר חלקי הארץ.

שמאי מקרקעין במודיעין מכבים רעות

טיפים לרכישת דירה בפריפריה

רכישת דירה זוהי משימה קשה במיוחד, רכישת דירה במרכז זוהי משימה בלתי אפשרית. זוהי הסיבה

קרא עוד
עורך דין יש ושמאי?

כאשר עושים עסקת מקרקעין, חשוב מאוד להיעזר בעורך דין מומחה לתחום. כמו כן, מלבד עורך

קרא עוד
טיפים של שמאי מקרקעין בהשקעות נדל״ן

מעוניינים להתחיל להשקיע את הכסף שלכם בנדל״ן? זה משהו שאתם יכולים לעשות בצורה מוצלחת אם

קרא עוד
arrow

073-7836966

arrow

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  ?יש שאלות
  חייגו עכשיו

  חייגו עכשיו

  ייעוץ ראשוני

  ייעוץ ראשוני

  close

   יש שאלות?

   השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

   התחל שיחה
   צריכים עזרה?
   שלום!
   איך אוכל לעזור לך?