לייעוץ ראשוני

חייגו עכשיו:

072-330-6116

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יניב רפאל – שמאי מקרקעין מעל 15 שנות ניסיון! עיצוב פנים – האם הוא תורם לעלייה בערך הכנס?

עיצוב פנים – האם הוא תורם לעלייה בערך הכנס?

עיצוב פנים – האם הוא תורם לעלייה בערך הכנס?

כל אחד ואחת מאיתנו העוסק במלאכת המכירה/השכרה של דירות מגורים, מכיר (קרוב לוודאי) את "טריק עוגת השמרים" במסגרתו ניחוחות אפייתה של עוגת שמרים בחלל הדירה במקביל להימצאותם של רוכשים פוטנציאליים עלול להוביל להגדלת הסיכויים למכירת הדירה לאותם רוכשים. הנחת היסוד של "טריק עוגת השמרים" מבוססת למעשה על חוש הריח, אך היא ניתנת ליישום גם במסגרת חושים אחרים הקשורים לכל אחד מחמשת חושינו. כפועל יוצא מכך, צמד המילים "דירה משופצת" או "דירה מעוצבת", יכול לעבוד כמטה קסמים על הרוכשים הפוטנציאליים ואך להוביל לעלייה בערך הנכס וזאת בהתאם להיקף השיפוץ ו/או העיצוב של הדירה.

חשוב לציין שכל שינוי תכנוני, עיצובי או דקורטיבי בשטח הדירה, מסוגל להעלות את ערכה וככל שהשינוי בולט יותר לעין ומרשים יותר ביופיו או בפרקטיות שבו, כך ערך הנכס יכול לנסוק כלפי מעלה. האזורים המוקדשים ביותר לצרכי שיפוץ ו/או עיצוב, הם אזורי המטבח וחדרי הרחצה, כאשר עיצוב פנים מוקפד בכל אחד מהם תורם באופן ישיר להעלאת ערך הנכס. יחד עם זאת, גם פעולות עיצוב/שיפוץ ביתר חלקי הדירה יכולים לתרום להעלאת ערך הנכס.

לא יצא לנו להשקיע בעיצוב- מה ניתן לעשות?

במידה ואתם מעמידים את דירתכם למכירה טרם פעולות שיפוץ או עיצוב פנים, אנו ממליצים לכם להתמקד בכל האבזור הסטייליסטי של דירת המגורים ולהקפיד על ניקיון וסדר טרם הגעתם של הרוכשים הפוטנציאלים. במקרים אלו, טוב אם תוסיפו וילונות, שטיחים מעוצבים, כיסוי מיטה מעוצבים ואפילו תציבו בחלקי הדירה השונים מספר נרות ריחניים (מומלץ להדליק אותם לפני הגעתם של הרוכשים הפוטנציאלים). פעולות אלו ונוספות תורמות לתחושת הביתיות והחמימות ובדומה לטריק עוגת השמרים עליו סיפרו לכם בהתחלה, גם כאן, האווירה הביתית, החמימה והנעימה יכולה לסייע לכם במכירת הדירה.

חשוב לציין שבדירות מגורים בהן בוצעו עבודות שיפוץ נרחבות ו/או תהליכי עיצוב פנים, מומלץ להסתייע בשירותיו של שמאי מקרקעין לצרכי הערכת שווי הנכס לפני העמדתו למכירה בשוק הדירות –יד שנייה. ברוב המקרים, מחירה של דירה משופצת/מעוצבת עולה בממוצע בכ- 10 עד 25 אחוזים בהשוואה לדירות מגורים דומות באותו אזור מגורים אשר אינן משופצות/מעוצבות.

טיפים מנצחים מיועץ עסקי למכירה נכונה של הנכס שלכם

עולם הנדלן השתנה רבות בשנים האחרונות, יותר יותר אנשים מודעים לרווחיות הנעשת בתחום, ורוצים להשקיע

קרא עוד
כך תבחרו עורך דין לעסקאות מקרקעין
כך תבחרו עורך דין לעסקאות מקרקעין

כאשר אנחנו מדברים על עסקאות מקרקעין אנחנו לא מדברים דווקא על אנשי נדל"ן. כל אדם

קרא עוד
שווי נכס של דירה – לפי מה הוא נקבע?
שווי נכס של דירה – לפי מה הוא נקבע?

כאשר בוחנים שווי נכס של דירה, צריך להבין כי הוא נקבע על סמך מגוון רחב

קרא עוד
arrow

073-7836966

arrow

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  ?יש שאלות
  חייגו עכשיו

  חייגו עכשיו

  ייעוץ ראשוני

  ייעוץ ראשוני

  close

   יש שאלות?

   השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

   Call Now Button