לייעוץ ראשוני

חייגו עכשיו:

072-330-6116

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יניב רפאל – שמאי מקרקעין מעל 15 שנות ניסיון! כיצד לשווק נכס יוקרתי למכירה?

כיצד לשווק נכס יוקרתי למכירה?

כיצד לשווק נכס יוקרתי למכירה?

בענף הנדל"ן במדינת ישראל, נכסי היוקרה נבדלים אחד מהשני והם מסווגים על פי מאפיינים שונים. אגב, אותם מאפיינים מבדילים אותם מנכסים אחרים שגם הםא משווקים למכירה. המאפיינים כוללים בתוכם התייחסות למיקום הגיאוגרפי של הנכס, גודלו של הנכס ומחירו.
אנחנו מזמינים אתכם להמשיך בקריאה ולגלות כיצד תוכלו לקדם את תהליכי השיווק של נכס היוקרה שיש ברשותכם. מוכנים? אנחנו מתחילים!

כמה מילים על נכסי יוקרה במדינת ישראל

מהו נכס יוקרה? מדובר על נכס שעלותו גבוהה בעשרות ולעיתים אפילו במאות אחוזים מנכסים סטנדרטיים רגילים וממוצעים. במדינה הקטנה שלנו, ניתן לראות שיש מגוון גדול של נכסי יוקרה בהם, דירות יוקרה בתל אביב ובערים נוספות בארץ, דירות פנטהאוז, דירות גג הנמצאות באזורי יוקרה, בתי קרקע בערים או שכונות יוקרתיות, וילות מפוארות ועוד. 

שיווק נכס יוקרתי – איך מתחילים ומהיכן?

אם יש לכם נכס יוקרתי, שאתם רוצים למכור אותו, אז תצטרכו לבצע את הפעולות הבאות:

-לגשת לשמאי מקרקעין ולבקש הערכת שווי הנכס. כך תוכלו לקבל אומדן לגבי שווי הנכס וכל זאת תוך התחשבות במיקומו ומצבו.

-הגדירו את אופי וסוג קהל היעד, שנראה לכם שיהיה מעוניין ברכישת הנכס. בהתאם לכך, תוכלו גם להשתמש בערוצי השיווק המתאימים וכך להציג בפניו את הנכס.

-כמו כל נכס, גם כאשר מדובר על נכסי יוקרה, יש לבצע התאמות וכמו כן שינויים בנראות ובעיצוב וזאת על מנת שיהיה אפשר להעלות את שווי הנכס. לשם כך, תוכלו להיעזר באנשי מקצוע כמו, מעצבי פנים, אדריכלים וכו'. 

-יש גם לבחור את ערוצי השיווק והפרסום שיהיו הכי מתאימים והכי נכונים. רצוי להשתמש באפיקי פרסום מעבר לים ומדוע? כי מרבית הנכסים היוקרתיים נמכרים לרוב לאוכלוסיות אמידות המתגוררות בחו"ל. 

איך להצליח למכור נכס יוקרה במחיר ריאלי?

קודם לכן, הזכרנו את ערוצי השיווק והפרסום. כאשר אלו נבחרו, נוכל להיעזר בשיטה הבאה על מנת למקסם את יעילותם. השיטה כוללת את ביצוע הפעולות הבאות:

-שכירת צוות צילום מקצועי לצילום איכותי של הנכס

-בניית סיפור אודות הנכס

-בניית אתר אינטרנט ייעודי לנכס

לבחור משרד נדל"ן שיש לו התמחות בשיווק של נכסי יוקרה

כל הפעולות שהוזכרו לעיל, הן פעולות בהן משתמש כל משרד נדל"ן שמתמחה במכירה וקנייה של נכסי יוקרה. על כן, אם אתם מעוניינים למכור את הנכס שיש ברשותכם, ההמלצה היא לפנות כמה שיותר מוקדם למשרד נדל"ן שהינו מוביל בתחום. על מנת שתוכלו להיות בטוחים שאתם בוחרים את המשרד הנכון, מומלץ מאוד שתבדקו פרמטרים כמו, היקף עסקאות המכירה של המשרד בכל הקשור לנכסי יוקרה, מערך הקשרים שיש למשרד והתנהלותו מול אנשי מקצוע כמו שמאי מקרקעין, מעצבי פנים, אדריכלים, עורך דין מקרקעין וכמו כן יש גם לבדוק את שיטות השיווק בהן המשרד משתמש. כאשר בדקתם את כל הפרמטרים, תוכלו לבצע בחירה מושכלת.

 

עבירות מס ברכישת מקרקעין – כל מה שצריך לדעת!
עבירות מס ברכישת מקרקעין – כל מה שצריך לדעת!

בשנים האחרונות נדל"ן הפך להיות האפיק המועדף על רבים להשקיע בו את כספי הפנסיה שלהם

קרא עוד
הערכת שווי נכס משכנתא כגורם ממנף למשכנתא חכמה
הערכת שווי נכס משכנתא כגורם ממנף למשכנתא חכמה

במסגרת הליך האישור של המשכנתא, הבנק המלווה יבקש מהקונים שמאות על הנכס. לדעתו המקצועית של השמאי ישנה חשיבות גבוהה והוא יעריך את שווי הדירה – מה שישפיע באופן ישיר על הסכם המשכנתא שלכם.

קרא עוד
הדברים שחשוב לבדוק לפני שרוכשים דירה
הדברים שחשוב לבדוק לפני שרוכשים דירה

רכישת דירה היא העסקה הכי גדולה של כל אחד מאתנו, להוציא את אלו שרוכשים נכסים

קרא עוד
arrow

073-7836966

arrow

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  ?יש שאלות
  חייגו עכשיו

  חייגו עכשיו

  ייעוץ ראשוני

  ייעוץ ראשוני

  close

   יש שאלות?

   השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

   Call Now Button