לייעוץ ראשוני

חייגו עכשיו:

072-330-6116

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יניב רפאל – שמאי מקרקעין מעל 15 שנות ניסיון! איך מוצאים שמאי מקרקעין מומלץ?

איך מוצאים שמאי מקרקעין מומלץ?

שמאי מקרקעין הם אנשי המקצוע שמעריכים ומעריכים נכסי מקרקעין ואת השווי שלהם. הם מומחים בתחומם, שיכולים להעריך סוגים שונים של נכסים ולהמליץ כיצד לשפר את שווי הנכס, להמליץ האם לרכוש נכס או לא ועוד. כמו כן, שמאי מקרקעין מסוימים מיומנים כדי להעריך נזקים הנגרמים לנכסים.

שמאי מקרקעין הם קבוצה של אנשי מקצוע שיכולים להעריך את השווי והפחת של נכסי המקרקעין. הם עושים זאת על ידי הסתכלות על המצב והשימוש בנכסי נדל"ן ולאחר מכן, מספקים המלצות כיצד לשפר את ערך הנכס. שמאי מקרקעין לא מסתכלים רק על ההיבטים הפיזיים של נכס, אלא גם מתחשבים בתנאי השוק והעדפות הקונים הפוטנציאליים, תנאים סביבתיים, תרבותיים וחברתיים. זו הסיבה שהם מכונים גם "שמאי השקעות", מכיוון שהם מספקים מידע מקיף של 360 על מצב הנכס והכדאיות הנדלנית שהוא טומן בחובו. 

לאתר את שמאי המקרקעין הנכון לכם

כדי לאתר שמאי מקרקעין מומלץ והכי הנכון לכם, יהיה חשוב קודם כל לבדוק באילו סוגים של נכסים אותו שמאי מתמחה. בעוד שחלק מהשמאים מתמחים בנכסים פרטיים בלבד, שמאי מקרקעין אחרים יכולים להתמחות בנכסים מסחריים, נכסים חקלאיים ועוד.

בשורה התחתונה, כל שמאי המקרקעין נולדו שונים ובעלי יכולות הערכת שווי נכס שונות. כדי לברר את סוגי ההתמחויות של השמאי שלכם, יהיה אפשרי לשאול אותו באילו נכסים הוא מתעסק ובמה הוא מתמחה. כך תוכלו לקבל תמונה ברורה יותר לגבי סוג הסיוע שהוא יוכל לספק לכם. 

פורטל שמאות מקרקעין – לדייק את השירות שתקבלו 

הדרך הקלה ביותר למצוא שמאי מקרקעין מומלץ היא באמצעות פורטל מקרקעין. בימינו יש לא מעט פורטלים אינטרנטיים שמאפשרים לכם לא רק לאתר שמאי מקרקעין, אלא גם להשוות בין שמאים שונים. באמצעות פורטלים אלו ובמקרה של שמאות, חשוב שיהיה שמאי שיוכל לספק לכם מידע מדויק על הנכס ושווי השוק שלו. 

וזה בדיוק מה שהפורטלים כיום מתמחים בו, דיוק השירות שתקבלו מהשמאי שלכם. אתר טוב למציאת שמאי מקרקעין, בדרך כלל יספק רשימה של שמאים שהומלצו על ידי לקוחותיהם. הרשימה לרוב תכלול כל מיני שמאים מקומיים ועד בינלאומיים, ואפילו כאלה שמתמחים בתחומים שונים כמו מגורים או נכסים מסחריים.

מצאו שמאי מקרקעין עתיר ידע ומעודכן בשיטות הערכת נכסים 

עקב הזמנים המשתנים, השוק התרחק משיטות הערכה מסורתיות. לכן בימינו יש צורך בשמאי בעל ניסיון וידע רב יותר בתחום המקרקעין. אם בעבר היה למשל קשה לאתר כל מיני נזילות סמויות במבנה, הרי שכיום ישנן מצלמות אינפרה אדום. 

זוהי רק דוגמה אחת לאופן שבו הידע והניסיון של השמאי ישפיעו וישליכו על הערכת שווי הנכס. ככל שהשמאי יהיה מעודכן יותר בטכנולוגיות ובשיטות חדשניות להערכת נכסים, ככה תקבלו שירות מדויק יותר. ובכך פורטלים מתמחים, במציאת שמאי מקרקעין מומלצים על ידי לקוחות רבים, כאלו שמדורגים גבוה בגוגל. 

לא מוכרים או קונים נכס בלי שמאי מקרקעין
לא מוכרים או קונים נכס בלי שמאי מקרקעין

כשאתם באים לקנות או למכור נכס אתם לא תמיד באמת יודעים מה המצב של הנכס.

קרא עוד
דוח שמאי מקרקעין 

שמאי מקרקעין  עובדים רבים מחליטים לשנות את מקום המגורים שלהם עקב עבודה חדשה. לא אחת

קרא עוד
שמאות מקרקעין – שאלות ותשובות

איך אפשר להפחית היטל השבחה? ניתן לפנות אל הרשות המקומית בבקשה להפחתת היטל השבחה במקרה

קרא עוד
arrow

073-7836966

arrow

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  ?יש שאלות
  חייגו עכשיו

  חייגו עכשיו

  ייעוץ ראשוני

  ייעוץ ראשוני

  close

   יש שאלות?

   השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

   התחל שיחה
   צריכים עזרה?
   שלום!
   איך אוכל לעזור לך?