לייעוץ ראשוני

חייגו עכשיו:

072-330-6116

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יניב רפאל – שמאי מקרקעין מעל 15 שנות ניסיון! חברה לניהול ועד הבית – כיצד בוחרים חברה בצורה נכונה?

חברה לניהול ועד הבית – כיצד בוחרים חברה בצורה נכונה?

חברה לניהול ועד הבית – כיצד בוחרים חברה בצורה נכונה?

הרבה מאוד אנשים בוחרים לצאת מהמודל של ועד בית פנימי, כלומר ועד בית שמנוהל על ידי בעלי נכסים ודיירים מהמבנה, ולשכור את שירותיה של חברה חיצונית לניהול ועד בית. זה חוסך להם זמן ועלויות. כמו כן זה יכול לשפר מאוד את איכות המבנה וכתוצאה מכך גם את איכות החיים שלהם.

לשם כך, עליהם לבחור חברה לניהול ועד בית בצורה נכונה. על מנת לעשות זאת, הרי שעליהם לדעת מה זו בדיוק חברה חיצונית לניהול ועד הבית, מה היא מציעה, אילו שירותים היא מספקת וכמובן, כיצד בוחרים חברה כזו. לפני שנציג את הנקודות הנ"ל, חשוב לציין, חברות כאלה פועלות הן במבני מגורים והן במבנים עסקיים.

מה זו חברה חיצונית לניהול ועד הבית

ועד בית רגיל, הוא אסופה של אנשים מתוך המבנה, בעלי נכסים ודיירים, שנבחרים או מתנדבים בשביל לנהל את המבנה. זאת אומרת שהם אחראים על גביית כספים לוועד, תקשורת מול ספקים חיצוניים, תחזוקה של המבנה ועוד.

כאשר בוחרים חברה לניהול ועד הבית, למשל בוחרים צוות שינהל את המבנה במתכונת מקצועית יותר. מדובר על גורם שאמור לנהל את המבנה בפועל, בין אם זה את התקשורת מול כל הדיירים, מול אנשי המקצוע שהחברה מעסיקה, ספקים חיצוניים, רשויות ועוד.

כאמור, מלבד אותו גורם שמנהל את המבנה, הרי שהחברה מספקת גם שירותים של אנשי מקצוע. למשל, אנשי ניקיון, חשמל, אינסטלציה ואנשי מקצוע אחרים שאמורים לנהל את המבנה מבחינה מקצועית. אותם גורמים אמורים לתחזק אותו, הן על בסיס קבוע והן במקרים של בעיות דחופות.

כיצד בוחרים חברה לניהול הועד?

אפשר למצוא מגוון רחב של חברות מקצועיות לניהול ועד הבית. לא כולן שוות ברמתן וגם לא בסוג השירותים שהן מספקות עבור בעלי הנכסים והדיירים. לכן, בשביל לבחור חברה כזו או אחרת, יש לאפיין בצורה נכונה את הצרכים של המבנה ולבחון איזו חברה יכולה לספק אותן.

מעבר לכך, יש לבחון עד כמה החברה מקצועית, עד כמה היא איכותית ואמינה. מאחר ומדובר בחברת ניהול שאמורה לתחזק את המבנה ובכך להשפיע על איכותו ועל איכות החיים של הדיירים בו, אזי שהם לא יכולים להסתפק בחברה שאיננה יודעת או איננה מסוגלת לספק את עבודתה, כפי שסוכם ביניהם.

מעבר לשאלה של האמינות והמקצועיות, יש לבחון מי הם אנשי המקצוע שהחברה מעסיקה, מה הגודל שלה והאם היא מסוגלת באמת לנהל מבנה בגודל ובאיכות שלשמו מבקשים לשכור את שירותיה, לאורך זמן. אלה הדברים שאמורים להשפיע על תהליך הבחירה.

תבחרו את החברה הכי טובה ותרוויחו

אם עושים מחקר מקיף בנושא ובוחנים את האופציות השונות, אפשר בסופו של דבר, למצוא חברה מקצועית ואיכותית, אשר תדע לספק את השירותים הרלוונטיים לאורך זמן, לטובת המבנה, בעלי הנכסים והדיירים שמתגוררים בו.

7 דברים שאתם צריכים לעשות כשאתם רוכשים דירה
7 דברים שאתם צריכים לעשות כשאתם רוכשים דירה

מזל טוב, החלטתם לרכוש דירה. רכישת דירה היא לא עסקה שאנו עושים לעיתים קרובות, ומדובר

קרא עוד
תשלום מע"מ בעת רכישת דירה מה חשוב לדעת
תשלום מע"מ בעת רכישת דירה מה חשוב לדעת

עסקאות מקרקעין – רכישת או מכירת דירה – מחויבות על פי חוק בתשלום מע"מ, מס

קרא עוד
מהו מס שכר דירה ומה חשוב לדעת בנושא
מהו מס שכר דירה ומה חשוב לדעת בנושא

אחת ההשקעות הפופולאריות והמועדפות ביותר על ישראלים רבים, היא ההשקעה בתחום הנדל"ן. בין הסיבות לפופולאריות הרבה של הבחירה באפיק השקעה זה, היא עצם העובדה כי המס על שכר דירה הוא שולי ביותר. אז אם שאלתם את עצמכם מהו מס שכר דירה, הנה כל מה שחשוב לדעת בנושא

קרא עוד
arrow

073-7836966

arrow

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  ?יש שאלות
  חייגו עכשיו

  חייגו עכשיו

  ייעוץ ראשוני

  ייעוץ ראשוני

  close

   יש שאלות?

   השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

   Call Now Button