לייעוץ ראשוני

חייגו עכשיו:

072-330-6116

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יניב רפאל – שמאי מקרקעין מעל 15 שנות ניסיון! שמאי מקרקעין – שירות משלים לשירותי בדק בית

שמאי מקרקעין – שירות משלים לשירותי בדק בית

שמאי מקרקעין – שירות משלים לשירותי בדק בית

בדק בית הינו שירות המוצע לכם על ידי חברות הנדסיות שונות העוסקות ומתמחות באיתור כשלים וליקוי בנייה. שירות מקצועי זה מיועד גם לרכושי דירות מגורים חדשות מקבלן וגם לרוכשי דירות למגורים בשוק הדירות יד –שנייה. שירות מקצועי זה מעבר לעבודה שהוא מיושם למטרות איתור ליקויים וכשלי תכנון ובנייה בשטח הדירה, הינו שירות המהווה ראיה קבילה בהיבט המשפטי ולכן במקרים מסוימים, מזמיני השירות רשאים לחייב את מוכרי הנכס בתיקון הליקויים כחלק מתנאי השלמת העסקה ו/או לאחר השלמת העסקה. ביקורת בדק בית הנערכת על ידי גופים מקצועיים העוסקים ומתמחים בתחום, נועדה אך ורק לצרכי איתור כשלים וליקויים ולצרכי קביעות מקצועיות בכל הנוגע לטיב הבנייה ורמת הבנייה. חשוב לציין ששירות מקצועי זה איננו עוסק בהערכות שווי של הנכס לפני ואחרי איתור הכשלים.

במידה וגם אתם שכרתם את שירותיה של חברת הנדסית כזו או אחרת העוסקת בתחום ביצוע ביקורות בדק בית, ובמידה ותהיו מעוניינים לקבל חוות דעת מקצועית מטעם מומחה בנוגע להערכת השווי (עם התייחסות נקודתית לכל אחד מהליקויים אשר התגלו בשטח הדירה), אנו ממליצים גם לכם להסתייע בשירותיו של שמאי מקרקעין לצורך כך וזאת כשירות משלים לשירותי בדק בית.

כמו כן, חשוב לציין שחלק מהשירותים המוצעים לכם על ידי שמאי מקרקעין מוסמך ומקצועי כוללים גם בדיקה פיזית של הנכס וסביבתו. בדיקה זו, בדומה לביקורת בדק בית נועד לאתר כשלים וליקויים בנכס, כאשר כל ממצא לקוי או כשל עלול להשפיע בצורה כזו או אחרת על ערך הנכס. בדיקה זו מתווספת לבדיקות נוספות אותן מקיים השמאי במסגרת תהליך הערכת שווי נכסים,.

יחד עם זאת, חשוב לציין שביקורות בדק בית המתקיימות על ידי חברות הנדסיות העוסקות ומתמחות אך ורק בנושא זה, הינן ביקורות מקיפות ומקצועיות היכולות לספק לכם ממצאים נוספים אשר אינם גלויים לעין ואשר אינם ניתנים לזיהוי ללא שימוש באמצעים מיוחדים בהם נעזרות אותן חברות. לפיכך, הדרך הנכונה ביותר לקיומה של ביקורת בדק בית היא באמצעות אותן חברות, כאשר שמאי המקרקעין נכנס לתמונה רק לאחר הצגת ממצאי הבדיקה וזאת לצרכי קיומו של תהליך הערכת שווי בנוגע לנכס.

טיפים מנצחים מיועץ עסקי למכירה נכונה של הנכס שלכם

עולם הנדלן השתנה רבות בשנים האחרונות, יותר יותר אנשים מודעים לרווחיות הנעשת בתחום, ורוצים להשקיע

קרא עוד
כך תבחרו עורך דין לעסקאות מקרקעין
כך תבחרו עורך דין לעסקאות מקרקעין

כאשר אנחנו מדברים על עסקאות מקרקעין אנחנו לא מדברים דווקא על אנשי נדל"ן. כל אדם

קרא עוד
שווי נכס של דירה – לפי מה הוא נקבע?
שווי נכס של דירה – לפי מה הוא נקבע?

כאשר בוחנים שווי נכס של דירה, צריך להבין כי הוא נקבע על סמך מגוון רחב

קרא עוד
arrow

073-7836966

arrow

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  ?יש שאלות
  חייגו עכשיו

  חייגו עכשיו

  ייעוץ ראשוני

  ייעוץ ראשוני

  close

   יש שאלות?

   השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

   Call Now Button