לייעוץ ראשוני

חייגו עכשיו:

072-330-6116

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יניב רפאל – שמאי מקרקעין מעל 15 שנות ניסיון! במהלך 10 שנים חיים וריקי יעקבי תורמים לצמיחת הנדל"ן 

במהלך 10 שנים חיים וריקי יעקבי תורמים לצמיחת הנדל"ן 

אין זה סוד ששוק הנדל"ן בישראל נמצאה בצמיחה משמעותית בעשור וחצי האחרון. כל אחד ואחת מרגישים את זה, בין אם זה בכך ששכונות חדשות קמות בכל יישוב, פרויקטים רבים של בנייה מתחילים במקומות שונים, בין אם מדובר בפרויקטים על שטחים ריקים ובין אם מדובר על פרויקטים שנועדו להחליף מבנים קיימים.

מעבר לכך, אנחנו יכולים לראות ניסיונות של המדינה להגדיל את היקף הבנייה, למשל על ידי פרויקטים כמו דיור למשתכן, אשר מטרתם לאפשר לזוגות צעירים ומשפחות שאין ביכולתם לעמוד בעלויות של רכישת דירה חדשה, לרכוש דירה בתנאים הרבה יותר טובים, גם אם מדובר בנכס קטן יותר.

כיצד חיים יעקבי וריקי יעקבי משתלבים בתהליך?

בין האנשים המשתלבים בתהליך ולמעשה אחראים במידה לא קטנה לצמיחת הנדל"ן בישראל, אפשר למצוא גם את חיים יעקבי/ריקי יעקבי, הבעלים של חברת יעקבי יוניברסל אשר פעילה בשוק הנדל"ן הישראלי כבר למעלה מעשרים שנה, ואחראית על פרויקט של בניית מבני מגורים ומבנים עסקיים ומסחריים בערים שונות בארץ, כמו נתניה, לוד, פתח תקווה ועוד.

חיים יעקבי וריקי יעקבי, אחראים על בנייה ברמה גבוהה, תוך עמידה בדרישות הגבוהות ביותר וכן עמידה בתקנים המחמירים ביותר שקיימים בשוק. שניהם מקפידים להיות נוכחים בשטח, לרדת לרזולוציות הנמוכות ביותר על מנת לוודא שהתהליך מתבצע על הצד הטוב ביותר, בדיוק כפי שהלקוחות שלהם מצפים מהם.

החברה אחראית עד היום, על למעלה מעשרים פרויקטים שונים של בנייה, והם ממשיכים לבנות באזורים שונים בארץ. מדובר על מבנים אשר מספקים מגורים ללמעלה מ-1300 משפחות. באופן טבעי, כל מי שרוכש דירה מחברת יעקבי, יכול לבחור האם להשתכן בה או להפוך אותה לדירה להשקעה.

מדוע משתלם לעבוד עם חיים יעקבי ריקי יעקבי?

אנחנו יכולים להניח שיש לא מעט חברות וגורמים שפועלים בשוק הנדל"ן הישראלי. ההבדל בין חיים יעקבי וריקי יעקבי לבין שאר הגורמים בא לידי ביטוי בשלוש נקודות עיקריות:

ראשית, לא מדובר בחברה שמבצעת שורה של פרויקטים במקביל. החברה עובדת על פרויקטים ספציפיים, נקודתיים, זאת מתוך כוונה לתת את כל תשומת הלב שלה לפרויקט וללקוחות שלו. כך היא יכולה לבצע אותו ברמה הגבוהה ביותר.

שנית, החברה עובדת עם הספקים הטובים ביותר בשוק, גם אם מדובר על ספקים יקרים, הרי שזה מבטיח איכות, זה מבטיח עמידות ואמינות, והלקוחות יכולים לישון בשקט שאכן הפרויקט יצליח והם ייהנו מנכס מושקע.

שלישית, פרויקטים מתוכננים ומעוצבים בצורה הגבוה ביותר, באופן מאוד אטרקטיבי, באופן מאוד מודרני, כך כל מי שרוכש נכס בפרויקט של חיים יעקבי וריקי יעקבי, יכול להיות בטוח שהוא ייהנה ממבנה שישרת אותו בצורה אופטימלית ומאיכות חיים ברמה הגבוהה ביותר. זה גם מבטיח לו שהוא יוכל בעתיד למכור את הנכס בערך גבוהה יותר.

לכתבה נוספת אודות חיים וריקי יעקובי לחצו כאן.

לא מוכרים או קונים נכס בלי שמאי מקרקעין
לא מוכרים או קונים נכס בלי שמאי מקרקעין

כשאתם באים לקנות או למכור נכס אתם לא תמיד באמת יודעים מה המצב של הנכס.

קרא עוד
איך מוצאים שמאי מקרקעין מומלץ?

שמאי מקרקעין הם אנשי המקצוע שמעריכים ומעריכים נכסי מקרקעין ואת השווי שלהם. הם מומחים בתחומם,

קרא עוד
דוח שמאי מקרקעין 

שמאי מקרקעין  עובדים רבים מחליטים לשנות את מקום המגורים שלהם עקב עבודה חדשה. לא אחת

קרא עוד
arrow

073-7836966

arrow

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  ?יש שאלות
  חייגו עכשיו

  חייגו עכשיו

  ייעוץ ראשוני

  ייעוץ ראשוני

  close

   יש שאלות?

   השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

   התחל שיחה
   צריכים עזרה?
   שלום!
   איך אוכל לעזור לך?