לייעוץ ראשוני

חייגו עכשיו:

072-330-6116

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יניב רפאל – שמאי מקרקעין מעל 15 שנות ניסיון! לא מוכרים או קונים נכס בלי שמאי מקרקעין

לא מוכרים או קונים נכס בלי שמאי מקרקעין

לא מוכרים או קונים נכס בלי שמאי מקרקעין

כשאתם באים לקנות או למכור נכס אתם לא תמיד באמת יודעים מה המצב של הנכס. גם אם נראה לכם שהנכס הוא נכס בטוח ואתם יודעים בדיוק מה השווי שלו, זה עדיין לא אומר שזה באמת השווי האמתי של הנכס. לא פעם מתברר כי נכס שנדמה היה כשווה ערך מסוים, מתברר כשווה הרבה פחות ולעיתים דווקא הרבה יותר. זו הסיבה שאנחנו מדגישים ואומרים, תמיד הקפידו להיעזר בשמאי מקרקעין. הוא איש המקצוע שיוכל לנווט אתכם בדרך הנכונה והוא זה שיסלול עבורכם את המסלול הכי בטוח להצלחה במכירה או קנייה נכונה של הנכס.

מה תפקידו של שמאי מקרקעין?

התפקיד של שמאי מקרקעין הוא לבדוק את הנכס על כל המכלול שלו ועל כל מה שיש בו. זה כולל בחינה של מצב התשתיות של הנכס, התייחסות לכל המרכיבים הנסתרים והבלתי נראים לעין תוך תמחור נכון ומדויק של הנכס על כל מה שיש בו.

ברגע שיש לכם הערכה אמינה של שמאי מקרקעין אתם הרבה יותר רוגעים בכל מהלך שרק תעשו. זה לא משנה באיזה צד של התמונה אתם עומדים. בין אם אתם בצד של המוכר ובין אם אתם בצד של הקונה. ההערכה של שמאי המקרקעין למעשה מאפשרת לכם לקבל את התמונה המושלמת של ערך הנכס כשאתם יכולים בהחלט להיות רוגעים כי קבלתם או שילמתם את הערך הנכון והמשקף של המוצר.

כך בוחרים שמאי מקרקעין

אז הבנתם עד כמה שחוב להיעזר שבירות של שמאי מקרקעין. השאלה היא איך תבחרו את איש המקצוע בצורה הכי נכונה ומי יבטיח לכם כי אכן הוא האיש שיעניק לכם את התוצאה הכי אמינה בסופו של תהליך. אז כאן חשוב ללמוד את הדרך הכי נכונה לבחירה של איש המקצוע.  

כדי להיות שמאי מקרקעין אמור איש המקצוע למוד היטב את התחום ולהוכיח לכם כי הוא אכן מוסמך לעסוק כשמאי מקרקעין. יש לנו בעולם יותר מידי אנשים שמבינים בכל תחום כולל בתחום הזה של שמאות ולעיתים הם מתחזים כאנשי מקצוע מוסמכים לשם כך. הם מסתמכים על העובדה שהלקוחות לא מחפשים את התעודה שלהם והם פשוט מגישים שירות, לאו דווקא אמין או אמיתי.

בירורים

אז הדבר הראשון וכמעט הבלעדי זה בירורים. כמו בכל תחום, כמו בבחירת עורך דין הפטר בפשיטת רגל או כל איש מקצוע בכל תחום שלא יהיה אשר בו אתם מדקדקים מאוד ומבררים היטב האם איש המקצוע הנבחר הוא אכן זה שייטיב להגיש לכם את הליווי המקצועי הנכון, כך גם בתחום הזה של שמאות מקרקעין, שימו לב שאתם מקבלים שירות של איש מקצוע מומחה ומוסמך לכך וכזה שייטיב להגיש לכם את התשובה הכי אמינה והכי משקפת.

איך מוצאים שמאי מקרקעין מומלץ?

שמאי מקרקעין הם אנשי המקצוע שמעריכים ומעריכים נכסי מקרקעין ואת השווי שלהם. הם מומחים בתחומם,

קרא עוד
דוח שמאי מקרקעין 

שמאי מקרקעין  עובדים רבים מחליטים לשנות את מקום המגורים שלהם עקב עבודה חדשה. לא אחת

קרא עוד
שמאות מקרקעין – שאלות ותשובות

איך אפשר להפחית היטל השבחה? ניתן לפנות אל הרשות המקומית בבקשה להפחתת היטל השבחה במקרה

קרא עוד
arrow

073-7836966

arrow

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  ?יש שאלות
  חייגו עכשיו

  חייגו עכשיו

  ייעוץ ראשוני

  ייעוץ ראשוני

  close

   יש שאלות?

   השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

   התחל שיחה
   צריכים עזרה?
   שלום!
   איך אוכל לעזור לך?