לייעוץ ראשוני

חייגו עכשיו:

072-330-6116

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יניב רפאל – שמאי מקרקעין מעל 15 שנות ניסיון! מזהים נזילה סמויה מהגג? אתם חייבים לקרוא את זה

מזהים נזילה סמויה מהגג? אתם חייבים לקרוא את זה

מזהים נזילה סמויה מהגג? אתם חייבים לקרוא את זה

אחת הבעיות המשמעותיות ביותר שאנחנו יכולים להתמודד איתן במהלך מגורים או עבודה בנכס מסוים, זו בעיית נזילות. לא מדובר בבעיה שכיחה, אך ישנם לא מעט אנשים שנאלצים להתמודד איתה, בפרט כשמדובר על מבנים ישנים שהצנרת בהם איננה תקינה או שיש סיבות אחרות לבעיה זו.

נהוג לחשוב שבעיית נזילות מופיעה אך ורק בקירות, שכן הצנרת לרוב עוברת דרך הקיר לאורך. אך אנחנו יודעים לומר שבעיית נזילות קיימת גם לרוחב וכן היא קיימת בגגות המבנים, כשבמקרים רבים זה נובע מהקומה שלמעלה, שם הבעיה נוצרת מתחת לאריחי הרצפה. בכל מקרה, אם הנזילה מופיעה מהגג, אזי שעלינו לדעת כיצד לאתר אותה ולטפל בה.

כיצד נדע שיש נזילה מהגג?

על פניו, אנחנו יכולים לדעת אם קיימת נזילה מהגג, בזכות כתמי רטיבות שיווצרו על פני התקרה. אך על מנת להיות בטוחים בעניין, אנחנו צריכים לפנות אל מאתר נזילות מקצועי אשר עומדים לרשותו כלים ואמצעים רלוונטיים לאיתור נזילות.

מדובר על מצלמות מיוחדות המאפשרות לראות מה מתרחש בתוך הקירות, בתוך התקרה וכן מתחת לאריחי הרצפה. הוא יוכל להשתמש באותן מצלמות בשביל לזהות האם יש שינוי טמפרטורה במקום, מה שמלמד על הימצאות מים, במילים אחרות, מצב של נזילה.

במידה וכך המצב, אזי שהוא יבחן איפה בדיוק מתחילה הבעיה וממה היא נובעת. סביר להניח שהבעיה נוצרת כתוצאה מבלאי בצנרת שיוצר מצב בו המים פשוט לא זורמים באופן ישיר בתוך הצינורות ולכן הם יוצאים החוצה. אז צריך לאתר את המקום, לטפל בצנרת ולאפשר למים לחזור ולזרום כרגיל.

מדוע חשוב להזמין איש מקצוע?

בעיקרון, אנחנו יכולים לזהות נזילה כאמור דרך כתמי רטיבות שמופיעים על התקרה. אך יש מקרים בהם הנזילה היא סמויה, לא בהכרח אפשר לראות אותה, אך אנחנו כן נרגיש אותה, בין אם זה דרך עלייה בחשבון המים ובין אם זה בזרימה לא טובה של המים בברזים.

לכן, אנחנו צריכים להזמין מאתר נזילות שיבצע את התהליך ויוכל לבחון מה בדיוק אנחנו יכולים לעשות וכיצד ניתן לטפל בבעיה. אחד היתרונות של בעל מקצוע בתחום זה, היא היכולת שלו לחסוך לנו את כל העניין של שבירת קירות והרס המבנה. הוא יכול לבצע את תהליך האבחון באופן מהיר ויסודי.

כיצד בוחרים מאתר נזילות בצורה נכונה

אומנם ניתן למצוא היום מאתר נזילות כמעט בכל עיר, ובכל זאת, אנחנו צריכים לדעת כיצד לבחור את האדם הנכון לתפקיד. לשם כך, אנחנו נבחר את הניסיון שעומד לרשות בעלי מקצוע שעומדים לרשותנו, הידע המקצועי שלהם וכן חשוב לוודא שיש להם את הכלים הרלוונטיים לביצוע העבודה. חשוב להדגיש עוד, שעל המאתר להגיע בהקדם על מנת לבצע את עבודתו כמה שיותר מהר.

הערכת שמאות של מבני מסחר ותעשייה
הערכת שמאות של מבני מסחר ותעשייה

הערכת שמאות של מבני מסחר ותעשייה היא חשובה במקרים רבים, אחד מהם הוא הערכה לקראת

קרא עוד
אילו בדיקות צריך לבצע כאשר רוכשים נכס מקרקעין?

עסקאות מקרקעין כרוכות לרוב בעלויות גבוהות, ובהתאם גם בסיכונים גבוהים. לכן על הרוכש האחראי לבצע

קרא עוד
4 שאלות מובילות בנושא משכנתא הפוכה
4 שאלות מובילות בנושא משכנתא הפוכה

משכנתא הפוכה היא ערוץ מימון אשר רבים מבני 60+ אשר זכאים לפנסיה משתמשים בו כדי

קרא עוד
arrow

073-7836966

arrow

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  ?יש שאלות
  חייגו עכשיו

  חייגו עכשיו

  ייעוץ ראשוני

  ייעוץ ראשוני

  close

   יש שאלות?

   השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

   התחל שיחה
   צריכים עזרה?
   שלום!
   איך אוכל לעזור לך?