לייעוץ ראשוני

חייגו עכשיו:

072-330-6116

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יניב רפאל – שמאי מקרקעין מעל 15 שנות ניסיון! רכישת דירה חדשה למגורים מקבלן – מה חשוב לבדוק?

רכישת דירה חדשה למגורים מקבלן – מה חשוב לבדוק?

רכישת דירה חדשה למגורים מקבלן – מה חשוב לבדוק?

עומדים לחתום על הסכם רכישת  דירת מגורים חדשה מקבלן? בשורות הבאות תוכלו למצוא מספר טיפים מעשיים ויעילים במיוחד לניהול העסקה.

רכישתה של דירת מגורים חדשה מקבלן מחייבת אתכם לעשות הכול על מנת להגן על מלוא הזכויות המשפטיות העומדות לרשותכם כרוכשי הנכס ולצורך כך אנו ממליצים לכם בראש ובראשונה להיוועץ עם שמאי מקרקעין בכל הנוגע לביצוע בדיקות מקדימות בנכס טרם רכישתו. בדיקות אלו חשוב שייעשו לפי חתימה על חוזה הרכישה ובין היתר הן כוללת: בדיקת בעלות על הקרקע מצידה של חברת הבנייה ו/או היזם/קבלן בפרויקט, בדיקה בנוגע להימצאותו של היתר בנייה מטעם הרשות/מועצה מקומית שבשטחה עתיד להיבנות הפרויקט, בדיקה בנוגע לאי-הימצאותם של עיקולים או שעבודים על הקרקע, בדיקה בנוגע למסמכי הבעלות על הקרקע המוחזקים על ידי הקבלן/יזם/חברת הבנייה.

במקביל לקיומן של בדיקות אלו על ידי שמאי מקרקעין, אנו ממליצים לכם לעיין היטב בחוזה הסכם הרכישה המוענק לכם מטעם עורך דינו של היזם/חברת בנייה/קבלן. הקפידו לעיין היטב בכל סעיפי ההסכם ובדקו שכל מה שהובטח לכם בעל פה לאורך שיחות המכירה אל מול נציגי הפרויקט אכן נכללים בתוך החוזה. בחוזה הרכישה מומלץ לעיין בזמנכם הפנוי ולבדוק האם קיימים בו סעיפים משפטיים שאינם נהירים או ברורים לכם. במידת הצורך, אנו מייעצים לכם לקבל הסברים מדויקים מעורך הדין של היזם/חברת בנייה/קבלן בכל הנוגע לביאור משפטי לסעיפים שאינם ברורים לכם. במידת הצורך, שכרו את שירותי הייעוץ המשפטי של עו"ד מקרקעין מטעמכם אשר יעיין עבורכם במסמכי ההסכם.

פרויקטים חדשים למגורים משווקים על ידי היזמים וחברות הבנייה כ-שנתיים לפי מועד אכלוס, כאשר רכישת הדירה היא ברוב המקרים "על הנייר" בלבד. לפי מועד אכלוס, אנו ממליצים לכם לעשות שימוש נוסף בשירותיו של שמאי מקרקעין וזאת לצרכי בדיקה מחודשת של הנכס ובמידת הצורך לערב את שירותיו של מהנדס בניין המתמחה באיתור ליקויים וכשלים. במידה וכאלו מתגלים במהלך ביקורת בדק בית הנערכת על ידי שמאי מקרקעין ו/או מי מטעמו, אנו ממליצים לכם לסרב לקבל מפתח עד לתיקון כלל הליקויים.

טיפים מנצחים מיועץ עסקי למכירה נכונה של הנכס שלכם

עולם הנדלן השתנה רבות בשנים האחרונות, יותר יותר אנשים מודעים לרווחיות הנעשת בתחום, ורוצים להשקיע

קרא עוד
כך תבחרו עורך דין לעסקאות מקרקעין
כך תבחרו עורך דין לעסקאות מקרקעין

כאשר אנחנו מדברים על עסקאות מקרקעין אנחנו לא מדברים דווקא על אנשי נדל"ן. כל אדם

קרא עוד
שווי נכס של דירה – לפי מה הוא נקבע?
שווי נכס של דירה – לפי מה הוא נקבע?

כאשר בוחנים שווי נכס של דירה, צריך להבין כי הוא נקבע על סמך מגוון רחב

קרא עוד
arrow

073-7836966

arrow

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  ?יש שאלות
  חייגו עכשיו

  חייגו עכשיו

  ייעוץ ראשוני

  ייעוץ ראשוני

  close

   יש שאלות?

   השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

   Call Now Button