לייעוץ ראשוני

חייגו עכשיו:

072-330-6116

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יניב רפאל – שמאי מקרקעין מעל 15 שנות ניסיון! עורך דין פינוי בינוי

עורך דין פינוי בינוי

עורך דין פינוי בינוי

פרויקט פינוי בינוי הוא ניסיון לבצע התחדשות עירונית בשכונות ישנות אשר הוקמו לפני שנים רבות. הן מאופיינות בתשתיות ותיקות בבניינים נמוכים וישנים, בתכנון שכונתי לקוי ובכשלים אחרים. הרצון הוא לפנות את הדיירים, להרוס את כל הבניינים ולהקים שכונה חדשה עם מגדלי מגורים מודרניים, מוסדות ציבור חדשים, גנים ושטחי ציבור ועוד. הכול עם תכנון מודרני ברוח הזמן. כל צד אמור להרוויח. הדיירים דירות גדולות יותר וחדשות, והרשות העירונית המשוועת לקבלת אוכלוסייה צעירה ובעלת יכולת כלכלית,  וכן, הצערת העיר והפיכתה למוקד משיכה ועוד.

עורך דין פינוי בינוי מתמחה בפרויקטים כאלו ויכול לייצג כל צד המשתתף בו. החל מהדיירים, דרך הרשות העירונית וכלה ביזמים ובקבלנים הזוכים במכרז ההקמה. לכל צד אינטרסים אחרים ועורך הדין ייצג אותם. הדיירים מעוניינים בייעוץ של שמאי פינוי בינוי לפני עריכת ההסכם ובעת עריכתו. הם רוצים להבין היבטי מיסוי, לקבל בטוחות ושעבודים לקיום ההבטחות לגביהם, לרשום את הדירות החדשות על שמם בטאבו וכדומה. ליווי צמוד יוריד מהם חששות, יבטיח להם קבלת כל זכויותיהם וייצגם כאשר מתעוררות בעיות שונות.

הרשות זקוקה לסיוע משפטי בעת בחירת זכיין, בניהול משא ומתן בעת הכנת ההסכמים השונים מול הדיירים, היזמים וגורמים אחרים, יש צורך בקבלת ערבויות, בהסדרת שעבודים ועריכת כל הבדיקות המשפטיות הנדרשות. במקרים רבים, עלולות להיווצר בעיות. כמו למשל דייר סרבן אחד או יותר הגורם לעיכוב כל הפרויקט, יש היבטי מיסוי שונים ובדיקת תקינותם מבחינה חוקית ומשפטית, משאים ומתנים מול דיירים לגבי מיקום הדירות החדשות שתתקבלנה ועוד. היזמים חייבים ייעוץ משפטי לגבי היבטים שונים בתהליך.

עורך דין פינוי בינוי מקיים קשרי עבודה מול גורמים המעורבים בפרויקט כזה ובין היתר, הרשויות העירוניות, מנהל מקרקעי ישראל, נציבות מס הכנסה ועוד. הוא יכול לקבל מהם מידע מעודכן, לקבל מידע משפטי חשוב וחדש, לנהל שיחות, לקיים פגישות ולדון מולם בהיבטים שונים המתעוררים. הידע והניסיון הרב שברשותו יכול לסייע לו בייעוץ נכון בכל שלב בתהליך. מומלץ לקבל שירותי עורך דין פינוי בינוי בעל מוניטין בתחום. כך ניתן להיות בטוחים שכל הזכויות נמצאות תחת מעקב ובקרה.

מה חשוב לדעת לפני ששוכרים מקום לעסק?
מה חשוב לדעת לפני ששוכרים מקום לעסק?

מה חשוב לדעת לפני ששוכרים מקום לעסק ? מעוניינים לשכור מקום עבור העסק? חשוב שתבררו

קרא עוד
איך לבחור חברה לניהול הנכס שלך?
איך לבחור חברה לניהול הנכס שלך?

איך לבחור חברה לניהול הנכס שלך? יש לכם נכס שאתם משכירים? אם הנכס בחו"ל, קשה

קרא עוד
מהם הכללים למכירת דירה בדמי מפתח?
מהם הכללים למכירת דירה בדמי מפתח?

מהם הכללים למכירת דירה בדמי מפתח? מדינת ישראל סובלת מבועת נדל"ן כבר כמה שנים ולא

קרא עוד
arrow

073-7836966

arrow

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

?יש שאלות
חייגו עכשיו

חייגו עכשיו

ייעוץ ראשוני

ייעוץ ראשוני

close

יש שאלות?

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

Call Now Button