לייעוץ ראשוני

חייגו עכשיו:

072-330-6116

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יניב רפאל – שמאי מקרקעין מעל 15 שנות ניסיון! מעצב פנים לא רק משדרג את הנכס אלא גם מעלה את שוויו

מעצב פנים לא רק משדרג את הנכס אלא גם מעלה את שוויו

מעצב פנים לא רק משדרג את הנכס אלא גם מעלה את שוויו

התייעצות עם בעלי מקצוע היא דרך טובה לשפר את העיצוב של חלל הפנים. כאשר חלל הפנים מעוצב יותר, המשמעות היא שדרוג של הנכס – בעיקר לפני השכרה או מכירה. אז איך נהנים מכל היתרונות האלה? הנה כמה הצעות

בעלי נכסים צריכים לחשוב כל הזמן איך הם יכולים לרענן את העיצוב בחלל הפנים. למרות שגם התשתית חשובה וכמובן שערך הנכס נקבע לעיתים קרובות לפי גודל החצר או המרפסת, אין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני. בסופו של דבר, חלל הפנים הוא מה שרואים כאשר נכנסים הביתה ולכן יש לו השפעה גם על איכות החיים של בעלי הנכס וגם על הערך שלו.

החשיבות של התייעצות עם בעלי מקצוע

החדשות הטובות הן שכיום ניתן להתייעץ עם בעלי מקצוע שונים כדי לשדרג את הנכס ולהעלות את השווי שלו. אפשר למשל להתחיל בהתייעצות עם שמאי מקרקעין כבר בשלבים הראשונים של השוואה בין נכסים להשקעה, אך לאחר מכן להיכנס לעובי הקורה ולבצע שינויים בתוך חלל הפנים.

חשוב להתייעץ עם בעלי מקצוע לגבי עיצוב פנים כי יש המון אפשרויות לבחור מתוכן. כמובן שהיצע גדול של אפשרויות מגלם בתוכו יתרונות, אבל הוא גם עלול לגרום בלבול. אז בשביל להתגבר על הבלבול, מתייעצים עם בעלי מקצוע ומעצבי פנים ושומעים מה יש להם לומר. 

השפעת העיצוב על הנכס

עיצוב פנים משפיע על הנכס ומייחד אותו. כאשר העיצוב נעשה מתוך מחשבה, זה אומר שהפריטים השונים מתכתבים אחד עם השני ושהתוצאה היא הרמונית ונעימה לעין. חוץ מזה, מעורבות של מעצב פנים מונעת ויכוחים בתוך המשפחה ומוסיפה פרספקטיבה מקצועית אל תוך המשוואה.

היתרון של התייעצות עם מעצב פנים היא שאפשר לשלב בתוך התוצאה הסופית גם את הטעם האישי. זה למשל מה שעושים כאשר משווים בין עיצוב בסגנון מודרני, כפרי וכן הלאה. לאחר מכן, כל שנותר הוא לשלב בין היבטים פרקטיים ואסתטיים של העיצוב. 

למה שווה להתייעץ עם מעצב פנים לפני מכירה?

הטעות הנפוצה היא להתייחס אל עיצוב פנים בתור הוצאה רגילה. אבל בפועל מדובר על השקעה משתלמת לכל דבר ועניין, שלא רק מחזירה את עצמה אלא אפילו משאירה את בעלי הנכסים עם רווחים.

הרווחים מעיצוב פנים נובעים מהאפשרות להשכיר את הדירה במחיר גבוה יותר בהשוואה לאותן דירות, באותו בניין או באותה שכונה. אם בודקים את זה ביחס למכירת הדירה, מגלים איך עיצוב פנים מעלה את השווי של הנכס בעשרות אחוזים. 

מהרגע שבו זה קורה, עיצוב הפנים אכן מחזיר את ההשקעה במלואה ומעביר את הכוח לידיים של הקונה. חוץ מזה, אפשר גם להדגיש את עיצוב הפנים שנעשה בנכס לאחרונה וכך לנמק את המחיר המבוקש בגינו. 

7 דברים שאתם צריכים לעשות כשאתם רוכשים דירה
7 דברים שאתם צריכים לעשות כשאתם רוכשים דירה

מזל טוב, החלטתם לרכוש דירה. רכישת דירה היא לא עסקה שאנו עושים לעיתים קרובות, ומדובר

קרא עוד
תשלום מע"מ בעת רכישת דירה מה חשוב לדעת
תשלום מע"מ בעת רכישת דירה מה חשוב לדעת

עסקאות מקרקעין – רכישת או מכירת דירה – מחויבות על פי חוק בתשלום מע"מ, מס

קרא עוד
מהו מס שכר דירה ומה חשוב לדעת בנושא
מהו מס שכר דירה ומה חשוב לדעת בנושא

אחת ההשקעות הפופולאריות והמועדפות ביותר על ישראלים רבים, היא ההשקעה בתחום הנדל"ן. בין הסיבות לפופולאריות הרבה של הבחירה באפיק השקעה זה, היא עצם העובדה כי המס על שכר דירה הוא שולי ביותר. אז אם שאלתם את עצמכם מהו מס שכר דירה, הנה כל מה שחשוב לדעת בנושא

קרא עוד
arrow

073-7836966

arrow

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  ?יש שאלות
  חייגו עכשיו

  חייגו עכשיו

  ייעוץ ראשוני

  ייעוץ ראשוני

  close

   יש שאלות?

   השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

   Call Now Button