לייעוץ ראשוני

חייגו עכשיו:

072-330-6116

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יניב רפאל – שמאי מקרקעין מעל 15 שנות ניסיון! 3 דרכים לשמור על הנכסים שלנו מפני נזקים ואסונות

3 דרכים לשמור על הנכסים שלנו מפני נזקים ואסונות

3 דרכים לשמור על הנכסים שלנו מפני נזקים ואסונות

כל נכס זקוק למערכות בטיחות שיגנו עליו מפני כל נזק שעלול להתרחש בתוכו. מפריצה אכזרית ועד אסון טבע כמו רעידת אדמה, הרבה גורמים עלולים להזיק לגורמים שנמצאים בנכס, לתכולה שבו וגם למערכות התפעול (כמו ציוד אלקטרוני או מערכת החשמל לדוגמה), לשבש את השגרה ואף לסכן מאוד את הנוכחים. 

כיצד נוכל להגן על הנכס שלנו מפני נזק או אסון? כיום ישנן מערכות בטיחות ואבטחה רבות, שערוכות להתמודד עם מגוון רחב של תרחישים אפשריים, להתריע מפניהם ולצמצם ככל האפשר נזקים לאדם והרכוש. מעבר לכך, כמעט כל נכס נדרש כיום להשתייך לפוליסת ביטוח מתאימה, שתאפשר לקבל פיצוי כספי במצבים שונים. 

התקנת מערכת גילוי אש ועשן

כל מבנה איננו חף ממצב של דליקה או שריפה. בהתרחשות של אחת מהן, לא רק האש עצמה מהווה סיכון אלא גם שאיפת העשן וחוסר היכולת להתפנות החוצה באופן מהיר. בהתקנת ציוד כיבוי אש מתקדם המופעל עם התראת מערכת על דליקה או עשן במקום, הנוכחים יוכלו להתגונן מפני אש ועשן ולהתוודע אליהם, אם הם נמצאים במקום אחר בתוך המבנה. המערכת כוללת צופרים, חייגן למספרי חירום רלוונטיים, נורות סימון המאותתות על בעיה במקום בו הן נמצאות ולחצני אזעקה ידניים במידת הצורך. 

ספרינקלרים במבנה

כיום נחשבים הספרינקלרים לתנאי בסיסי להפעלת הנכס ומהווים ציוד כיבוי אש מתקדם המגיב במהירות לשריפות ועשן במקום. הספרינקלרים רגישים לטמפרטורות קיצון ויפעלו רק במצב זה, כעזרה ראשונה ללוחמה באש. בקרב חברות הביטוח, התקנת ספרינקלרים נחשבת הרבה פעמים לתנאי חובה להקמת פוליסת ביטוח המבנה והתכולה. במקביל היא משרתת טוב יותר את לוחמי האש, מאחר ותשתית הספרינקלרים מאפשרת לצוותי הביטחון לזהות את מוקדי השריפה ולהשתלט עליהם במהירות רבה. 

מעגל מצלמות אבטחה

אחד החששות הכבדים ביותר של בעלי הנכס, מתייחס דווקא לאנשים עצמם. הרי גניבה ואפילו פעולות פליליות חמורות מאוד הן נפוצות ומזיקות לא פחות מאסון טבע מבחינה כלכלית, עסקית, פיזית ונפשית. כתוצאה מכך הפכו גם המצלמות לדרישת חובה בקרב חברות הביטוח והן פועלות במעגל סגור שמנטר כל תנועה פנימה והחוצה מהמבנה, לרבות חללים שנמצאים בתוכו כמו משרד, מחסן ואפילו החניון. 

שילוב אמצעים נוספים לבטיחות הנכס

ישנן עוד דרכים רבות לשמור על הנכס מפני אסונות, תאונות ונזקים, אך שלושת האמצעים שהוצגו כאן מהווים את הבסיס הקריטי לתפעול הנכס וביטחון כל הנמצאים בו. מומלץ לשלב בנכס כל אמצעי הגנה נוסף שיגביר את תחושת הביטחון וייצר הגנות מתקדמות שיתמודדו עם כל תרחיש. 

 

7 דברים שאתם צריכים לעשות כשאתם רוכשים דירה
7 דברים שאתם צריכים לעשות כשאתם רוכשים דירה

מזל טוב, החלטתם לרכוש דירה. רכישת דירה היא לא עסקה שאנו עושים לעיתים קרובות, ומדובר

קרא עוד
תשלום מע"מ בעת רכישת דירה מה חשוב לדעת
תשלום מע"מ בעת רכישת דירה מה חשוב לדעת

עסקאות מקרקעין – רכישת או מכירת דירה – מחויבות על פי חוק בתשלום מע"מ, מס

קרא עוד
מהו מס שכר דירה ומה חשוב לדעת בנושא
מהו מס שכר דירה ומה חשוב לדעת בנושא

אחת ההשקעות הפופולאריות והמועדפות ביותר על ישראלים רבים, היא ההשקעה בתחום הנדל"ן. בין הסיבות לפופולאריות הרבה של הבחירה באפיק השקעה זה, היא עצם העובדה כי המס על שכר דירה הוא שולי ביותר. אז אם שאלתם את עצמכם מהו מס שכר דירה, הנה כל מה שחשוב לדעת בנושא

קרא עוד
arrow

073-7836966

arrow

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  ?יש שאלות
  חייגו עכשיו

  חייגו עכשיו

  ייעוץ ראשוני

  ייעוץ ראשוני

  close

   יש שאלות?

   השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

   Call Now Button