לייעוץ ראשוני

חייגו עכשיו:

072-330-6116

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יניב רפאל – שמאי מקרקעין מעל 15 שנות ניסיון! שמאי נחלה

שמאי נחלה

שמאי נחלה

נחלה חקלאית יכולה לעמוד במרכזן של עסקאות נדל"ן מגוונות ויש הרבה מה לדעת ולקבוע אודות הנחלה לפני, בזמן ואחרי סיום העסקה. לא כל אדם יהיה בעל הידע הדרוש על מנת לתת את כל הסקירה המקצועית שקשורה בנחלה עצמה ולכן חשוב למצוא את איש המקצוע שיידע לכוון בדיוק את המידע הדרוש, ינקוב במספרים או סכומים או בכל נתון אחר שיש לו חשיבות בעת העסקה או כאשר מתקיים שיח שקשור בנחלה זו או אחרת. שמאי נחלה, שהוא בעצם שמאי מקרקעין מוסמך ומקצועי הוא איש המקצוע הנכון לתת את הדין ודברים המהותיים. לא כל שמאי מקרקעין גם מתעסק בעולם הנחלות הקרקעיות ולכן יש חשיבות לבחירה באיש מקצוע שאכן נותן את השירות המסוים הזה על מנת לצלוח בדרך הטובה והנכונה ביותר את העסקה המדוברת.

 

מתי דרושים שירותיו של שמאי נחלה?

בתחום של שמאות נחלות ישנן דקויות מהותיות שישפיעו על החלטות או על הערכות מחיר שיינתנו, זאת בשונה לתחום של שמאות מקרקעין מסורתית או של נכסי נדל"ן. לנחלה, שהיא בעצם שטח – מגרש לבנייה או שטח חקלאי יש תכונות ומאפיינים שונים שמבדילים אותם משאר הנכסים שבגינם תינתן הערכה מקצועית של שמאי ולכן לא כל שמאי יוכל לסייע בתהליך זה. ברוב המקרים שירותיו של שמאי נחלה יידרשו כאשר מדובר על עסקאות שקשורות לשטחים באזורים של קיבוצים או מושבים, הפקעה או השבחה של שטחים לא בנויים וכמובן בעת הצורך בקביעת מחיר או הערכת שווי. אין ספק שהמגזר החקלאי הוא מגזר מרתק שלא לכל אדם יש את הידע הנכון והמתאים להתמודד איתו ולכן סיוע וליווי צמוד של איש מקצוע אינו נחשב בגדר מותרות אלא כשירות חובה. אין ללקוח הפרטי את הפנאי או הידע הרחב להתעסק בנבכי בירוקרטיה שקשורים בנחלות חקלאיות וללא ספק בכל עניין שמתעורר הוא יצטרך את העזרה של איש מקצוע מעולם השמאות.

 

הממשק שבין שמאות נחלה לשמאות מקרקעין

במקרים רבים ישנו ממשק רחב ומעניין בין השירותים הניתנים בתחום של שמאות הנחלה לבין שמאות המקרקעין המוכרת. הנחלות שבמושבים או הקיבוצים צמודות בדרך כלל לנכסי נדל"ן כמו בתים צמודי קרקע או יחידות שנבנות במסגרת של הרחבות שונות ולכן הידע שנדרש מהשמאי לשם מתן חוות הדעת המקצועית הוא נרחב ומגוון במיוחד. כאשר בוחרים שמאי נחלה בעל ידע עשיר וכמובן ניסיון רב ככל האפשר – אפשר להיות בטוחים שהוא יסייע בכל מה שקשור למידע או הנתונים שקשורים בנחלה והלקוח יקבל את השירות הטוב ביותר שאפשר. שכירת השירותים המקצועיים בתחום של שמאות נחלות אינה בגדר מותרות, כאמור, ויש בה כדי להראות רצינות ורצון אמיתי להתנהל בצורה הטובה והנכונה ביותר ללא בזבוזי זמן או כסף של הצדדים.

עוד קטגוריות:

שמאי מקרקעין, שמאי מקרקעין בירושלים

מה חשוב לבדוק לפני שרוכשים דירת יוקרה?
מה חשוב לבדוק לפני שרוכשים דירת יוקרה?

אחת העסקאות המשמעותיות והיקרות ביותר שייצא לרוב האנשים לבצע בימי חייהם, היא רכישת דירה. כמו

קרא עוד
האם כתוצאה מהצפות מים ונזקים בדירה צריך שמאי?
האם כתוצאה מהצפות מים ונזקים בדירה צריך שמאי?

אין ספק, הצפות מים יכולות לגרום לנזקים לא קטנים בעליל בבית. כמו כן, ככה גם

קרא עוד
רישום מקרקעין והסדר זכויות במקרקעין כחלק משירותי שמאות
רישום מקרקעין והסדר זכויות במקרקעין כחלק משירותי שמאות

לנוכח ריבוי הבעיות שעולות מדי פעם ברישום נכון של עסקאות מקרקעין, עולה הצורך בעבודה נכונה

קרא עוד
arrow

073-7836966

arrow

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  ?יש שאלות
  חייגו עכשיו

  חייגו עכשיו

  ייעוץ ראשוני

  ייעוץ ראשוני

  close

   יש שאלות?

   השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

   Call Now Button