לייעוץ ראשוני

חייגו עכשיו:

072-330-6116

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יניב רפאל – שמאי מקרקעין מעל 15 שנות ניסיון! שמאי נזקי מים

שמאי נזקי מים

שמאי נזקי מים

נזקי מים הם נזקים שאף אחד לא מאחל לעצמו בשום זמן. תקלות אלה יקרו ללא הודעה מוקדמת, הן יכולות להסב נזק רציני גם למבנה עצמו וגם לחפצים או הרהיטים של מי שמתגורר בבית ויהיה צורך בעבודה לא פשוטה על מנת לתקן את התקלות שקרו. כשקורית תקלה כלשהי, כמו צינור שהתפוצץ או הצפה, חלילה, ישנם לא מעט גורמים שחייבים להיות מעורבים במקרה ממש החל מהרגע הראשון ועד לתיקון שלם ומושלם של העניין – חברה מקצועית או איש מקצוע שיבצע את עבודת התיקון, חברת הביטוח (במקרה שמי שמתגורר במקום מחליט לערב אותה ולתבוע דרכה את התיקון והפיצוי) ולא פחות חשוב – שמאי נזקי מים שיכול לתווך בין כל הגופים האלה, לקבוע מה שווי הנזק, מה צריך להיות גובה הפיצוי (במידה ואכן מגיע פיצוי כלשהו) וכמובן וידוא שהנזק מתוקן בצורה מלאה ותקינה כך שבמקום אפשר לחזור לחיים רגילים ונורמליים.

 

מה כוללת עבודתו של שמאי נזקי מים?

שמאות נזקי מים מהווה חלק בלתי נפרד מהעולם הרחב והמגוון של שמאות רכוש, שכן הערכה של נזקים לא קשורה אך ורק לנושאי הצנרת שנפגעה אלא קשורה גם להערכת הנזק בביתו של הלקוח, הרכוש שלו שניזוק והדרך הנכונה ביותר לתקן את הנזק ולפצות אותו על שאירע. כשקורה מקרה של הצפה בבית, של תקלה בצינורות או חלילה פיצוץ בצינור – יהיו מעורבים בעניין זה כמה גורמים שלא תמיד האינטרסים שלהם יהיו משותפים, אלה בעיקר יהיו הלקוח עצמו וחברת הביטוח. שמאי נזקי מים הוא הגורם המתווך, זה שמתנהל באובייקטיביות וללא משוא פנים – הוא לא יהיה לצדו של אף גורם ואי אפשר יהיה לגרום לו להגיד או לרשום בחוות הדעת מה שמי מהצדדים רוצה. הוא יהיה נטול פניות וימסור את החוות דעתו המקצועית באובייקטיביות. אפשר אמנם לבקש חוות דעת נוספת לאחר מכן אך ברוב המקרים הצדדים יצטרכו לפעול על פי מה שהשמאי שמומחה בתחום של נזקי מים ינחה או יקבע.

 

לבחור נכון שמאי נזקי מים

כשיש תקלה שמחייב את התערבותו של שמאי נזקי מים צריך, בדרך כלל, לפעול מהר ובדחיפות. חשוב לוודא שמדובר בשמאי מקרקעין בעל ידע וניסיון עשירים ככל האפשר, חשוב לוודא שאין לו שום קשר עסקי עם חברות הביטוח השונות ולא פחות חשוב – שהוא יכול להגיע כמה שיותר מהר אל המקום על מנת לסייע להתגבר על הנזק ולתת את חוות דעתו המקצועית על מה שקרה ועל הנזק. כמו בכל מצב שהזמנת איש מקצוע חשוב לבחור במי שמתנהל ועובד על פי החוק, כדאי לדרוש לראות את התעודה שלו שמוכיחה שהוא מוסמך ומורשה לעבוד בתחום ושיש לו ניסיון וידע במקרים דומים. כך אפשר יהיה להתגבר על מה שקרה כמה שיותר מהר ובדרך הכי מקצועית.

עוד קטגוריות:

שמאי מקרקעין בירושלים

 

עבירות מס ברכישת מקרקעין – כל מה שצריך לדעת!
עבירות מס ברכישת מקרקעין – כל מה שצריך לדעת!

בשנים האחרונות נדל"ן הפך להיות האפיק המועדף על רבים להשקיע בו את כספי הפנסיה שלהם

קרא עוד
כיצד לשווק נכס יוקרתי למכירה?
כיצד לשווק נכס יוקרתי למכירה?

בענף הנדל"ן במדינת ישראל, נכסי היוקרה נבדלים אחד מהשני והם מסווגים על פי מאפיינים שונים.

קרא עוד
הערכת שווי נכס משכנתא כגורם ממנף למשכנתא חכמה
הערכת שווי נכס משכנתא כגורם ממנף למשכנתא חכמה

במסגרת הליך האישור של המשכנתא, הבנק המלווה יבקש מהקונים שמאות על הנכס. לדעתו המקצועית של השמאי ישנה חשיבות גבוהה והוא יעריך את שווי הדירה – מה שישפיע באופן ישיר על הסכם המשכנתא שלכם.

קרא עוד
arrow

073-7836966

arrow

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  ?יש שאלות
  חייגו עכשיו

  חייגו עכשיו

  ייעוץ ראשוני

  ייעוץ ראשוני

  close

   יש שאלות?

   השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

   Call Now Button