לייעוץ ראשוני

חייגו עכשיו:

072-330-6116

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יניב רפאל – שמאי מקרקעין מעל 15 שנות ניסיון! שמאי מקרקעין מעלה אדומים

שמאי מקרקעין מעלה אדומים

שמאי מקרקעין מעלה אדומים

כדי להעריך את השווי של נכס או שטח מסוים עבור מטרות שונות, כמו לקיחת משכנתא מהבנק, מכירה, דוחות כספיים ולצורך הערכות שונות לתוכניות בנייה, יש צורך בשמאי מקרקעין שיידע להעריך, לפי פרמטרים מסוימים, את שוויו של הנכס. שמאות מקרקעין היא פעולה חשובה ושימושיה רבים ומגוונים, ועל כן חשוב לבחור שמאי מקרקעין מקצועי ובעל ניסיון.

 

אנשים פרטיים, חברות, ארגונים, גופים פיננסיים ומוסדות ציבוריים זקוקים באופן תדיר לשירותי שמאות מקרקעין עבור נכסיהם, לצורך מגוון רחב של מטרות. נכסי נדל"ן, מטבע הדברים, הם בעלי שווי משתנה וקשה עד בלתי אפשרי להעריך את השווי של נכס כלשהו ללא כלים מתאימים וידע מקצועי בשוק הנדל"ן. גורמים רבים משפיעים על שוויו של הנכס: מיקומו, הביקוש באיזור, תוכניות בנייה עתידיות בסביבתו וכוחות השוק השונים. שמאי מקרקעין מקצועי יידע להעריך את השווי העכשווי – שווי שעשוי להשתנות מעת לעת – ויידע לעשות זאת בצורה מדויקת ונאמנה, ועל פי כללי שמאות מקובלים.

ענף הנדל"ן בישראל ושוק השמאות מפוקח על ידי גורמים שונים וכדי להעניק שירותי שמאות יש צורך בהכשרה מתאימה ובקבלת תעודות רלוונטיות.

שירותי שמאות כלל ארציים

כדי להעריך שווי של נכס מסוים, על השמאי להיות ער ומודע לרחשי השוק המשפיעים על אותו איזור גאוגרפי. שמאי מקרקעין הפועל בגזרת הפריפריה, למשל, לא יידע לתת הערכת שווי לנכס במרכז תל-אביב מבלי ללמוד את שוק הנדל"ן באיזור תל-אביב, להכיר את הביקוש, המחירים הממוצעים ועוד. על כן, כאשר אנו באים להעריך שווי של נכס מסוים באיזור מסוים, עלינו לדעת קודם כל שאיש המקצוע שהולך לעשות זאת – באמת יידע כיצד. אם, למשל, יש לנו נכס במעלה אדומים, עלינו לחפש שמאי מקרקעין מעלה אדומים. 

משרד שמאים יניב רפאל

בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים הפסיקו לפחד משוק הנדל"ן והבינו את הצורך בשמאות מקרקעין מקצועית. אם, למשל, בשנים קודמות התחום היה בלעדי עבור בנקים ומוסדות ציבוריים ואילו אנשים פרטיים היו מסתפקים בייעוץ נדל"ן פשוט, כיום אנו עדים למגמה הולכת ומתרחבת של ביקוש לשמאות מקרקעין.

משרדנו מטפל בשמאות מקרקעין וייעוץ נדל"ן לכל מטרה: היטל השבחה, מתן משכנתאות, פיצויי הפקעה, ירידת ערך ועוד. 

גזרת הרי ומדבר יהודה למשל חווה בשנים האחרונות פריחה משמעותית בתחום הנדל"ן ולכן ישנו ביקוש רב לשירותי שמאי מקרקעין מעלה אדומים.

אז איזה שירות אנו מעניקים?

משרד השמאות של יניב רפאל מעניק שירותי שמאות וייעוץ לשוק הפרטי, הציבורי והמוסדי. כבר למעלה מ-15 שנה שאנו מלווים אנשים בתהליכים מול ועדות בנייה ומול העיריות והבנקים, תוך שימוש בכלים פיננסיים מקצועיים ושירות אישי וצמוד. 

משרדנו מנהל ומייעץ לנכסים מגוונים כמו בנייני מגורים, דירות, שטחים חקלאיים ומגרשים – תוך מקצועיות רבה, שקיפות ואמינות ללא פשרות. 

 קשת השירותים של יניב רפאל היא רחבה ועשירה – החל משמאות מקרקעין לאנשים פרטיים ולמוסדות ועד לסיוע וליווי מול הרשויות והועדות, בוררות נדל"ן, הערכות פיצויים לחברות בנייה ועוד.

הבסיס הרחב – הכשרות והסמכות 

יניב רפאל הוא קודם כל, מוסמך להענקת שמאות מטעם מועצת שמאי מקרקעין בישראל. מלבד זאת, הוא חבר בלשכת שמאי המקרקעין בישראל, בעל תעודה רלוונטית ממשרד המשפטים ובוגר קורס לבוררות נדל"ן. אם אתם זקוקים לשירות שמאי מקרקעין מעלה אדומים, כדאי שתגיעו  למשרדנו. היחס האישי והצמוד, המקצועיות הרבה והניסיון המעשי מעניקים לנו את היתרון המשמעותי על פני משרדים אחרים. 

בבעלותכם נכס ואתם זקוקים לשמאות מקצועית? פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם>>

שמאי מקרקעיןהערכת שווי דירההיטל השבחהשמאי מקרקעין במודיעיןשמאי רכושדוח אפסשמאי מקרקעין במושבים,שמאי דירותשמאי נחלהשמאי בשוהםשמאי נזקי מיםתמ"א 38 ירושליםשמאי מקרקעין בירושלים

7 דברים שאתם צריכים לעשות כשאתם רוכשים דירה
7 דברים שאתם צריכים לעשות כשאתם רוכשים דירה

מזל טוב, החלטתם לרכוש דירה. רכישת דירה היא לא עסקה שאנו עושים לעיתים קרובות, ומדובר

קרא עוד
תשלום מע"מ בעת רכישת דירה מה חשוב לדעת
תשלום מע"מ בעת רכישת דירה מה חשוב לדעת

עסקאות מקרקעין – רכישת או מכירת דירה – מחויבות על פי חוק בתשלום מע"מ, מס

קרא עוד
מהו מס שכר דירה ומה חשוב לדעת בנושא
מהו מס שכר דירה ומה חשוב לדעת בנושא

אחת ההשקעות הפופולאריות והמועדפות ביותר על ישראלים רבים, היא ההשקעה בתחום הנדל"ן. בין הסיבות לפופולאריות הרבה של הבחירה באפיק השקעה זה, היא עצם העובדה כי המס על שכר דירה הוא שולי ביותר. אז אם שאלתם את עצמכם מהו מס שכר דירה, הנה כל מה שחשוב לדעת בנושא

קרא עוד
arrow

073-7836966

arrow

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  ?יש שאלות
  חייגו עכשיו

  חייגו עכשיו

  ייעוץ ראשוני

  ייעוץ ראשוני

  close

   יש שאלות?

   השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

   Call Now Button