לייעוץ ראשוני

חייגו עכשיו:

072-330-6116

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יניב רפאל – שמאי מקרקעין מעל 15 שנות ניסיון! שמאי מקרקעין וחקלאות

שמאי מקרקעין וחקלאות

שמאי מקרקעין וחקלאות

בעת קניית נכס חדש או לחילופין כאשר אנחנו רוצים למכור נכס מקרקעין כלשהו, אנחנו יכולים לשער את מחירו הנכון אבל אנחנו לא באמת יכולים לדעת במדויק האם הנכס אכן שווה את הסכום שנראה לנו או את הערך אשר בו נוקבים המוכרים של הנכסים הללו.
הדרך לדעת את שווי הנכס האמתי עוברת דרך שמאי מקרקעין. הוא האיש אשר ידע לומר מה יהיה הערך המדויק והנכון של העסק מתוך בדיקה יסודית של הנכס על כל מה שהוא כולל. ישנם הרבה חלקים בנכסים השונים אשר העין האנושית לא ממש מסוגלת להבחין בהם. אם זה לדוגמא ליקויי בנייה שונים או בעיות מבניות שונות שלא לדבר על רישיונות שהם אינם ברי תוקף או גרוע יותר בנייה בלתי חוקית. ישנם מקרים אשר בהם ישנה בעיה עם הרישום בטאבו או אפילו צווי הריסה אשר תלויים על אותם מבנים אשר האדם מן השורה לא ממש יכול לדעת על כך.

שמאי מקרקעין – האיש שרואה מעבר…

שמאי מקרקעין הוא איש מקצוע שיודע איך וכיצד להבחן את הנכס, כיצד להתבונן בו, איך לבדוק אותו ואת כל מה שהוא מציע ועל כן הוא גם ידע לזהות את כל הבעיות כמו גם את כל הכשלים. למה זה כל כך חושב? אז אם אנחנו הקונים של הנכס או אלו שמבקשים להתעניין לפני שאנחנו באים לרכוש את הנכס, הרי שבורר שאנחנו רוצים לדעת כי אכן אנחנו לא נשלם מחירים מופקעים ולא נגיע למצב שאנחנו באים לקנות נכס בעייתי. ישנם מקרים אשר בהם רק לאחר זמן מתחילים להתגלות הליקויים הבעייתיים. אלו הופכים את הרכישות לבלתי שוות בעליל.
גם אם אנחנו רוצים למכור נכבס, עדיף שנעשה זאת רק לאחר ששמאי מקרקעין ייתן את חוות דעתו והוא יקבע מהו הערך האמתי של הנכס. רק כך אנחנו יכולים להציע את הנכס במחיר שאכן ישקף את ערכו האמתי של הנכס.

שמאי מקרקעין לענייני חקלאות

חשוב לדעת כי גם בנושא של קרקעות חקלאיות חובה להתייעץ עם שמאי מקרקעין. כיום משווקות קרקעות חקלאיות המיועדות להפשרה כאשר לא פעם רק לאחר הרכישה של אותה קרקע מתברר לרוכש כי הוא למעשה השקיע את כספו בנכס שהוא לא באמת שווה. הוא מגלה כי הוא בחר להאמין למוכר שרצה רק את כספו ובעצם הוא לא מכר לו נכס בעל ערך אמתי. או על כל פנים זה לא נכס ששווה את המחיר האגדי אותו הוא שילם.

לא מוותרים על שירות מקצועי של שמאי מקרקעין!

בגלל כל הסיבות אשר אותם מנינו לעיל, ברור כי אי אפשר לוותר על השירות של שמאי מקרקעין. רק בעזרת שמאי מקרקעין אפשר להיות רגועים בכל מקרה של עסקת נדלן.

טיפים מנצחים מיועץ עסקי למכירה נכונה של הנכס שלכם

עולם הנדלן השתנה רבות בשנים האחרונות, יותר יותר אנשים מודעים לרווחיות הנעשת בתחום, ורוצים להשקיע

קרא עוד
כך תבחרו עורך דין לעסקאות מקרקעין
כך תבחרו עורך דין לעסקאות מקרקעין

כאשר אנחנו מדברים על עסקאות מקרקעין אנחנו לא מדברים דווקא על אנשי נדל"ן. כל אדם

קרא עוד
שווי נכס של דירה – לפי מה הוא נקבע?
שווי נכס של דירה – לפי מה הוא נקבע?

כאשר בוחנים שווי נכס של דירה, צריך להבין כי הוא נקבע על סמך מגוון רחב

קרא עוד
arrow

073-7836966

arrow

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  ?יש שאלות
  חייגו עכשיו

  חייגו עכשיו

  ייעוץ ראשוני

  ייעוץ ראשוני

  close

   יש שאלות?

   השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

   Call Now Button