לייעוץ ראשוני

חייגו עכשיו:

072-330-6116

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יניב רפאל – שמאי מקרקעין מעל 15 שנות ניסיון! שמאי מקרקעין וחקלאות

שמאי מקרקעין וחקלאות

שמאי מקרקעין וחקלאות

בעת קניית נכס חדש או לחילופין כאשר אנחנו רוצים למכור נכס מקרקעין כלשהו, אנחנו יכולים לשער את מחירו הנכון אבל אנחנו לא באמת יכולים לדעת במדויק האם הנכס אכן שווה את הסכום שנראה לנו או את הערך אשר בו נוקבים המוכרים של הנכסים הללו.
הדרך לדעת את שווי הנכס האמתי עוברת דרך שמאי מקרקעין. הוא האיש אשר ידע לומר מה יהיה הערך המדויק והנכון של העסק מתוך בדיקה יסודית של הנכס על כל מה שהוא כולל. ישנם הרבה חלקים בנכסים השונים אשר העין האנושית לא ממש מסוגלת להבחין בהם. אם זה לדוגמא ליקויי בנייה שונים או בעיות מבניות שונות שלא לדבר על רישיונות שהם אינם ברי תוקף או גרוע יותר בנייה בלתי חוקית. ישנם מקרים אשר בהם ישנה בעיה עם הרישום בטאבו או אפילו צווי הריסה אשר תלויים על אותם מבנים אשר האדם מן השורה לא ממש יכול לדעת על כך.

שמאי מקרקעין – האיש שרואה מעבר…

שמאי מקרקעין הוא איש מקצוע שיודע איך וכיצד להבחן את הנכס, כיצד להתבונן בו, איך לבדוק אותו ואת כל מה שהוא מציע ועל כן הוא גם ידע לזהות את כל הבעיות כמו גם את כל הכשלים. למה זה כל כך חושב? אז אם אנחנו הקונים של הנכס או אלו שמבקשים להתעניין לפני שאנחנו באים לרכוש את הנכס, הרי שבורר שאנחנו רוצים לדעת כי אכן אנחנו לא נשלם מחירים מופקעים ולא נגיע למצב שאנחנו באים לקנות נכס בעייתי. ישנם מקרים אשר בהם רק לאחר זמן מתחילים להתגלות הליקויים הבעייתיים. אלו הופכים את הרכישות לבלתי שוות בעליל.
גם אם אנחנו רוצים למכור נכבס, עדיף שנעשה זאת רק לאחר ששמאי מקרקעין ייתן את חוות דעתו והוא יקבע מהו הערך האמתי של הנכס. רק כך אנחנו יכולים להציע את הנכס במחיר שאכן ישקף את ערכו האמתי של הנכס.

שמאי מקרקעין לענייני חקלאות

חשוב לדעת כי גם בנושא של קרקעות חקלאיות חובה להתייעץ עם שמאי מקרקעין. כיום משווקות קרקעות חקלאיות המיועדות להפשרה כאשר לא פעם רק לאחר הרכישה של אותה קרקע מתברר לרוכש כי הוא למעשה השקיע את כספו בנכס שהוא לא באמת שווה. הוא מגלה כי הוא בחר להאמין למוכר שרצה רק את כספו ובעצם הוא לא מכר לו נכס בעל ערך אמתי. או על כל פנים זה לא נכס ששווה את המחיר האגדי אותו הוא שילם.

לא מוותרים על שירות מקצועי של שמאי מקרקעין!

בגלל כל הסיבות אשר אותם מנינו לעיל, ברור כי אי אפשר לוותר על השירות של שמאי מקרקעין. רק בעזרת שמאי מקרקעין אפשר להיות רגועים בכל מקרה של עסקת נדלן.

חשיבות שמאי בעת קניית דירה חדשה בפרויקט
חשיבות שמאי בעת קניית דירה חדשה בפרויקט

חלמתם על הבית הזה במשך שנים, כעת קיבלתם גם אישור למשכנתה או שיש לכם חסכונות.

קרא עוד
שמאי מקרקעין – איש המקצוע החשוב ביותר בעולם הנדל"ן
שמאי מקרקעין – איש המקצוע החשוב ביותר בעולם הנדל"ן

שוק הדיור והנדל"ן בישראל הוא שוק מאוד מורכב ונרחב, אשר חווה בשנים האחרונות תנודתיות רבה

קרא עוד
מתי פונים לשירותיו של שמאי מקרקעין?
מתי פונים לשירותיו של שמאי מקרקעין?

שמאי מקרקעין הוא איש מקצוע בעל מגוון סמכויות ותחומי אחריות. ישנם לא מעט מצבים וזמנים

קרא עוד
arrow

073-7836966

arrow

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

?יש שאלות
חייגו עכשיו

חייגו עכשיו

ייעוץ ראשוני

ייעוץ ראשוני

close

יש שאלות?

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

Call Now Button