לייעוץ ראשוני

חייגו עכשיו:

072-330-6116

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יניב רפאל – שמאי מקרקעין מעל 15 שנות ניסיון! עיצוב פנים מודרני

עיצוב פנים מודרני

עיצוב פנים מודרני

לפני שנים לא רבות בכלל, היה כל הנושא של עיצוב פנים שמור לאנשי הון. זה לא היה שירות נגיש ומעצבי פנים בודדים העניקו את השירות. למותר לציין כי היה זה שירות יקר מאוד אשר בהחלט תייג את אלו שנהנו ממנו כאנשים בעלי מעמד. אך השנים שחלפו הנגישו מאוד את עיצוב הפנים עד שהיום אנחנו מוצאים כי רבים בוחרים להיעזר בשירות המקצועי של עיצוב פנים כאשר הם באים לשפץ את הבית.

עיצוב פנים מודרני – כדי לנצל היטב את השטח

חשוב לדעת כי בעזרת עיצוב פנים המתבצע על ידי צוות מקצועי אפשר להגיע לתוצאות הרבה יותר טובות ולעבודה יעילה יותר. יש אנשים שהם בטוחים כי הם יודעים טוב יותר מכל אחד אחר מה הצרכים שלהם, הם יודעים יותר מכולם מה השטח של הבית שלהם והם מבינים מה אפשר לעשות מכל שטח נתון.
אך הם לא יודעים כי בעיצוב הפנים הנעשה על ידי איש מקצוע נבדקים פרטים נוספים אשר לא תמיד גלויים ונהירים לאנשים מן השורה אם זה לדוגמא התחשבות בכיוונים של הבית ואם זה תכנון חכם יותר של התאורה ושל מערכת המיזוג בהתאם לכל הנתונים.

מיהו מעצב פנים שאתם יכולים לסמוך עליו?

עיצוב פנים הוא תחום שדורש מקצועיות ברמה גבוהה, ידע ויכולות לתמרן בצורה נכונה. ברור כי ככל שמעצב הפנים יהיה בעל ניסיון רב יותר, הוא ייטיב לתכנן בצורה טובה יותר את הבית והתוצאות תהיינה מושלמות יותר.
על מנת לבחור את המעצב שאכן ייתן לכם את המענה הנכון, מומלץ מאוד כי פשוט תבקשו לראות עבודות של אותו איש מקצוע, תתרשמו מהביצועים שלו ותראו את העבודות המוגמרות שלו. אל תסתפקו רק בתמונות. בקשו לבקר בבתים או במקומות אותם הוא עיצב ובקשו לשמוע מהדיירים במקום האם הם אכן מרוצים מהתוצאות. ברור כי לפני שנכנסים להליך של שיפוצים ישנן חלומות אשר אותם מקווים להגשים באמצעות השיפוץ. חשוב לבדוק האם אכן השיפוצים לאחר הייעוץ המקצועי של מעצב הפנים, אכן הובילו לתוצאות הרצויות.

שווה להשקיע בעיצוב פנים

כולנו יודעים כי כאשר מדובר בשיפוץ של הבית, מדובר בעלויות גבוהות מאוד. כל דבר קטן וכל שינוי בבית כרוך בהוצאות כספיות. גם אם הגדרנו מראש מה אנחנו רוצים לעשות במסגרת השיפוץ, עדיין תמיד יצוצו דברים נוספים, הוצאות נוספות ועוד עלויות שלא ממש נלקחו בחשבון מלכתחילה.
ברור כי בעת שמתכננים את השיפוץ, יש לקחת בחשבון את כל הנתונים הללו ולהיערך בהתאם.
אז נכון שעל פי רוב, יהיה רצון לצמצם עד כמה שאפשר בעלויות ולא להפריז בהוצאות שהן אולי מיותרות. אם מדובר בעלויות של עיצוב פנים, ייתכן מאוד שהלקוח יחוש כי מדובר בהוצאה שהיא לכאורה מיותרת. הרי מי כמוהו יודע ומכיר את הבית שלו, מכיר את הצרכים שלו ויודע מה ואיך עליו לעצב את הבית. אך כאמור, השירות של עיצוב פנים הוא שירות מקצועי אשר עשוי להוליד פתרונות שלא עלו בדעתו של בעל הבית ולמעשה אלו ייטיבו עמו ועם דיירי הבית. הרווחים של ההשקעה בשיפוץ מתוכנן היטב, הם רווחים גבוהים במיוחד ושווה בהחלט להשקיע.

אז אם גם אתם עומדים לפני שיפוץ ומנסים לחסוך ולצמצם מכל כיוון אפשרי, זכרו, האופציה לחסוך בשירות של עיצוב פנים היא אופציה גרועה וממש לא מוצלחת.
רק לאחר שמתחילים ליהנות מהבית המשופץ המעוצב היטב, מבינים עד כמה שווה היה להשקיע.
בעולם המודרני – לא משפצים ללא שירות מקצועי של מעצב פנים!

7 דברים שאתם צריכים לעשות כשאתם רוכשים דירה
7 דברים שאתם צריכים לעשות כשאתם רוכשים דירה

מזל טוב, החלטתם לרכוש דירה. רכישת דירה היא לא עסקה שאנו עושים לעיתים קרובות, ומדובר

קרא עוד
תשלום מע"מ בעת רכישת דירה מה חשוב לדעת
תשלום מע"מ בעת רכישת דירה מה חשוב לדעת

עסקאות מקרקעין – רכישת או מכירת דירה – מחויבות על פי חוק בתשלום מע"מ, מס

קרא עוד
מהו מס שכר דירה ומה חשוב לדעת בנושא
מהו מס שכר דירה ומה חשוב לדעת בנושא

אחת ההשקעות הפופולאריות והמועדפות ביותר על ישראלים רבים, היא ההשקעה בתחום הנדל"ן. בין הסיבות לפופולאריות הרבה של הבחירה באפיק השקעה זה, היא עצם העובדה כי המס על שכר דירה הוא שולי ביותר. אז אם שאלתם את עצמכם מהו מס שכר דירה, הנה כל מה שחשוב לדעת בנושא

קרא עוד
arrow

073-7836966

arrow

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  ?יש שאלות
  חייגו עכשיו

  חייגו עכשיו

  ייעוץ ראשוני

  ייעוץ ראשוני

  close

   יש שאלות?

   השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

   Call Now Button