לייעוץ ראשוני

חייגו עכשיו:

072-330-6116

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יניב רפאל – שמאי מקרקעין מעל 15 שנות ניסיון! נדל"ן – כך תשקיעו בצורה חכמה ומניבה

נדל"ן – כך תשקיעו בצורה חכמה ומניבה

נדל"ן – כך תשקיעו בצורה חכמה ומניבה

מה הופך את ערוץ השקעות הנדל"ן לכל כך נחשק כבר שנים רבות? ומדוע משקיעים עם כסף פנוי בד"כ רצים לרכוש נכסי נדל"ן? ריכזנו עבורכם את כל מה שכדאי לדעת על השקעות נדל"ן, טיפים להשקעות נכונות ועוד. הקדישו 3 וחצי דקות קריאה. 

אפיק השקעות נדל"ן הפך בשנים האחרונות לפופולארי במיוחד, ולא בכדי. אם מתבוננים באפיקי וערוצי השקעות אחרים, מגלים לעיתים רבות תנודתיות רבה בשוק ההון, חוסר יציבות, ריביות שמשתנות, תשואות שאינן תמיד משתלמות ועוד. אך כשבוחנים את ערוץ השקעות הנדל"ן, מגלים אפיק השקעות יחסית יציב. וזה מה שמושך משקיעים רבים להשקיע בתחום הנדל"ן. בואו נדבר על זה יותר לעומק. 

הזדמנויות השקעה בנדל"ן – לעשות את זה נכון 

רגע לפני שנדבר על הזדמנויות השקעת נדל"ן כמו מתחם האלף ונכסים אחרים, בואו נדבר על עולם הנדל"ן באופן כללי. מה מושך אליו כל כך הרבה משקיעים? אם יש בידיכם כסף פנוי להשקעה, אתם כנראה יודעים שהשקעות נדל"ן נהפכו עם השנים האחרונות לערוץ השקעות פופולארי במיוחד. זאת, בזכות סיבות שונות כמו תשואה יחסית יציבה, הריבית האפסית שהבנקים משלמים על פיקדונות ועוד. 

יחד עם זאת, השקעות נדל"ן מצריכות ממכם מעורבות מסוימת בתהליך ההשקעה. בעוד שהשקעות מסוימות (לא בתחום נדל"ן) יצריכו ממכם את הוצאת העסקה לפועל ותו לא, השקעות נדל"ן יצריכו ממכם מעורבות הנוגעת לתחזוקה ואחזקה כללית של הנכס, איתור שוכרים, התנהלות מול שוכרים ועוד.  

אל תתמקדו רק בנכסי מגורים 

כשמדברים על השקעות נדל"ן, מדברים על יותר מהשקעות בנכסים של מגורים. אמנם נכסי מגורים יכולים להניב תשואה יציבה במשך השנים, אך השקעות נדל"ן כוללות גם רכישת נכסים למטרת עסקים, משרדים, מסחר ועוד. קחו את מתחם האלף כדוגמה, מתחם אשר בו ניתן לרכוש ולשכור נכסים מסוגים שונים. 

כשאתם מחפשים אחר הזדמנויות השקעה בנדל"ן, יהיה כדאי לבדוק מתחמים המשלבים מגורים עם מסחר, משרדים, עסקים קטנים ועוד. מעבר למתחמים כמו מתחם האלף, ישנם בארץ מתחמים רבים ונוספים שכוללים הזדמנויות נדל"ן. 

השקעות נדל"ן בצמוד לכבישי גישה חשובים ו-FACILITIES ציבוריים 

אם אתם מחפשים אחר הזדמנויות השקעה בנדל"ן, יהיה כדאי לאתר את המתחמים הקרובים גאוגרפית לשירותים (FACILITIES) ציבוריים כמו גישה לרכבת, מסעדות, בתי קפה, חדרי כושר וגני ילדים, בקרבה לקווי אוטובוס ועוד. 

בין אם תבחרו להשקיע במתחם כמו מתחם האלף או בנכסי מגורים, משרדים או מסחר, הקרבה לסוגי שירותים ציבוריים היא חשובה. אלו הם הפקטורים שגורמים להעלאת התשואה במהלך השנים. אם נכס ההשקעה מרוחק מכל שירות ציבורי, רכבות, מסעדות וכו', התשואה על הנכס תהיה נמוכה בהתאם. והכי חשוב, אם אינכם יודעים היכן להשקיע את כספכם, תמיד יהיה כדאי לקבל ייעוץ השקעות פיננסיות מגורמים מקצועיים. 

מהי בניה קלה וכיצד זה יכול להעלות את ערך הדירה?
מהי בניה קלה וכיצד זה יכול להעלות את ערך הדירה?

העובדה שעלויות הבתים בישראל מרקיעים שחקים ידועה לכל ומהווה בעיה עמה מתמודדים רבים. עם ישראל

קרא עוד
הבדיקות הנדרשות לבניית בית פרטי 
הבדיקות הנדרשות לבניית בית פרטי 

הדרך היחידה שמותר לבנות בה בית בישראל היא לעמוד בדרישות החוק לבצע כמה וכמה בדיקות

קרא עוד
הכל על לימודי נדל"ן ושמאות מקרקעין 
הכל על לימודי נדל"ן ושמאות מקרקעין 

בשנים האחרונות התפתחו כמה לימודי מקצוע מבוקשים מאוד. לימודים אשר מכינים את התלמידים לעבודה ממשית

קרא עוד
arrow

073-7836966

arrow

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  ?יש שאלות
  חייגו עכשיו

  חייגו עכשיו

  ייעוץ ראשוני

  ייעוץ ראשוני

  close

   יש שאלות?

   השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

   Call Now Button