לייעוץ ראשוני

חייגו עכשיו:

072-330-6116

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יניב רפאל – שמאי מקרקעין מעל 15 שנות ניסיון! לידים שמיועדים לעורכי דין

לידים שמיועדים לעורכי דין

תחום עריכת הדין הוא עדיין אחד התחומים המבוקשים ביותר על ידי הסטודנטים הצעירים במדינת ישראל, ולא בכדי – מצד אחד מדובר בתחום שהוא מאוד פרקטי ויוקרתי, מצד שני הוא אינו דורש יכולות מתמטיות גבוהות כמו הנדסה. אי לכך, לא פלא שלימודי המשפטים ומקצוע עריכת הדין, מושכים אליו סטודנטים רבים המחפשים מקצוע המתאים לאנשים בעלי יכולות הומאניות.

הבעיה היא שהתחום בישראל מוצף, אלפי משרדי עורכי דין, חדשים וותיקים פרוסים בכל רחבי הארץ, ואם אתה לא רוצה להצטרף למשרדים הגדולים המכונים 'בתי חרושת לעורכי דין' עליך להקים משרד בעצמך. 

אתה יכול להיות העורך דין הכי מוכשר בתחום שלך, אבל כל עוד לא תשווק את עצמך ולא ישמעו עליך – אתה תישאר ללא לקוחות.

איך אתה יכול לשווק את עצמך?

בתור עורך דין עצמאי ישנם מספר דרכים שבעזרתם אתה יכול לשווק את עצמך ולהתחרות במשרדים הגדולים, אתה יכול לפרסם בפייסבוק, להקים קהילות וירטואליות בנישה שבה אתה עוסק, אבל הדרך היעילה ביותר בתור משרד עורכי דין חדש היא למצוא חברה המומחית במציאת לידים לעורכי דין.

הכוונה היא, שבמקום שאתה תתעסק בשיווק, תשלם על פרסומות בפייסבוק ותשקיע זמן ומאמץ רב בפרסום ובשיווק, אתה תתמקד אך ורק בעבודתך כעורך דין ותשאיר את השיווק לחברות המקצועיות.

כיום, ישנם חברות רבות בשוק אשר ייעודם המקצועי הוא השגת לידים – שאותם אתה תוכל להפוך ללקוחות. 

היתרונות ברכישת לידים מחברות

חברות לידים לעורכי דין הינן חברות המקבלות זרם שוטף ויציב של לידים שבעזרתם תוכל להגדיל את מספר הלקוחות שלך. לא רק שלא תצטרך להתעסק בעצמך בהשגת לקוחות, אלא תוכל להשקיע את מלוא זמנך בעבודה יעילה ואיכותית על לידים חמים.

במידה ותצליח להפוך את אותם לידים חמים ללקוחות מרוצים, הם בתמורה יספרו עליך לחבריהם, וכך מפה לאוזן תוכל להגדיל את מספר הלקוחות שלך בצורה משמעותית.

מה כדאי לבדוק אצל חברות הלידים?

לפני שאתה סוגר עסקה עם החברה הראשונה שמצאת באינטרנט ישנם מספר דברים שחשוב לדעת, בעיקר אם אתה בעל משרד עורכי דין חדש.

עליך לבחור חברה מקצועית עם הצלחות מוכחות. תבקש מהחברה שמות של עורכי דין שהיא עובדת איתן ותברר איתם על יעילותה. יכול להיות שאולי חלקן יגבו מחיר גבוה יותר, אך לטווח הארוך הגדלת מעגל הלקוחות שלך תשתלם בגדול.

בנוסף, עליך לבדוק שמי שמייצר את הליד משתמש בשם שלך. לידים כלליים מדי, שלא מציינים את שמך ושהופנו ליותר מדי עורכי דין מקטינים משמעותית את הסיכויים שלך להפוך את הליד ללקוח. תבדוק את הלידים של החברה באופן רציף – וכך לא תשלם לחינם.

7 דברים שאתם צריכים לעשות כשאתם רוכשים דירה
7 דברים שאתם צריכים לעשות כשאתם רוכשים דירה

מזל טוב, החלטתם לרכוש דירה. רכישת דירה היא לא עסקה שאנו עושים לעיתים קרובות, ומדובר

קרא עוד
תשלום מע"מ בעת רכישת דירה מה חשוב לדעת
תשלום מע"מ בעת רכישת דירה מה חשוב לדעת

עסקאות מקרקעין – רכישת או מכירת דירה – מחויבות על פי חוק בתשלום מע"מ, מס

קרא עוד
מהו מס שכר דירה ומה חשוב לדעת בנושא
מהו מס שכר דירה ומה חשוב לדעת בנושא

אחת ההשקעות הפופולאריות והמועדפות ביותר על ישראלים רבים, היא ההשקעה בתחום הנדל"ן. בין הסיבות לפופולאריות הרבה של הבחירה באפיק השקעה זה, היא עצם העובדה כי המס על שכר דירה הוא שולי ביותר. אז אם שאלתם את עצמכם מהו מס שכר דירה, הנה כל מה שחשוב לדעת בנושא

קרא עוד
arrow

073-7836966

arrow

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  ?יש שאלות
  חייגו עכשיו

  חייגו עכשיו

  ייעוץ ראשוני

  ייעוץ ראשוני

  close

   יש שאלות?

   השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

   Call Now Button