לייעוץ ראשוני

חייגו עכשיו:

072-330-6116

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יניב רפאל – שמאי מקרקעין מעל 15 שנות ניסיון! ככה תשקיעו בנכס שלכם שיעלו הערך שלו עם הזמן

ככה תשקיעו בנכס שלכם שיעלו הערך שלו עם הזמן

כשאנחנו רוכשים נכס חדש, המטרה שלנו היא להתגורר בו זמן מה וליהנות ממנו. ברוב המקרים, אנחנו לא חושבים בעת הרכישה על השלב בו נרצה למכור אותו. במקרים רבים אין לנו אפילו כוונה כזו, אלא אנחנו מבינים שזה הנכס האחרון בו נתגורר ולאחר לכתנו מן העולם הוא יעבור על ילדינו בירושה.

כך או כך, כן חשוב שאנחנו נחשוב כל הזמן כיצד לעלות את הנכס. כלומר, כיצד לגרום לנכס שלנו להשתבח, על מנת שאם ביום מן הימים כן נרצה למכור אותו, נוכל לייצר רווח משמעותי מהמכירה. בצורה כזו נוכל להבטיח את עתידנו הכלכלי וכן את העתיד הכלכלי של ילדינו. לשמחתנו יש מגוון דרכים כיצד להשקיע בנכס ולעלות את הערך שלנו עם הזמן.

איך מעלים ערך של נכס?

לפני שנסביר איך מעלים ערך של נכס צריך לומר, בדרך כלל, ברוב המקרים והאזורים, ערך הנכס יעלה עם הזמן. זה נובע מסיבות חיצוניות לעסק, סיבות של היצע נמוך וביקוש גבוה. לנו יש אפשרות לייצר מצב שהערך של הנכס שלנו יעלה באופן משמעותי, גבוה יותר ממה שמצופה במצב רגיל, סטנדרטי ביחס למה שקורה בשוק.

למשל, אנחנו יכולים לעלות את ערך הנכס באמצעות התקנה של אמצעים מסוימים. דוגמא טובה לכך זו התקנת מערכת חימום תת רצפתי מומלץ. מדובר מערכת שמאפשרת לנו לחמם את הרצפה בימים קרים, ימי חורף, באופן יעיל וחסכוני. אמצעי חימום תת רצפתי מומלץ יכול לשפר את איכות החיים של הדיירים במבנה וגם לחסוך עלויות שונות.

מלבד התקנת אמצעי חימום תת רצפתי מומלץ, אנחנו יכולים להתקין בנכס אמצעים שונים שישפרו ויעלו את ערך הנכס. למשל, אנחנו יכולים להתקין במקום מערכות מיזוג אוויר, מערכות אבטחה, ועוד שורה ארוכה של מערכות ואמצעים שונים שישפרו את ערך הנכס. בנוסף, אנחנו תמיד יכולים לשפץ את המקום, להחליף בלאי, לתכנן ולעצב אותו מחדש באופן שיתאים לתקופה הרלוונטית למכירה.

האם זה משתלם מבחינה כלכלית?

הרבה מאוד אנשים בוחנים את השאלה האם משתלם להשקיע כל כך הרבה בנכס, על מנת לעלות את ערכו. הרי ההיגיון אומר, שההשקעה דורשת עלויות שונות ואז בהחלט ייתכן מצב שההוצאות יעלו על ההכנסות. לכן עולה שאלה, האם באמת זה משתלם להשקיע בהשבחת הנכס. יש כאן שאלה של עלות מול תועלת, הוצאה מול הכנסה.

כמובן שאם ההוצאות עולות על ההכנסות הצפויות, אז התשובה היא לא. אך עלינו לזכור, שזה לא בהכרח כך. אנחנו יכולים בהחלט להשקיע בנכס, באמצעות התקנת מערכות ואמצעים שונים, כאשר הם ישפרו את ערכו ויאפשרו לנו לייצר הכנסה משמעותית במידה ונרצה למכור אותו. מעבר לכך, צריך לזכור, אותם אמצעים ומערכות ישרתו אותנו בעת שנתגורר במקום, לפני שנמכור את הנכס. 

 

לא מוכרים או קונים נכס בלי שמאי מקרקעין
לא מוכרים או קונים נכס בלי שמאי מקרקעין

כשאתם באים לקנות או למכור נכס אתם לא תמיד באמת יודעים מה המצב של הנכס.

קרא עוד
איך מוצאים שמאי מקרקעין מומלץ?

שמאי מקרקעין הם אנשי המקצוע שמעריכים ומעריכים נכסי מקרקעין ואת השווי שלהם. הם מומחים בתחומם,

קרא עוד
דוח שמאי מקרקעין 

שמאי מקרקעין  עובדים רבים מחליטים לשנות את מקום המגורים שלהם עקב עבודה חדשה. לא אחת

קרא עוד
arrow

073-7836966

arrow

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  ?יש שאלות
  חייגו עכשיו

  חייגו עכשיו

  ייעוץ ראשוני

  ייעוץ ראשוני

  close

   יש שאלות?

   השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

   התחל שיחה
   צריכים עזרה?
   שלום!
   איך אוכל לעזור לך?