לייעוץ ראשוני

חייגו עכשיו:

072-330-6116

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יניב רפאל – שמאי מקרקעין מעל 15 שנות ניסיון! זקוקים למימון להשלמת ההון העצמי למשכנתא? כך תעשו את זה חכם

זקוקים למימון להשלמת ההון העצמי למשכנתא? כך תעשו את זה חכם

זקוקים למימון להשלמת ההון העצמי למשכנתא? כך תעשו את זה חכם

החלום לרכוש בית משלכם ולהפסיק לשלם בכל חודש שכר דירה למישהו אחר, נדמה כרחוק אבל יכול להפוך למציאות של ממש. לעתים כאשר המכשול העיקרי העומד בין רוכשים פוטנציאליים לבין בית החלומות שלהם, הוא המחסור בהון ראשוני מספק, ניתן לפתור את העניין בדרך יעילה: באמצעות קבלת הלוואות, המותאמות באופן מדויק ללקוח ולצרכיו – תוכלו לתכנן בצורה נבונה את עתידכם הפיננסי, מבלי לוותר על רכישת הדירה ותוך יצירת הזדמנות לניהול הכסף שלכם בצורה המיטבית.

מהו הון עצמי ומתי כדאי לבקש מימון להון זה?

על מנת לרכוש דירה נדרש סכום כסף גבוה מאוד, שמצריך לקיחת משכנתא, הלוואה לרכישת דירה שמטרתה לאפשר את הקנייה. למעשה העסקה הזו היא הגדולה מכל עסקה אחרת, שאותה תבצעו במהלך חייכם. הבנקים המלווים את הכסף לא יעניקו לכם את מלוא הסכום, אלא ידרשו הון ראשוני משלכם. היקף ההון הנדרש נגזר, בין היתר, מעלות הדירה עצמה. 

במקרה שאין לכם סכום כסף גבוה מספיק להון עצמי עבור הדירה שאותה אתם מעוניינים לרכוש, הברירה איננה חייבת להיות וויתור על הרכישה או "שנמוך" לנכס עם שווי אחר: באמצעות לקיחת הלוואה ניתן להגדיל את ההון הראשוני עד לסכום הרצוי והנדרש, לצורך השלמה של עסקת הנדל"ן וללא צורך בעיכובים.

איך משלמים את יתר הסכום שעולה הדירה?

המשכנתא היא הלוואה לרכישת דירה, שניתנת על ידי הבנק והיא יכולה לנוע בטווח של בין מאות אלפים ועד למיליון שקלים ואף יותר. הלוואה זו תתפרש על פני שנים רבות – כשהבנק יצמיד את קרן המשכנתא לריבית מסוימת בהתאם למסלול הנבחר. לעסקה שני צדדים שאמורים להרוויח ממנה: הלקוחות מרוויחים מימון והבנק מרוויח את הריביות למשכנתא, שמצטברות לסכומים גבוהים בפני עצמם. על אף שמסלולי המשכנתאות בישראל יכולים להיות מגוונים, אם לא תתאימו את תמהיל ההלוואה אליכם, לא תמצו את המקסימום מן המשכנתא. 

לקיחת הלוואה לצורך הגדלת ההון העצמי, נחשבת לבחירה לגיטימי ומושכלת: הרעיון הוא לאפשר לכם, כרוכשים של הנכס, לעמוד בתשלומי הדירה באמצעות התאמה מדויקת ככל האפשר של מסלול המשכנתא אל מצבכם הפיננסי ומתוך רצון לייצר איזון בעתיד.

לקיחת הלוואה לרכישת דירה מגוף מימון חוץ בנקאי – מדוע זה כדאי?

הגמישות של גופים חוץ בנקאיים בכל הנוגע לתנאי הלוואה שהם יכולים להציע ללקוח, היא גבוהה הרבה יותר מכל הלוואה בנקאית שתוכלו לבקש. במקום לראות בהון הראשוני סוג של חסם, המפריד ביניכם ובין עסקת הנדל"ן של חייכם, תוכלו לממש את הרצון שלכם ולנהל את כספכם, כפי שאתם רואים לנכון.

כאשר תפנו לקבלת הלוואה, תוכלו לבקש התאמה של המסלול אל המאפינים האישיים שלכם, בין אם אתם שכירים, עצמאיים, עובדי מדינה ועוד. גוף מימון שרואה את המשכנתא בתור ערך והשקעה משתלמת לעתיד הרחוק, יאפשר לכם להגשים את חלומכם ויעניק לכם את התנאים האופטימליים להלוואה, באמצעותה תוכלו להשלים את ההון הראשוני הדרוש – ולסגור את עסקת הרכישה.

7 דברים שאתם צריכים לעשות כשאתם רוכשים דירה
7 דברים שאתם צריכים לעשות כשאתם רוכשים דירה

מזל טוב, החלטתם לרכוש דירה. רכישת דירה היא לא עסקה שאנו עושים לעיתים קרובות, ומדובר

קרא עוד
תשלום מע"מ בעת רכישת דירה מה חשוב לדעת
תשלום מע"מ בעת רכישת דירה מה חשוב לדעת

עסקאות מקרקעין – רכישת או מכירת דירה – מחויבות על פי חוק בתשלום מע"מ, מס

קרא עוד
מהו מס שכר דירה ומה חשוב לדעת בנושא
מהו מס שכר דירה ומה חשוב לדעת בנושא

אחת ההשקעות הפופולאריות והמועדפות ביותר על ישראלים רבים, היא ההשקעה בתחום הנדל"ן. בין הסיבות לפופולאריות הרבה של הבחירה באפיק השקעה זה, היא עצם העובדה כי המס על שכר דירה הוא שולי ביותר. אז אם שאלתם את עצמכם מהו מס שכר דירה, הנה כל מה שחשוב לדעת בנושא

קרא עוד
arrow

073-7836966

arrow

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  ?יש שאלות
  חייגו עכשיו

  חייגו עכשיו

  ייעוץ ראשוני

  ייעוץ ראשוני

  close

   יש שאלות?

   השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

   Call Now Button