לייעוץ ראשוני

חייגו עכשיו:

072-330-6116

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יניב רפאל – שמאי מקרקעין מעל 15 שנות ניסיון! התקשרות עם שמאי רכוש – מדוע זה כל כך חשוב?

התקשרות עם שמאי רכוש – מדוע זה כל כך חשוב?

התקשרות עם שמאי רכוש – מדוע זה כל כך חשוב?

כיצד שמאי רכוש יוכל לעזור לכם במקרה של נזק?

נזקים שונים עשויים להיגרם בכל עת לרכושכם. הערכת הנזקים על ידי איש מקצוע תוכל לעזור לכם להתמודד אל מול הגורמים הרלבנטיים, להימנע מסחבת בירוקרטית ומהוצאת כספים מיותרים שלא לצורך. הישות המקצועית המתאימה ביותר לכך הינה שמאי רכוש ומייד תבינו את כל דרכי פעולתו. 

התמודדות אל מול חברות הביטוח

כאשר אתם מבטחים את רכושכם על ידי אחת מחברות הביטוח, במקרה של נזק חברת הביטוח אמורה לבצע הערכה ולפעול לפיצוי או שיפוי שלכם בהתאם למוסכם בתנאי הפוליסה. ההערכה מבוצעת כמובן על ידי מי מטעמה, מה שגורם פעמים רבות למחלוקות שאותן צריך ליישב. בדיוק בשל כך עליכם לדאוג להזמנת שמאי באופן פרטי. הוא יבצע הערכה מקצועית של הנזק שנגרם לרכוש שלכם ועם אותו המסמך תוכלו לפנות לחברת הביטוח. אלו יכולים להיות פרקטים שניזוקו בשל הצפה, פריטי ריהוט שנפגעו בשל שריפה ואפילו כל הבית שנהרס ברעידת אדמה. לא משנה באיזה נזק מדובר, במידה ועדיין תתקיים מחלוקת מול חברת הביטוח, תוכלו לפנות אל בית המשפט עם הערכה זו, שמהווה חוות דעת מקצועית לכל עניין ודבר. 

הערכת ליקויי בנייה

ליקויי בנייה מהווים את אחד מהגורמים העיקריים לפנייה לבתי המשפט בכל מה שקשור לבנייה חדשה. ליקויים אלו עשויים לכלול מגוון רחב של תופעות שמחבלות באיכות החיים במבנה, בשוויו ובבטיחות שלו. הליקוי החמור ביותר הוא זה השילדי, שאינו ניתן לתיקון ומחייב פיצויי עתק לבעל המבנה. לאחר מכן ניתן למנות ליקויים נוספים שגורמים להוצאות כספיות גדולות מאוד ללא הסדר עם הקבלן, בין היתר ליקויים בטיחותיים, ליקויי צנרת, ליקויים אסתטיים, גימורים ועוד. פנייה אל שמאי רכוש במקרה של ליקויי בנייה נועדה לעזור לכם במספר מישורים:

 • הערכת הנזק – מבחינת ערך הנזק עצמו והשפעת הנזק על אלמנטים נוספים בבית.
 • פירוט הנזקים – מבחינת הביטוי שלהם בפועל וכל מה שהביא לכדי הופעתם.
 • פנייה אל הקבלן – ניסוח פניית הבקשה לתקן את הנזקים או לפצות בגובה ערכם.

ללא מסמך רשמי שיופק על ידי השמאי ויכלול את כל המידע הנדרש, לא ניתן להעריך באמת את הנזק והדרישה לפיצוי או תיקון תהיה חסרת ביסוס מקצועי.

חוות דעת של שמאי רכוש – מסמך נדרש בבית המשפט

במידה והקבלן אינו משתף פעולה או שכשלה הדרך מלהגיע להסכמות הדדיות, חוות הדעת של השמאי אף משמשת כמסמך בעל חשיבות גבוהה ביותר בבית המשפט, שכן היא מספקת לשופט את המידע הנדרש באשר לנזק, המקור להופעתו וההיקף שלו. אל תקלו ראש בכך, שכן הקבלן ישלח נציג מטעמו לבית המשפט במטרה להוכיח כי לא נגרם ליקוי בנייה או שהפרזתם בטענותיכם. רק מסמך רשמי שהופק על ידי שמאי רכוש מקצועי, מנוסה ובעל מוניטין יקבל את מלוא תשומת הלב בבית המשפט ותוכלו לקבל את דרישותיכם ביתר קלות. 

7 דברים שאתם צריכים לעשות כשאתם רוכשים דירה
7 דברים שאתם צריכים לעשות כשאתם רוכשים דירה

מזל טוב, החלטתם לרכוש דירה. רכישת דירה היא לא עסקה שאנו עושים לעיתים קרובות, ומדובר

קרא עוד
תשלום מע"מ בעת רכישת דירה מה חשוב לדעת
תשלום מע"מ בעת רכישת דירה מה חשוב לדעת

עסקאות מקרקעין – רכישת או מכירת דירה – מחויבות על פי חוק בתשלום מע"מ, מס

קרא עוד
מהו מס שכר דירה ומה חשוב לדעת בנושא
מהו מס שכר דירה ומה חשוב לדעת בנושא

אחת ההשקעות הפופולאריות והמועדפות ביותר על ישראלים רבים, היא ההשקעה בתחום הנדל"ן. בין הסיבות לפופולאריות הרבה של הבחירה באפיק השקעה זה, היא עצם העובדה כי המס על שכר דירה הוא שולי ביותר. אז אם שאלתם את עצמכם מהו מס שכר דירה, הנה כל מה שחשוב לדעת בנושא

קרא עוד
arrow

073-7836966

arrow

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  ?יש שאלות
  חייגו עכשיו

  חייגו עכשיו

  ייעוץ ראשוני

  ייעוץ ראשוני

  close

   יש שאלות?

   השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

   Call Now Button